Вхід на сайт


Чемпіонат Черкащини з футзалу. 1 тур (частина 1, матчів з 9:00 - 15:00)
Неділя, 12 листопада 2017, 20:40

121117 0

У ПС «Будівельник» (Черкаси, пр.Хіміків 50/1) стартував обласний чемпіонат з футзалу

 

1 тур, 12 листопада (неділя)

(1 ліга) «Альянс» Черкаси  «Мрія» Червона Слобода – 3:2 (1:0)

Голи: Шепель (3) – Шведенко, Дяченко

Стартові хвилини активніше провела команда з Червоної Слободи, проте першими рахунок відкрив «Альянс»  на 2 хвилині відзначився Шепель – 1:0. Хлопці з Черкаського району спробували відразу зрівняти рахунок, але суперник у ті хвилини досить уважно зіграв у захисті. Незважаючи на ранній початок матчу команди демонструють доволі таки жваву гру. Ближче до середини першого тайму м’чем частіше володіють футзалісти з Черкас. Багато проблем червонослобідцям створює наконечник атак «Альянса» Вовк, який у першій половині матчу не зумів реалізувати 2 виходи один з воротарем, та був близьким до успіху при виконанні штрафного удару. Мала нагоду зрівняти рахунок і «Мрія», але відмінний удар Погребняка не досяг мети.   

 

121117 2

 

Протягом першої хвилини матчу гравці «Мрії» 5 разів били по воротах опонентів, але шкіряна кула, або летіла мимо воріт, або надійно грав воротар. На 24 хвилині зустрічі у Червоної Слободи близьким до успіху був Дяченко, але за черкащан зіграла перекладина воріт. Та все ж через хвилину «Мрія» досягла свого – Шведенко дальнім і прицільним ударом зрівняв рахунок – 1:1. Далі, як і очікувалося, команда з обласного центру побігла в атаку, але до прицільного удару справа відразу все не доходила. Хоча можна відзначити дії Вовка, який намагався перекинути воротаря.

 

121117 1

 

 Чим ближче до фінального свистка, тим частіше обидві команди забували про організацію комбінаційних атак. Та все ж господарі матчі зусиллями Шепеля за 4 хвилини до серени зуміли вийти вперед 2:1.

Чи не найголовніші події розгорнулися за 1 хв. 20 секунд до закінчення матчу. Спочатку Дяченко («Мрія») зрівняв рахунок, але через кілька секунд Шепель оформив хет-трик і встановив остаточний рахунок у матчі  3:2.

 

Жало Богдан, тренер «Альянс»


Погребняк Макар, гравець команди «Мрія» 

 

 

(1 ліга) Михайлівка, Кам’янський р-н   «Капрі-Трейд» Черкаси – 1:5 (0:1)

Голи: Босий  Скворцов, Марущак (3), Орел

Обидві команди матч почали доволі таки обережно. Між собою ці вони раніше не перетиналися, так що був потрібен час щоб провести таку собі розвідку боєм. Першими гольові моменти почали виникати у черкащан, та їхнє бажання закотити м’яч у ворота гравцем від стійки все не виходило. Протягом перших 10 хвилин гри був момент і михайлівської команди, та Виноградов бив якось безхитросно і для голкіпера «Капрі-Трейда» Дяка цей удар не склав ніяких труднощів.  Та все ж черкащани зуміли створити якісну комбінаційну атаку, яку влучним ударом завершив Скворцов – 1:0.

Ближче до завершення першого тайму увімкнули швидкість кам’янські футзалісти, але їхнє намагання завершити атаки дальніми ударами не досягали успіху. Хоча близьким до успіху кілька разів був все той же Виноградов, але відмінну реакцію демонструє Дяк.

Щойно почався другий тайм «Капрі-Трейд» подвоює свою перевагу – 2:0 (відзначився Марущак). Протягом наступних хвилин Сковрцов двічі був на вістрі атак своєї команд, але відмінна реакція воротаря Михайлівки Моцаря завадила досягненню успіху. А от Босий зумів забити і скоротити відставання – 1:2. 

 

121117 3

 

Помітно, що черкащани хвилюються, хоча і ведуть у рахунку. Сильно вже гострі контрвипади михайлівської команди. Та на 30 хвилині Марущак влучним ударом знімає напругу – 3:1. Через 2 хвилини Сковрцову не вдається знову переграти Моцара. Та те, що іноколи не вдається зробити Скворцову, робить Марущак – на 34 хвилині рахунок стає 4:1 на користь черкащан.  

Ближче до закінчення матчу стає михайлвські футзалісти мали дещо втомлений вигляд, тому часто не встигали за своїми опонентами і на прикінці тайму пропустили ще один гол від Орла. У підсумку перемогу здобуває досвідчений футзадьний боєць – команда «Капрі-Трейд».

 

 121117 4

 

Марущак Володимир, президент клубу «Капрі-трейд»


Федоренко Дмитро, трененр команди Михайлівка

  

 (вища ліга) Яснозір’я, Черкаський р-н  - «Рятівник» Черкаси – 4:5 (3:2)

Голи: Колос (3), Чорний – Агарін К., Блонський, Мельничук, Панченко (2)

Те, що очікується цікаве протистояння достатньо було подивитися у заявочний список яснозірської команди, де були відомі широкому колу вболівальників прізвища, та глянути на трибуни, де «Рятівник» прийшла підтримати велика вболівальницька аудиторія.

Перші 5 хвилин пролетіли миттєво, але у команд якщо багато, що вдавалося в організації атак, але із завершальним ударом мало, що виходило. Протез годом команди «прорвало». Спочатку «Рятівник» протягом однієї хвилини зусиллями Агаріна Кирила та Блонського вийшов вперед. Проте не минуло і двох хвилин, як рахунок був вже рівний – 2:2. Пригадуєте про відомі прізвища у яснозірців. Так от у команди з Черкаського району відзначився Колос. Другий м’яч Колос забивав після відмінної передачі від Ткаченка.

 

121117 5

  

На 11 хвилині гри у яснозірців було вже 5 фолів. Ціна помилки стала у такому матчі досить високою. Та порушує правила «Рятівник», штрафний пробиває Чорний – рикошет і гол – 3:2. Згодом Чорний не зумів з вигідної позиції влучити у ворота.  Ближче до великої перерви м’ячем частіше володіють яснозірці, натомість від стартового запалу рятівників чомусь мало, що залишилося.

Після відпочинку трибуни погнали вперед черкаську команду і результату довго чекати не потрібно було – на 50 секунді Мельничук зрівнює рахунок у матчі. У відповідь суперник намагається організувати якісну атаку, але отримує у свої ворота ще один гол – відзначився Панченко – 3:4.

 Черкащани після того, як вийшли вперед дещо збавили темп, намагаючись впіймати суперника на контратаці. У яснозірців дещо розладилися командні дії і справа до прицільного удару все не доходила. Та все ж на 35 хвилині гри Колосу вдається зрівняти рахунок у матчів. Але те, що обидві команди могли б стати окрасою Екстраліги продемонстрували наступні хвилини матчу. Відразу після того як забив Колос, Панченко відповів також влучним ударом – 4:5.  Тут вже яснозірська команда бере мяч під свій контроль, але рятівники дуже уважно обороняються.

Пристрасті наприкінці гри мяко кажучи були надто високі. Була і штовханина між грацями, був і штрафний удар у виконанні Колоса, коли м’яч по зрадницьки влучив у гравця своєї ж команди. Фінальна сирена зафіксувала перемогу рятивників.

 

121117 6

Панченко Владислав, капітан команди «Рятівник» 

Каплун Олександр, представник команди Яснозір'я

 

 (1 ліга)«Шполабудматеріали»  «Олімп-Черкасиелеваторторг» Руська Поляна – 3:1 (1:1)

 Голи: Сумцов, Калашнік, Моісєєв- Бондаренко

 На фоні попереднього матчу, зустріч шполянської та руськополянської команд почалася значно спокійніше. Команди віддавали перевагу ретельній підготовці атак. Така тактика спочатку дала результат команді «Шполабудматеріали», яка зусиллями Сумцова наприкінці першої десятихвилинки вийшла вперед. Та не довго тривала їхня перевагу: через 2 хвилини «Олімп-Черкасиелеваторторг» зрівняв рахунок  - м’яч забив Бондаренко. Помітно, що команди старалися, але робили під час атак багато, здавалося, зайвих пасів і, відповідно, від цього гострота втрачалася.  

 

121117 7 1

 

Після відпочинку команди ще трішки збавили швидкості, але від цього кількість помилок, які допускали футзалісти, не зменшилася. Шанси забити гол виникали рівномірно в обох команд, але кращу реалізацію на 26 та 28 хвилинах продемонстрували шполяни (Калашнік, Моісєєв) – 3:1. Після забитих мячів«Шполабудматеріали» продовжували атакувати не даючи змогу супернику оговтатися. Та поступово руськополянські гравці зуміли налагодити командну гру, але з реалізацією гольових моментів було не все гаразд, як наприклад, коли Мальчик не реалізував вихід один в один з воротарем. За 4 хвилини до закінчення зустрічі Караушан виводив свого партнера по команді сам на сам з воротарем команди зі Шполи, але героєм у цьому моменті був голкіпер.

 Завершальний штурм воріт суперника «Олімп-Черкасиелеваторторгу» не допоміг. 

 

121117 8

 

Черненко Роман, «Олімп-Черкасиелеваторторг»Руська Поляна

Маняк Максим, «Шполабудматеріали»

 

 https://youtu.be/I5-vxs-lwAA

Запланована Інтернет-трансляція матчу  «Дніпро» Черкаси  «Шарм» Черкаси 

 

13:00(вища ліга) «Хімелектробуд »Черкаси  «Росава»Степанці – 1:2 (1:0)

 Голи: Аджубей –Франчук, Нікітенко

121117 9

 Судячи по комплектації, команди відповідально підійшли до турніру. Щоправда перевагу у цьому компоненті можна віддати черкащанам. Але усі відповіді на питання має дати гра.

 Матч «Хімелектробуд» як футзалісти з Канівського району почали без розвідки. Так на зустрічних курсах пройшли перші 4 хвилини гри, поки Аджубей не відкрив рахунок у матчі. Степанецькі гравці діють більш агресивніше, нав’язуючи супернику атлетичний футзал. Натомість технічні черкаські гравці намагаються діяти комбінаційно. На 15 хвилині лише перкладина воріт завадила «Росаві» зрівняти рахунок у матчі.

 Під кінець першого тайму свіжіший вигляд мають гості, але у них є проблеми із завершальним пасом. «Росава» уже грає з перебором командних попереджень, але одного разу таким козирем черкащани не скористалися.

 Так же жваво, як і перед цим, команди почали другу половину гри. Та голу довелося чекати 4 хвилини, поки Франчук не «розпечатав» ворота черкащан – 1:1. Відразу черкащани могли знову вийти вперед, але Аверянов не зумів реалізувати вихід один в один з голкіпером.

 

121117 10

 

 Вже вкотре сьогодні на паркеті стає «гаряче». Багато єдиноборств на межі фолу. Відчутно, що в обох команд у підсумку матчу має бути перемога. У «Росави» частіше біля воріт опонентів гостює їхній голкіпер Сорокін. Знову має момент Аверянов, але влучає у стійку воріт. А от Нікітенко свій шанс на 37 хвилині реалізує - 1:2 і приносить своїй команді перемогу.

 

Болюк Олександр, гравець команди «Росава»

 

Гацанюк Вадим, «Хімелекторбуд»  

 

 (1 ліга) Білозір’яЧеркаський р-нСміла – 3:8 (3:2)

 Голи: Руденко, Зенков (2) - Хоменко (4), Говденко (3), Балозян.

 Сміляни з перших хвилин матчу почали демонструвати, що налаштовані лише на перемогу, але матеріалізувати свої плани у забиті голи змогли лише на 6 хвилині. Відзначився взяттям воріт суперника Хоменко. Через кілька хвилин цей же гравець подвоїв перевагу своє команди. Щоправда білозірські футзалісти намагалися організувати гольову атаку і це у них одного разу майже вийшло та завершальному удару не вистачило влучності. Та згодом у білозірців в атаці все наладилося і вони почали справно реалізувати свої моменти. На велику перерву білозірці пішли вже виграючи 3:2. 

 

121117 11

Та починаючи з перших хвилин матчу за справу взялися сміляни і на 30 хвилину зустрічі вели у рахунку 6:3. Сказати, що команда із Сміли мала безаперечну перевагу так ні. У них просто краща реалізація гольових моментів та й, напевне, більше було бажання перемогти. За три хвилини до фінальної сирени перевага смілян вже досягла 5 мячів. До цього часу у них вже були оформлені два хет-трики, один з яких плавно перейшов у покер. 

 

 121117 12

 

Шевченко Сергій, капітан команди «Сміла»

 Єрошов Віктор, тренер команди с.Білозір'я 

 

Продовження звіту про 1 тур >>>

 
Чемпіонат обл. Екстраліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 ЛНЗ 3 13 - 8 7
2 «Край» 3 9 - 3 6
3 «Майфон» 3 6 - 4 5
4 «ПП Валюк» 3 6 - 4 4
5 «Рувер» 2 1 - 6 3
6 «Шарм» 2 3 - 3 2
7 «Цетус» 3 4 - 5 2
8 «Енергія» 2 3 - 4 1
9 «Рятівник» 3 3 - 11 1
Чемпіонат обл. Вища ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Карбон» 3 12 - 8 6
2 «Хімелектробуд» 2 6 - 4 6
3 «Яснозір’я» 3 8 - 8 4
4 МСК «Дніпро» 3 4 - 4 4
5 «Громада» 3 5 - 7 4
6 «Наша Ряба» 2 8 - 7 3
7 «Колос» 3 11 - 12 3
8 «Рятівник-2» 3 5 - 7 2
9 Шполабудматеріали 2 5 - 7 1
Чемпіонат обл. Перша ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Гермес» 3 12 - 6 7
2 «Вектра» 3 10 - 5 7
3 Єрківська ОТГ 3 11 - 7 7
4 «Юнайтед» 3 12 - 7 6
5 «Альянс» 2 6 - 4 6
6 «Патріот» 3 8 - 8 6
7 «Слобода» 3 9 - 8 4
8 «Служба порятунку» 3 10 - 8 3
9 «Granada-Makros» 2 7 - 10 1
10 «Агро-старт» 3 5 - 10 1
11 «Старий город» 3 2 - 8 1
12 «Юніт» 3 2 - 11 1
13 «Сміла» 2 5 - 7 0
Зимова "Бізнес-ліга"
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Юрія-Фарм» 2 20 - 8 6
2 "Майфон" 1 8 - 4 3
3 «Капрі-Трейд» 2 12 - 10 3
4 «Фотоприлад» 1 6 - 4 3
5 «Патріоти» 0 0 - 0 0
6 «Черкаські козаки» 2 9 - 19 0
7 «Черкасигаз» 2 5 - 15 0
плакат

 

IMG-acfd21f48fedf12c91000e09ea36554c-V

baners 

Реклама n

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: [email protected]

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"