Вхід на сайт


10 грудня стартує чемпіонат Черкащини з футзалу серед юнаків. Календар матчів
Середа, 06 грудня 2017, 13:46

0611 футзал діти

Першими на паркет вийдуть команди вікової категорії U-11 (група «Б»), а матчі відбудуться у спорртивному залі Академії футболу у Білозір’ї

 

Чемпіонат Черкаської області з футзалу серед юнаків

сезону 2017-2018р.р.

Календар ігор U-11 (2007-08 р.н.)

Учасники:

 

 

Група Б

  1. «Зоря» Руська Поляна

  2. ФК «Черкаси»

  3. ФШМ «Явір» м.Черкаси

  4. Академія «Черкаське Дніпро-Зоря»

  5. «Дніпро-80» м.Черкаси

  6. СДЮШОР м.Черкаси

  7. «Явір-Олімп» м.Сміла

  8. «Юність» м.Городище

  9. ДЮСШ-08 м.Ватутіне

  10. КДЮСШ-1 м.Черкаси

  11. «Фортуна» Христинівка

  12. ЛНЗ Лебедин

 

10.12.2017р. (неділя)

Академія с.Білозір’я

10:00 «Зоря» - ФК «Черкаси»

10:45 ЛНЗ - ФШМ

11:30 КДЮСШ-1 - «Дніпро-80»

12:15 «Зоря» - ФШМ

13:00 ФК «Черкаси» - Академія

13:45 ЛНЗ - «Дніпро-80»

14:30 «Фортуна» - СДЮШОР

15:15 «Юність» - «Явір-Олімп»

16:00 ДЮСШ-08 м.Ватутіне - СДЮШОР

16:45 «Явір-Олімп» - КДЮСШ-1

17:30 ДЮСШ-08 м.Ватутіне - «Юність»

18:15 «Фортуна» - Академія

 

 

Група А

  1. «Олімп» Христинівка

  2. ФК «Тальне» м.Тальне

  3. ДЮСШ Маньківка

  4. ДЮСШ-1 Умань

  5. ДЮСШ Монастирище

  6. «Юність» Умань

  7. ДЮСШ Ватутіне

  8. «Старт» Звенигородка

  9. ДЮСШ Звенигородка

 

16.12.2017р. (субота)

Монастирище

10:00 «Олімп» - ФК «Тальне»

10:45 ДЮСШ Звенигородка - ДЮСШ-1

11:30 «Старт» - ДЮСШ Монастирище

12:15 ДЮСШ Манок. - ДЮСШ Звениг.

13:00 ДЮСШ Ватутіне - «Юність»

13:45 «Олімп» - ДЮСШ Маньківка

14:30 ДЮСШ-1 - «Юність»

15:15 ДЮСШ Маньківка - ДЮСШ Ватутіне

16:00 ФК «Тальне» - «Старт»

16:45 «Олімп» - ДЮСШ Монастирище

Чемпіонат Черкаської області з футзалу серед юнаків

сезону 2017-2018р.р.

Календар ігор U-13 (2005-06 р.н.)

Учасники:

Група А

  1. ФК «Тальне» м.Тальне

  2. ДЮСШ Маньківка

  3. ДЮСШ-1 м.Умань

  4. ДЮСШ Монастирище

  5. ДЮСШ Звенигородка-1

  6. «Юність» м.Умань

  7. «Фортуна» м.Христинівка

  8. ДЮСШ м.Ватутіне

 

17.12.2017р. (неділя)

м.Звенигородка

10:00 ФК «Тальне» - ДЮСШ Маньківка

10:45 ДЮСШ м.Ватутіне - ДЮСШ-1

11:30 «Фортуна» - ДЮСШ Монастирище

12:15 «Юність» - ДЮСШ Звенигородка-1

13:00 ФК «Тальне» - ДЮСШ-1

13:45 ДЮСШ Манок. - ДЮСШ Монаст.

14:30 «Фортуна» - «Юність»

15:15 ДЮСШ м.Ватутіне - ДЮСШ Звениг.

Група Б

  1. ДЮСШ Канів

  2. ДЮСШ «Олімп» м.Сміла

  3. «Явір-Олімп» м.Сміла

  4. ФК «Черкаси» м.Черкаси

  5. ФШМ «Явір» м.Черкаси

  6. «Дніпро-80» м.Черкаси

  7. «Юність» м.Городище

  8. ДЮСШ Звенигородка-2

 

14.12.2017р. (четвер)

м.Сміла ск «Авангард»

12:00 ДЮСШ Канів - ДЮСШ «Олімп»

12:45 ДЮСШ Звениг. - «Явір-Олімп»

13:30 «Юність» - ФК «Черкаси»

14:15 «Дніпро-80» - ФШМ «Явір»

15:00 ДЮСШ Звениг. - «Юність»

15:45 ДЮСШ Канів - ФК «Черкаси»

16:30 «Явір-Олімп» - ФШМ «Явір»

17:15 ДЮСШ «Олімп» - «Дніпро-80»

 

 
Афіша

баннер

Чемпіонат України 2018/19 рр. U-19
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Голкіпер" 6 14 - 4 13
2 ФК "Петриківка" 5 14 - 5 12
3 МФК "Кремінь" 5 13 - 9 10
4 МСК "Дніпро" 6 7 - 7 9
5 "Металург" 4 8 - 5 7
6 "Маолдіс" 6 7 - 12 7
7 ФК "Нікополь" 6 7 - 16 3
8 ДЮФК "Олімпік" 6 7 - 19 1

 

                 ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь у:

– Чемпіонаті Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(Черкаси, СК «Будівельник»)

– Кубку Черкаської області з футзалу

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

– «Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

Реклама n

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"