Вхід на сайт


Чемпіонат Черкаської області з футзалу. Перша ліга 2018/19
Print
1 тур 11-11-2018 08:00 «Старий город» 0 : 3 «Юнайтед»
  11-11-2018 09:00 «Альянс» 3 : 2 «Агро-старт»
  11-11-2018 10:00 «Вектра» 5 : 1 «Патріот»
  11-11-2018 11:00 «Слобода» 4 : 0 «Юніт»
  11-11-2018 12:00 «Служба порятунку» 2 : 3 Єрківська ОТГ
  11-11-2018 21:00 «Гермес» 3 : 3 «Granada-Makros»

2 тур 24-11-2018 08:00 «Юнайтед» 2 : 3 «Гермес»
  24-11-2018 09:00 «Патріот» 3 : 2 «Служба порятунку»
  24-11-2018 10:00 «Агро-старт» 1 : 1 «Вектра»
  24-11-2018 12:00 Єрківська ОТГ 4 : 4 «Слобода»
  24-11-2018 20:00 «Юніт» 1 : 1 «Старий город»
  24-11-2018 21:00 «Сміла» 2 : 3 «Альянс»

3 тур 02-12-2018 08:00 «Служба порятунку» 6 : 2 «Агро-старт»
  02-12-2018 09:00 «Вектра» 4 : 3 «Сміла»
  02-12-2018 10:00 «Слобода» 1 : 4 «Патріот»
  02-12-2018 11:00 «Старий город» 1 : 4 Єрківська ОТГ
  02-12-2018 12:00 «Гермес» 6 : 1 «Юніт»
  02-12-2018 21:00 «Granada-Makros» 4 : 7 «Юнайтед»

4 тур 16-12-2018 08:00 «Гермес» 2 : 0 «Патріот»
  16-12-2018 10:00 «Слобода» 2 : 4 «Сміла»
  16-12-2018 11:00 «Служба порятунку» 1 : 6 «Альянс»
  16-12-2018 13:00 «Granada-Makros» 6 : 4 Єрківська ОТГ
  16-12-2018 20:00 «Юніт» 0 : 4 «Юнайтед»
  16-12-2018 21:00 «Старий город» 2 : 0 «Агро-старт»

5 тур 23-12-2018 08:00 «Альянс» 0 : 0 «Вектра»
  23-12-2018 09:00 «Агро-старт» 3 : 7 «Слобода»
  23-12-2018 10:00 «Сміла» 0 : 4 «Служба порятунку»
  23-12-2018 11:00 «Юніт» 2 : 5 «Granada-Makros»
  23-12-2018 14:00 Єрківська ОТГ 2 : 4 «Гермес»
  23-12-2018 20:00 «Патріот» 6 : 1 «Старий город»

6 тур 13-01-2019 08:00 «Старий город» 1 : 5 «Альянс»
  13-01-2019 09:00 «Слобода» 2 : 1 «Вектра»
  13-01-2019 10:00 «Granada-Makros» 4 : 2 «Агро-старт»
  13-01-2019 11:00 «Гермес» 1 : 3 «Сміла»
  13-01-2019 13:00 «Юніт» 3 : 4 Єрківська ОТГ
  13-01-2019 21:00 «Юнайтед» 1 : 6 «Патріот»

7 тур 20-01-2019 08:00 «Агро-старт» 2 : 7 «Гермес»
  20-01-2019 09:00 «Сміла» 6 : 3 «Старий город»
  20-01-2019 12:00 Єрківська ОТГ 2 : 1 «Юнайтед»
  20-01-2019 15:00 «Патріот» 8 : 1 «Granada-Makros»
  20-01-2019 20:00 «Альянс» 1 : 2 «Слобода»
  20-01-2019 21:00 «Вектра» 5 : 2 «Служба порятунку»

8 тур 27-01-2019 08:00 «Служба порятунку» 2 : 3 «Слобода»
  27-01-2019 09:00 «Вектра» 4 : 1 «Старий город»
  27-01-2019 10:00 «Агро-старт» 4 : 4 «Юнайтед»
  27-01-2019 11:00 «Альянс» 1 : 4 «Гермес»
  27-01-2019 13:00 «Патріот» 8 : 1 «Юніт»
  27-01-2019 15:00 «Сміла» 4 : 1 «Granada-Makros»

9 тур 03-02-2019 08:00 «Юніт» 0 : 3 «Агро-старт»
  03-02-2019 09:00 «Старий город» 4 : 2 «Служба порятунку»
  03-02-2019 11:00 «Granada-Makros» 4 : 1 «Альянс»
  03-02-2019 13:00 Єрківська ОТГ 3 : 2 «Патріот»
  03-02-2019 20:00 «Гермес» 1 : 3 «Вектра»
  03-02-2019 21:00 «Юнайтед» 2 : 8 «Сміла»

10 тур 08-02-2019 18:00 «Альянс» 4 : 3 «Юнайтед»
  08-02-2019 19:00 «Вектра» 4 : 1 «Granada-Makros»
  15-02-2019 19:15 «Агро-старт» 2 : 3 Єрківська ОТГ
  15-02-2019 20:00 «Слобода» 1 : 1 «Старий город»
  15-02-2019 20:45 «Сміла» 4 : 2 «Юніт»
  15-02-2019 21:45 «Служба порятунку» 4 : 6 «Гермес»

11 тур 17-02-2019 09:00 «Гермес» 1 : 3 «Слобода»
  17-02-2019 10:00 «Патріот» 7 : 4 «Агро-старт»
  17-02-2019 11:00 «Granada-Makros» 9 : 5 «Служба порятунку»
  17-02-2019 13:00 Єрківська ОТГ 1 : 1 «Сміла»
  17-02-2019 14:00 «Юніт» 4 : 2 «Альянс»
  17-02-2019 21:00 «Юнайтед» 0 : 5 «Вектра»

12 тур 10-03-2019 08:00 «Старий город» 1 : 3 «Гермес»
  10-03-2019 08:55 «Слобода» 2 : 3 «Granada-Makros»
  10-03-2019 09:50 «Служба порятунку» 5 : 2 «Юнайтед»
  10-03-2019 10:45 «Вектра» 8 : 0 «Юніт»
  10-03-2019 11:40 «Альянс» 0 : 3 Єрківська ОТГ
  10-03-2019 20:00 «Сміла» 2 : 3 «Патріот»

13 тур 17-03-2019 08:00 «Granada-Makros» 2 : 1 «Старий город»
  17-03-2019 09:00 «Юнайтед» 1 : 4 «Слобода»
  17-03-2019 10:00 «Агро-старт» 0 : 3 «Сміла»
  17-03-2019 17:00 «Юніт» 2 : 5 «Служба порятунку»
  17-03-2019 18:00 «Патріот» 3 : 1 «Альянс»
  17-03-2019 19:00 Єрківська ОТГ 0 : 3 «Вектра»
Афіша

270519 reklama

Чемпіонат України 2018/19 рр. U-19
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 ФК "Петриківка" 12 38 - 9 28
2 МСК "Дніпро" 12 19 - 13 23
3 МФК "Кремінь" 12 24 - 16 19
4 "Маолдіс" 12 22 - 19 17
5 ДЮФК "Олімпік" 12 25 - 29 14
6 "Голкіпер" 12 14 - 23 13
7 ФК "Нікополь" 12 11 - 44 6
Чемпіонат області з футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Альтаїр" 4 24 - 0 12
2 УТК 4 18 - 1 12
3 "Златокрай-2017" 4 14 - 4 12
4 СК "Базис" 4 13 - 3 9
5 "Наша Ряба" 3 10 - 12 3
6 "Олімп" 3 8 - 10 3
7 "Росава" 4 3 - 9 3
8 МСК Дніпро 3 1 - 8 0
9 "Авангард" 3 2 - 24 0
10 "Родень" 4 2 - 24 0
Літня Бізнес-ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 2 20 - 2 6
2 "Майфон" 1 10 - 6 3
3 «Юрія-Фарм» 2 3 - 14 3
4 «Черкасигаз» 1 1 - 1 1
5 «Патріоти» 2 2 - 3 1
6 "Служба порятунку" 0 0 - 0 0
7 ДФС 2 7 - 17 0
Чемпіонат Черкас 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Олімп 2 13 - 3 6
2 "Карбон" 2 6 - 1 6
3 "Патріот" 3 8 - 7 6
4 МСК"Дніпро" 2 6 - 4 3
5 "Черкаські козаки" 2 5 - 5 3
6 "Альянс" 2 2 - 8 0
7 "MOBILE Store" 3 4 - 16 0
IMG-546ce2feea1ffb760c4eb9a0cf231b83-V
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"