Вхід на сайт


«Епіцентр Бізнес-ліга»

bizness-liga

 

Шановні друзі, Асоціація футзалу Черкаської області (президент Гончаров Юрій Андрійович (контактний тел. 067-775-77-48) запрошує усіх охочих взяти участь у традиційних змаганнях з футзалу – зимова «Бізнес-лізі».

 

Що це?

Традиційний чемпіонат «Бізнес-ліга» з футзалу, який проходить з 2012 року, – це змагання серед підприємств та фірм різних форм власності, державних і не державних установ міста Черкаси та Черкаської області. Однією з особливостей «Бізнес-ліги» у тому, в командах грають лише працівники одного підприємства чи установи (одночасно на полі знаходяться чотири польові гравці та воротар).

Усі матчі турніру проходитимуть у спортивному залі СК «Сокіл» на території КП «Центральний стадіон» (м. Черкаси, вул. Смілянська, 78).

 

Чому ви?

Протягом 5 років у «Бізнес-лізі за перемогу вели боротьбу майже 150 команд (а це щонайменше 1 500 учасників). Серед активних учасників змагань такі колективи: «Київстар», «Фокстрот», «Азот», «Епіцентр», «Солтекс», «Фотоприлад», «Нова Пошта», «Швидка Допомога», «Телеперформенс», «Ньютон», «Капрі-трейд», «Нібулон», «Юрія-Фарм», ПП «Надія», «Солідарність», Лебединський насіннєвий завод, КП «Митниця», прокуратура м.Черкаси, Державна виконавча служба, управління ДПС, Слідчий ізолятор, команду «Патріоти» Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. та інші.

Ми переконані – ваша команда прекрасно увіллється в цей колектив активних любителів футболу!

 

Про вас знатимуть

Провідні черкаські засоби масової інформації: Інтернет-портал «Черкаський спорт», ОДТРК «Рось», ТРК «ВІККА» регулярно висвітлюють змагання шляхом сюжетів, інтерв'ю, фотозвітів та текстових оглядів кожного матчу.

Участь у «Бізнес-лізі» – це не тільки боротьба за перемогу та престиж, це також можливість заявити про свою команду. Плюс моральна згуртованість колективу і підвищений настрій у ньому.

 

Будемо раді участі Вашої команди у змаганнях!

 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"