Вхід на сайт


Результати ігор+календар матчів чемпіонату Черкащини з футзалу серед юнаків U -11
П'ятниця, 09 лютого 2018, 17:47

Ю-11 футзал діти

Серед найменших учасників чемпіонату області з футзалу триває напружена боротьба за вихід до фінальної частини змагань

Група А

1.      «Олімп» Христинівка

2.      ФК «Тальне» м.Тальне

3.      ДЮСШ-1 м.Умань

4.      ДЮСШ м. Монастирище

5.      «Юність» Умань

6.      «СТАРТ» м. Звенигородка

7.      ДЮСШ м. Звенигородка

16.12.2017 р. (субота)

м.Монастирище

10:45 ДЮСШ Звенигородка - ДЮСШ -1                     0-5

12:15 «Старт» - «Юність»                                             0-2

13:00 ДЮСШ Звенигородка- ДЮСШ Монастирище 0-5

13:45 ФК «Тальне» - ДЮСШ – 1                                 1-14

14:30 ДЮСШ Монастирище – «Старт»                     4-3

23.12.2017

м. Звенигородка

10:00 ДЮСШ Звенигородка - «Старт»           14-4

10:45 «Юність» - ФК «Тальне»                        10-1

11:30 «Старт» - ДЮСШ – 1                               4-2

12:15 ДЮСШ Звенигородка - ФК «Тальне»   10-1

13:00 ДЮСШ – 1 – «Юність»                           5-2

13:45 «Старт» - ФК «Тальне»                             3-5

28.01.18 (неділя) м.Монастирище

11:00 ДЮСШ Монастирище - ДЮСШ – 1     2-9

11:50 «Олімп» - ДЮСШ – 1                           3-3(3-2)пен.

12:40 ДЮСШ Монастирище - «Олімп»         5-4

13.30 ДЮСШ Монастирище- ФК «Тальне» 5-0

14.20 «Олімп» - ФК «Тальне»                        5-0

4.02.18 (субота) м. Звенигородка

10.20 ДЮСШ Звенигородка   - «Юність» 7-2

11.00 «Олімп»- «Юність»                             4-2

11.40 ДЮСШ Звенигородка   - «Олімп»     6-3

12.20 ДЮСШ Монастирище - «Юність» 5-5 пен.(2-3)

13.00 «Старт» - «Олімп»                             0-5

 

Група Б

 

10.12.2017р. (неділя)

Академія с.Білозір’я

1. «Зоря» - ФК «Черкаси»0:3

2. ЛНЗ – ФШМ 1:4

3. КДЮСШ-1 - «Дніпро-80» 0:7

4. «Зоря» - ФШМ 1:4

5. ФК «Черкаси КДЮСШ-1» - Академія 2:5

6. ЛНЗ - «Дніпро-80» 3:2

7. «Фортуна» - СДЮШОР 1:2

8. «Юність» - «Явір-Олімп» 0:8

9. ДЮСШ м.Ватутіне – СДЮШОР 8:1

10. «Фортуна» - Академія 2:7

11. «Явір-Олімп» - КДЮСШ-1 8:0

12. ДЮСШ м.Ватутіне - «Юність» 9:2

 

29.12.2017(п’ятниця)

м.Сміла ск «Авангард»

13. «Зоря» - Академія 1:5

14. ФК «Черкаси КДЮСШ-1» - СДЮШОР (13.03.2018)

15. «Зоря» - «Дніпро -80» 1:7

16. ФК «Черкаси КДЮСШ-1» - «Юність»

17. «Фортуна» - КДЮСШ-1   10:0

18. ФШМ – «Дніпро -80»   5:3

19. ЛНЗ – ДЮСШ Ватутіне   3:7

20. «Фортуна» - «Юність» (18.02.2018)

21. ФШМ – «Явір –Олімп» (13.03.2018)

22. СДЮШОР – Академія (13.03.2018)

23. КДЮСШ-1 - ДЮСШ Ватутіне   4:10

24. ЛНЗ – «Явір –Олімп» 3:11

18.02.2018 (неділя)

Академія с.Білозір’я

                                            25. 10:00 «Зоря» - СДЮШОР

                                             26. 10:45 «Дніпро -80» - «Явір –Олімп»

                                             27. 11:30 Академія – «Юність»

                                             28. 12:15 ФШМ – ДЮСШ Ватутіне

                                             29. 13:00 ФК «Черкаси» - КДЮСШ -1

                                             30. 13:45 ЛНЗ – «Фортуна»

                                             31. 14:30 «Зоря» - «Явір –Олімп»

                                             32. 15:15 СДЮШОР – «Юність»

                                             33. 16:00 «Дніпро -80» - ДЮСШ Ватутіне

                                             20. 16:45 «Юність» - «Фортуна»

                                            34. 17:30 ФК «Черкаси» - ЛНЗ

                                             35. 18:15 Академія – КДЮСШ -1

                                             36. 19:00 ФШМ – «Фортуна»         7:3

24.02.2018 (субота)

Академія с.Білозір’я

                                             37. 10:00 «Зоря» - «Юність»

                                             38. 10:45 «Явір –Олімп» - ДЮСШ Ватутіне

                                             39. 11:30 СДЮШОР – КДЮСШ-1

                                            40. 12:15 «Дніпро -80» - «Фортуна»

                                             41. 13:00 Академія – ЛНЗ

                                             42. 13:45 ФШМ – ФК «Черкаси»

                                            43. 14:30 «Зоря» - ДЮСШ Ватутіне

                                             44. 15:15 «Юність» - КДЮСШ -1

                                             45. 16:00 «Явір – Олімп» - «Фортуна»

                                             46. 16:45 СДЮШОР – ЛНЗ

                                             47. 17:30 «Дніпро -80» - ФК «Черкаси»

                                             48. 18:15 Академія – ФШМ

13.03.2018 (вівторок)

м.Сміла ск «Авангард»

(Перенесені матчі)

                                              14. 16:00 ФК «Черкаси КДЮСШ-1» - СДЮШОР

                                             21. 16:45 ФШМ – «Явір –Олімп»

                                             22. 17:30 СДЮШОР – Академія

17.03.2018 (субота)

м.Сміла ск «Авангард»

                                             49. 10:00 «Зоря» - КДЮСШ -1

                                             50. 10:45 ДЮСШ Ватутіне – «Фортуна»

                                             51. 11:30 «Юність» - ЛНЗ

                                              52. 12:15 «Явір –Олімп» - ФК «Черкаси»

                                             53. 13:00 СДЮШОР – ФШМ

                                             54. 13:45 «Дніпро -80» - Академія

                                            55. 14:30 «Зоря» - «Фортуна»

                                             56. 15:15 КДЮСШ-1 - ЛНЗ

                                             57. 16:00 ДЮСШ Ватутіне – ФК «Черкаси»

                                             58. 16:45 «Юність» - ФШМ

                                             59. 17:30 «Явір –Олімп» - Академія

                                             60. 18:15 СДЮШОР – «Дніпро -80»

20.03.2018 (вівторок)

м.Сміла ск «Авангард»

                                            61. 14:00 «Зоря» - ЛНЗ

                                             62. 14:45 «Фортуна» - ФК «Черкаси»

                                             63. 15:30 КДЮСШ-1 – ФШМ

                                             64. 16:15 ДЮСШ Ватутіне – Академія

                                             65. 17:00 «Юність» - «Дніпро -80»

                                             66. 17:45 «Явір –Олімп» - СДЮШОР

Фінальна частина відбудеться в Академія с.Білозір’я 23-25 березня 2018 року!

 

1a4f263225e4

плакат

Реклама на сайт

prokat-baydarok-300x424-banner

 

Футзал Лого22

УВАГА! ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК 

на участь у Чемпіонаті Черкащини

«Joma-ліга» з футболу 8х8

Матчі чемпіонату відбуватимуться на футбольному полі розміром 60м х 40м

У період весна-літо-осінь змагання проходитимуть Черкасах орієнтовно по середах і четвергах починаючи з 18:00-18:30.

Контактні телефони:

063-134-44-21; 093-519-35-45;097-288-51-20

Змагання проводить Асоціація футзалу Черкаської області (президент Гончаров Ю.А.)

Бізнес-ліга (Бренд-ліга)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Епіцентр» 1 4 - 1 3
2 «Перемога» 1 7 - 6 3
3 "Юрія-Фарм" 1 2 - 2 1
4 «Карбон» 1 2 - 2 1
5 "Капрі-Трейд" 0 0 - 0 0
6 «Черкаські зубри» 1 6 - 7 0
7 "Фотоприлад" 1 1 - 4 0
Бізнес-ліга (корпоративна ліга)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "SolTex" 1 7 - 0 3
2 "Обленерго" 1 6 - 4 3
3 "Олімп" 1 3 - 1 3
4 "Патріоти" 1 1 - 0 3
5 ДФС 0 0 - 0 0
6 "Черкасигаз" 1 0 - 1 0
7 "Служба порятунку" 1 4 - 6 0
8 УЗЕ 1 1 - 3 0
9 "Швидка допомога" 1 0 - 7 0

freya

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"