Вхід на сайт


16 грудня у Кубку Черкащини відбудуться чергові матчі групового етапу турніру
Четвер, 14 грудня 2017, 11:10

0812 кубок області

Цікава боротьба за путівки до чвертьфінальної стадії змагань розгортається у групі "В"

 

Група «А». Чорнобай

Турнірна таблиця станом на 9.12.2017:

«Колос –Урожай» ( Чорнобай) – 6 очок                

«Профіспорт» ( Золотоноша ) – 6 очки  

«Спартак» ( Золотоноша) – 0 очки

 

1 тур, 26.11.2017

Колос- Урожай ( Чорнобай) - Спартак ( Золотоноша) – 14:3

2 тур, 2.12.2017  

 Профіспорт - Колос- Урожай – 5:7        

3 тур, 9.12.2017      

Спартак - Профіспорт - 0:12                    

4 тур, 16.12.2017                

Спартак - Колос-Урожай              

5 тур, 23.12.2017

Колос- Урожай - Профіспорт                   

6 тур, 30.12.2017

 Профіспорт - Спартак        

 

Група «В». Білозір’я

 

 Турнірна таблиця станом на 9.12.2017:

 «Митниця» Черкаси – 9 очки

 «Олімп» Руська Поляна – 6 очок

 «Зоря» Білозір’я – 4 очко

ФК «Хутори» - 3 очок

 «Арка-UKRAVIT» Черкаси – 3 очки

   «Рось» Тубільці – 1 очко

  

1 тур, 26 листопада (неділя)

ФК «Хутори» - «Митниця» Черкаси – 0:3

«Зоря» Білозір’я - «Рось» Тубільці  - 3:3

«Олімп» Руська Поляна - «Арка» Черкаси – 2:3

2 тур, 3 грудня (неділя)

«Арка-UKRAVIT» - ФК «Хутори» - 1:4

 «Зоря» Білозір’я - «Олімп» Руська Поляна – 2:3

«Митниця» Черкаси-«Рось» Тубільці -3:1  

 

3 тур, 9 грудня (субота)

 ФК «Хутори» - «Зоря» Білозір’я – 2:3

 «Митниця» Черкаси - «Арка-UKRAVIT»  Черкаси - 6:2

 «Олімп» Руська Поляна - «Рось» - 5:1   

 

4 тур, 16 грудня (субота)

16:00 «Зоря» Білозір’я - «Митниця» Черкаси

17:00 «Олімп» Руська Поляна - ФК «Хутори»

18:00 «Арка-UKRAVIT»  - «Рось»

 

5 тур, 23 грудня (субота)

«Митниця» Черкаси - «Олімп» Руська Поляна

«Арка-UKRAVIT»  Черкаси - «Зоря» Білозір’я

ФК «Хутори» -«Рось» 

 

Група «С». Звенигородка

 

Підсумкова турнірна таблиця:

 ФК «Тальне» - 12 очок (на пряму виходить ¼ фіналу)

 ДЮСШ-Форсінг (Звенигородка) – 10 очок (на пряму виходить ¼ фіналу )

  «Юніт» (Шпола) – 8 очок (з другим місцем групи «D» побореться за вихід до ¼ фіналу)

  ФК «Тальне-2» - 7 очки

 «Наша Ряба» (Катеринопіль) – 3 очки

 «Сольва» (Лисянка) – 1 очко

 

 

Результати: 18.11.2017

 «Наша Ряба» (Катеринопіль) – «Сольва» (Лисянка) – 4:4

ДЮСШ-Форсінг (Звенигородка) – ФК «Тальне-2» - 11:2

ФК «Тальне» - «Юніт» (Шпола) – 6:2

Результати 19.11.2017

 «Юніт» (Шпола) - «Наша Ряба» (Катеринопіль) – 5:5

ДЮСШ-Форсінг (Звенигородка) – «Сольва» (Лисянка) – 3:0

ФК «Тальне» – ФК «Тальне-2» - 11:1

26.11.2017 (неділя)

ФК «Тальне-2» - «Юніт» (Шпола) – 5:5

ДЮСШ-Форсінг (Звенигородка) - «Наша Ряба» (Катеринопіль) – 5:5

«Сольва» (Лисянка) - ФК «Тальне» - 3:6

03.12.2017 (неділя)

«Юніт» (Шпола) - «Сольва» (Лисянка) – 6:4

ФК «Тальне» - ДЮСШ-Форсінг (Звенигородка) – 2:3

«Наша Ряба» (Катеринопіль) - ФК «Тальне-2» - 1:6

 

09.12. 2017 (субота)

 ФК «Тальне» - «Наша Ряба» (Катеринопіль) – 8:4

 ФК «Тальне-2» - «Сольва» (Лисянка) – 7:5

 ДЮСШ-Форсінг (Звенигородка) - «Юніт» (Шпола) – 5:7

 

 

Група «D». Монастирище

Турнірна таблиця станом на 4.12.2017:

СК "Шабастівка" – 6 очок

МФК "Христинівка" – 6 очок

ФК "НИВА" Монастирище – 1 очко

"Олімп" Монастирище -  1 очко

 

Результати матчів у 1 колі:

СК "Шабастівка"-МФК "Христинівка" – 5:1

ФК "НИВА" Монастирище- "Олімп" Монастирище – 2:2

МФК "Христинівка" - "Олімп" Монастирище – 9:2

СК "Шабастівка" - ФК "НИВА" Монастирище – 3:2

ФК "НИВА" Монастирище -МФК "Христинівка" -2:3

"Олімп" Монастирище - СК "Шабастівка" – перенесено

 

 

 

 
Афіша

270519 reklama

Чемпіонат України 2018/19 рр. U-19
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 ФК "Петриківка" 12 38 - 9 28
2 МСК "Дніпро" 12 19 - 13 23
3 МФК "Кремінь" 12 24 - 16 19
4 "Маолдіс" 12 22 - 19 17
5 ДЮФК "Олімпік" 12 25 - 29 14
6 "Голкіпер" 12 14 - 23 13
7 ФК "Нікополь" 12 11 - 44 6
Чемпіонат області з футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Альтаїр" 4 24 - 0 12
2 УТК 4 18 - 1 12
3 "Златокрай-2017" 4 14 - 4 12
4 СК "Базис" 4 13 - 3 9
5 "Наша Ряба" 3 10 - 12 3
6 "Олімп" 3 8 - 10 3
7 "Росава" 4 3 - 9 3
8 МСК Дніпро 3 1 - 8 0
9 "Авангард" 3 2 - 24 0
10 "Родень" 4 2 - 24 0
Літня Бізнес-ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 2 20 - 2 6
2 "Майфон" 1 10 - 6 3
3 «Юрія-Фарм» 2 3 - 14 3
4 «Черкасигаз» 1 1 - 1 1
5 «Патріоти» 2 2 - 3 1
6 "Служба порятунку" 0 0 - 0 0
7 ДФС 2 7 - 17 0
Чемпіонат Черкас 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Олімп 2 13 - 3 6
2 "Карбон" 2 6 - 1 6
3 "Патріот" 3 8 - 7 6
4 МСК"Дніпро" 2 6 - 4 3
5 "Черкаські козаки" 2 5 - 5 3
6 "Альянс" 2 2 - 8 0
7 "MOBILE Store" 3 4 - 16 0
IMG-546ce2feea1ffb760c4eb9a0cf231b83-V
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"