Вхід на сайт


16 грудня у Кубку Черкащини відбудуться чергові матчі групового етапу турніру
Четвер, 14 грудня 2017, 11:10

0812 кубок області

Цікава боротьба за путівки до чвертьфінальної стадії змагань розгортається у групі "В"

 

Група «А». Чорнобай

Турнірна таблиця станом на 9.12.2017:

«Колос –Урожай» ( Чорнобай) – 6 очок                

«Профіспорт» ( Золотоноша ) – 6 очки  

«Спартак» ( Золотоноша) – 0 очки

 

1 тур, 26.11.2017

Колос- Урожай ( Чорнобай) - Спартак ( Золотоноша) – 14:3

2 тур, 2.12.2017  

 Профіспорт - Колос- Урожай – 5:7        

3 тур, 9.12.2017      

Спартак - Профіспорт - 0:12                    

4 тур, 16.12.2017                

Спартак - Колос-Урожай              

5 тур, 23.12.2017

Колос- Урожай - Профіспорт                   

6 тур, 30.12.2017

 Профіспорт - Спартак        

 

Група «В». Білозір’я

 

 Турнірна таблиця станом на 9.12.2017:

 «Митниця» Черкаси – 9 очки

 «Олімп» Руська Поляна – 6 очок

 «Зоря» Білозір’я – 4 очко

ФК «Хутори» - 3 очок

 «Арка-UKRAVIT» Черкаси – 3 очки

   «Рось» Тубільці – 1 очко

  

1 тур, 26 листопада (неділя)

ФК «Хутори» - «Митниця» Черкаси – 0:3

«Зоря» Білозір’я - «Рось» Тубільці  - 3:3

«Олімп» Руська Поляна - «Арка» Черкаси – 2:3

2 тур, 3 грудня (неділя)

«Арка-UKRAVIT» - ФК «Хутори» - 1:4

 «Зоря» Білозір’я - «Олімп» Руська Поляна – 2:3

«Митниця» Черкаси-«Рось» Тубільці -3:1  

 

3 тур, 9 грудня (субота)

 ФК «Хутори» - «Зоря» Білозір’я – 2:3

 «Митниця» Черкаси - «Арка-UKRAVIT»  Черкаси - 6:2

 «Олімп» Руська Поляна - «Рось» - 5:1   

 

4 тур, 16 грудня (субота)

16:00 «Зоря» Білозір’я - «Митниця» Черкаси

17:00 «Олімп» Руська Поляна - ФК «Хутори»

18:00 «Арка-UKRAVIT»  - «Рось»

 

5 тур, 23 грудня (субота)

«Митниця» Черкаси - «Олімп» Руська Поляна

«Арка-UKRAVIT»  Черкаси - «Зоря» Білозір’я

ФК «Хутори» -«Рось» 

 

Група «С». Звенигородка

 

Підсумкова турнірна таблиця:

 ФК «Тальне» - 12 очок (на пряму виходить ¼ фіналу)

 ДЮСШ-Форсінг (Звенигородка) – 10 очок (на пряму виходить ¼ фіналу )

  «Юніт» (Шпола) – 8 очок (з другим місцем групи «D» побореться за вихід до ¼ фіналу)

  ФК «Тальне-2» - 7 очки

 «Наша Ряба» (Катеринопіль) – 3 очки

 «Сольва» (Лисянка) – 1 очко

 

 

Результати: 18.11.2017

 «Наша Ряба» (Катеринопіль) – «Сольва» (Лисянка) – 4:4

ДЮСШ-Форсінг (Звенигородка) – ФК «Тальне-2» - 11:2

ФК «Тальне» - «Юніт» (Шпола) – 6:2

Результати 19.11.2017

 «Юніт» (Шпола) - «Наша Ряба» (Катеринопіль) – 5:5

ДЮСШ-Форсінг (Звенигородка) – «Сольва» (Лисянка) – 3:0

ФК «Тальне» – ФК «Тальне-2» - 11:1

26.11.2017 (неділя)

ФК «Тальне-2» - «Юніт» (Шпола) – 5:5

ДЮСШ-Форсінг (Звенигородка) - «Наша Ряба» (Катеринопіль) – 5:5

«Сольва» (Лисянка) - ФК «Тальне» - 3:6

03.12.2017 (неділя)

«Юніт» (Шпола) - «Сольва» (Лисянка) – 6:4

ФК «Тальне» - ДЮСШ-Форсінг (Звенигородка) – 2:3

«Наша Ряба» (Катеринопіль) - ФК «Тальне-2» - 1:6

 

09.12. 2017 (субота)

 ФК «Тальне» - «Наша Ряба» (Катеринопіль) – 8:4

 ФК «Тальне-2» - «Сольва» (Лисянка) – 7:5

 ДЮСШ-Форсінг (Звенигородка) - «Юніт» (Шпола) – 5:7

 

 

Група «D». Монастирище

Турнірна таблиця станом на 4.12.2017:

СК "Шабастівка" – 6 очок

МФК "Христинівка" – 6 очок

ФК "НИВА" Монастирище – 1 очко

"Олімп" Монастирище -  1 очко

 

Результати матчів у 1 колі:

СК "Шабастівка"-МФК "Христинівка" – 5:1

ФК "НИВА" Монастирище- "Олімп" Монастирище – 2:2

МФК "Христинівка" - "Олімп" Монастирище – 9:2

СК "Шабастівка" - ФК "НИВА" Монастирище – 3:2

ФК "НИВА" Монастирище -МФК "Христинівка" -2:3

"Олімп" Монастирище - СК "Шабастівка" – перенесено

 

 

 

 
Футзал. Чемпіонат України. І ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 АРПІ 3 15 - 5 9
2 "Дніпро" 3 10 - 11 3
3 МКВ 3 8 - 9 3
4 "СумДУ" 3 7 - 15 3
Чемпіонат обл. Екстраліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Шарм» 3 6 - 2 7
2 «Дніпро» 3 8 - 4 6
3 «ПП Валюк» 3 3 - 2 5
4 «Цетус» 3 6 - 3 4
5 «Шевченків край» 3 6 - 3 4
6 «Рувер» 2 5 - 4 4
7 «Одна Родина» 2 4 - 7 1
8 «TITAN» 2 2 - 7 1
9 «Арка-UKRAVIT» 3 3 - 11 0
Чемпіонат обл. Вища ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Рятівник» 3 14 - 11 7
2 «Катеринопіль» 3 14 - 9 6
3 «Яснозір’я» 3 12 - 8 6
4 «ПД Пивас» 3 9 - 8 6
5 «Росава» 3 6 - 5 6
6 «Громада» 3 12 - 12 6
7 «Хімелектробуд» 2 4 - 3 3
8 «Металіст» 3 5 - 8 3
9 «Митниця» 2 4 - 5 1
10 «Слобода» 2 1 - 4 0
11 «Шевченків край-2» 3 5 - 13 0
Чемпіонат обл. Перша ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Капрі-Трейд» 3 13 - 4 9
2 Шполабудматеріали 3 12 - 6 7
3 «Альянс» 3 8 - 5 7
4 «Будище» 2 12 - 6 6
5 «Сміла» 3 13 - 8 5
6 Олімп-Елеваторторг 2 5 - 4 3
7 «Косарі» 3 4 - 7 3
8 «Зоря» 3 12 - 16 3
9 «Мелагрейн» 3 3 - 10 0
10 «Мрія» 3 5 - 13 0
11 «Михайлівка» 2 4 - 12 0
Зимова Бізнес-ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Фотоприлад» 2 8 - 3 6
2 ФК «Черкаси» 2 6 - 1 6
3 «Юрія-Фарм-ВМВ» 2 5 - 0 6
4 «Юрія-Фарм» 2 6 - 2 4
5 «Черкасигаз» 2 1 - 3 1
6 «Патріоти» 1 1 - 2 0
7 CHEMICAL 1 3 - 6 0
8 «Телеперформенс» 2 1 - 7 0
9 «Пламет» 2 0 - 7 0

freya

турнір 8х8

tenis

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"