Вхід на сайт


Черкащина долучилась до олімпійського руху України
Написав Administrator   
П'ятниця, 20 липня 2012, 08:09

OlimpMasterPrew

   Дитячий оздоровчий табір "Дніпровець" долучився до всеукраїнської акції "Олімпійське літо", яка організовується Всеукраїнським центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з Національним олімпійським комітетом України.

 

   Дитячі табори упродовж літніх змін проводитимуть малі олімпіади з різних видів спорту. За словами директора Черкаського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Василя Кузьменка, змагання малих Олімпійських ігор присвячені року спорту та здорового способу життя, а також ХХХ літнім Олімпійським іграм, котрі розпочнуться 27 липня цього року в Лондоні.

   – Цього літа ми запалили олімпійський вогонь в чотирьох дитячих закладах області: "Україна", "Гайдарівець", Черкаська школа №34 та сьогодні – в "Дніпровці", – каже Василь Іванович.

Для юних "дніпровців" спортивне літо урочисто почалося запалюванням олімпійського вогню, підняттям прапора та виконанням гімну України.

   – У рамках малих Олімпійських ігор упродовж усієї зміни проводитимуться різноманітні естафети, козацькі ігри, змагання, – розповідає директор табору "Дніпровець" Микола Бровченко. – Учасникам спортивного свята вручили спорт-інвентар: футбольні, волейбольні, баскетбольні, гумові м'ячі, скакалки, інвентар для гри в бадмінтон, шахи та сітки. Все це залишиться у таборі. Особисто кожна дитина отримала по щоденнику на наступний навчальний рік та пропагандистську літературу від Олімпійського комітету.

 

 

pres-centr.ck.ua

 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"