Вхід на сайт


Чемпіонат Черкащини з футзалу. 3 тур (частина 1)
Неділя, 02 грудня 2018, 08:55

021218 0

До уваги звіти і післяматчеві коментарі поєдинків, які відбулися у першій половині ігрового дня

 

3 тур. Неділя, 2 грудня 2018 року 

I ліга. «Служба порятунку» (Черкаси) – «Агро-старт» (Леськи) – 6:2 (1:2) 

Голи: Зацаринний (3), Зенков, Горох, Шкарбута – Проценко, Храпко

Попередження: немає 

Вилучення: немає 

 

Ранній початок гри позначився на малій активності гравців обох команд. Проте поступово команди розбігалися і у середині першого тайму протягом однієї хвилини обмінялися забитими голами – спочатку гол забив «Агро-старт», а потім відповідь була від «Служби порятунку». Якщо господарі поля роблять ставку на контратаки, то команда з Лесьок проводить багатоходові комбінації і врешті наприкінці тайму забиває ще один гол – 1:2.

 

021218 2

 

Після перерви ситуація на майданчику не змінилася -  гості володіють перевагою, а суперник відчайдушно захищається. Але поступово «Служба порятунку» додає в активності і на 25 хвилині гри забиває два мячі у леськівські ворота – 3:2. «Агро-старт» організовує прогнозований штурм воріт і ледь не досягає успіху. А от те, що не вдається зробити гостям роблять черкащани і їхня перевага за 7 хвилин до завершення матчу сягає двох мячів – 4:2. Чи вистачить сил у гостей вирівняти ситуацію? Поки помітно, що агростарівці мають дещо втомлений вигляд. Господарі матчу на 36 хвилині, забиваючи 5 мяч, роблять вагому заявку на перемогу. А перед фінальною сиреною шостий гол влітає у ворота деморалізованого «Агро-стару».

 

021218 1

 

 

I ліга. «Вектра» (Черкаси) – «Сміла» - 4:3 (2:2)

Голи: Ворона, Орел (2), Марущак – Балозян, Хоменко (2)

Попередження: Марущак - немає

Вилучення: немає

 

Черкаська команда матч почала, як то кажуть, без розвідки і вже на першій хвилині зустрічі повела у рахунку. А через хвилину Марущак збільшує перевагу «Вектри» до двох голів- 2:0.Потрібно віддати належне смілянській команді, за те що вони не розгубилися і зуміли знайти у собі сили, щоб зупинити суперника. І не лише зупинити «Вектру», а на 8 хвилині забити у ворота Дяка гол– 2:1. Забитий мяч в активі Балозяна. Поки черкащани організовували штурми воріт «Сміли», їхній суперник зумів зрівняти рахунок. 

 

021218 3

 

Другу частину матчу «Вектра» почала у тому стилі, як і на старті гри – забили швидкий гол (взяттям воріт суперника відзначився Ворона).Цікаво, що пропущений гол, знову ж таки як у першій частині гри, позитивно подіяв на смілян і вони змусили суперника більше думати про захист ніж атаку. А можливо черкащани самі віддали супернику інціативу у грі… і зробили ставку на контратаки. Але якісно контратакуючи потрібно і забивати, як це було у випадку із Марущаком, після удару якого, шкіряна куля дивом не влетіла у ворота. Згодо Орел не влучає у ворота, бючи з 6 метрів значно вище воріт. За нереалізацію моментів сміляни покарали «Вектру» забитим голом на 37 хвилині гри – 3:3. Але через хвилину Орел повертає перевагу для своєї команди – 4:3. «Сміла» робить відчайдушну спробу зрівняти рахунок, але «Вектра» зуміла стримати натиск і перемогти.

 

021218 4 

 

 

 

I ліга. «Слобода» Червона Слобода – «Патріот» (Сміла)– 1:4 (1:2) 

Голи: Шкондін – Онученко, Гаркавий (2), Гайдай 

Попередження: Безродний - немає 

Вилучення: немає

 

Дещо нервово почала гру смілянська команда – протягом двох стартових хвилин гри вони отримали три попередження. Крім цього кілька разів дозволяли супернику небезпечно завершувати атаки. Проте поступово «Патріот» заспокоївся і на 8 хвилині гри вже вів у рахунку – 0:2. Але по набору попереджень сміляни також рухалися вперед і на 15 хвилині вони набрали 5 небезпечних попереджень. І услід за цим отримали і гол у свої ворота – 1:2. Завершальні хвилини тайму пройшли дещо сумбурно для обох команд і нічим особливим не запамяталися.

 

021218 5

 

На початку 2 тайму «Патріот» забиває «швидкий» гол. Червонослобідці намагаються повернути інтригу у гру, але у завершальних стадіях атак часто віддають перевагу дальнім ударам, які не завжди є небезпечними. Смілянська команда, незважаючи на те, що виграє постійно заряджена на атаку, але воротаря «Слободи» Куліша більше ніяк не вдається обіграти. 

За 4 хвилини до завершення матчу господарі гри отримали пяте попередження, тим самим поставивши під сумнів виконання основного завдання на цю зустріч. У підсумку захопившись атаками господарі пропустили у свої ворота ще один гол.

 

021218 6

 

 

 

 

I ліга. «Старий город» (Черкаси) – «Єрківська ОТГ» - 1:4(0:2) 

Голи: Юрпольський – Бобінський, Степанов, Островський, автогол суперника 

Попередження: немає 

Вилучення: немає

 

021218 7

 

Гру команди почали доволі таки обережно не поспішаючи форсувати події. Поступово команда, яка представляє Єрківську ОТГ, бере матч під свій контроль, по довгу розігруючи свої комбінації. На 9 хвилині гості мали відкривати рахунок у грі після пострілу Степанова, але мяч з пустих черкаських воріт вибив… партнер Петра по єрківській команді – Островський. 

Триває 15 хвилина гри: повна ігрова перевага на боці «Єрківської ОТГ», але рахунок у грі рівний – 0:0. На 17 хвилині у Степанова проходить удар і гості повели у рахунку. А наприкінці тайму Бобінський у складі «Єрківської ОТГ» забиває ще один мяч у ворота «Старого города».

 

021218 8

  

Після великої перерви ситуація на спортивному майданчику особливо не змінилася, єдине, що черкащани, розуміючи, що відступати нікуди, сміливіше почали йти в атаку. Але створити бодай один небезпечний момент у період з 20 по 27 хвилину не змогли. Натомість у єрківчан Островський забив для своєї команди третій гол – 0:3. Те, що сьогодні (2 грудня) не день «Старого города» підтвердив той факт, що вони почали забивати у свої ворота – 0:4. 

Завершальні хвилини гри активніше провів «Старий город» і зумів все таки забити гол «престижу».

 

 


 

 

 

I ліга. «Гермес» (Черкаси) – «Юніт» (Шпола) – 6:1 (3:0) 

Голи: Когус, Ткаченко, Волощук, Ольховий, Бондаренко, автого суперника - Мотрич 

Попередження: немає 

Вилучення:немає

 

На початку гри шполянська команда проявила більше бажання забити «швидкий» гол, але «Гермес» зумів стримати намір суперника і вже на 10 хвилині гри вести у рахунку – 2:0. «Юніт» не погоджується з таким розвитком подій і йде в атаку, але дещо невдало і згодом пропускає у свої ворота третій гол. 

 

021218 9 

 

Лише після перерви шполянам вдається вдало завершити одну із свої атак. Намагаючись скоротити відставання у рахунку до мінімуму, «Юніт» намагається більше атакувати, тим самим даючи супернику можливість проводити контратаки. Зі свого боку черкаська команда таким шансом користується сповна – 4:1. До завершення гри залишається ще достатньо часу, щоб рахунок змінився як в один так і інший бік. Проте гермесівці починають грати обережніше, акцентуючи увагу на захисті своїх воріт, а при нагоді гостро контратакувати. На 35 хвилині гри влучний удар Когуса знімає усі питання щодо переможця цієї зустрічі.  

 

021218 10

 

 

 

 

 

Вища ліга. «Яснозір’я» - «Наша Ряба» (Катеринопіль) – 4:3(2:2) 

Голи: Чорний, Яжук, Пуш (2) – Погрібний (2), Тенжицький 

Попередження: немає – Білоус Вл. 

Вилучення: немає

 

Невдалий старт яснозірської команди у чемпіонаті (2 гри – 1 турнірне очко) спонукав їх грати з перших хвилин гри досить таки активно. Як показали стартові 5 хвилин гри, то роботи у голкіпера «Нашої Ряби» Єрошова було багато. Ту варто відзначити, що у Катеринополя на лаві запасних два гравці, а у Яснозіря – 8+голкіпер. Незважаючи на те, що по заявочному листку перевага у господарів гри, першими гол забили катеринопільчани (відзначився Тенжицький). Через дві хвилини Чорний зрівнює рахунок. Темп зустрічі зростає ще більше, де фортуна посміхається «Нашій Рябі» - 1:2. На 15 хвилині «Яснозір’я» отримує 5 загальнокомандне попередження. Натомість у їхнього суперника 4 попередження. Отримавши «критичний» фол яснозірці зрівнюють рахунок – 2:2. У завершальні хвилини 1 тайму команди обмінюються гострими атаками, але більше голів не було.

 

021218 11

 

Перед другою половиною зустрічі одне питання – чи скористається «Яснозіря» своє чисельною перевагою на лаві запасних? Перші 5 хвилин другого тайму «Наша Ряба» підтримує високий темп зустрічі, запропонований суперником. Але поступово яснозірцям вдається частіше гостювати на половині поля суперника і на 31 хвилині з інтервалом у 20 секунд Пуш змінює рахунок з 2:2 на 4:2. При такій грі це вагома заявка на перемогу. Змінити хід подій на 35 хвилині у Катеринополя міг Погрібний, але при 100% гольовій ситуації зіграв якось недбало.

На табло 37 хвилина гри – «Наша Ряба» до своїх атак залучає голкіпера. За 36 секунд до фінальної сирен гості пробивають пенальті – гол (4:3). Далі катеринопільська продовжує атакувати вп’ятьох і могла як пропустити (не забив Чорний) так і забити – зльоту бив Погрібний у кут яснозірських воріт, але Марченко парирував цей удар.   

 

021218 12

 

 

 

 

Вища ліга. «Хімелектробуд» (Черкаси) – «Карбон» (Черкаси) – 3:2 (1:0) 

Голи: Тищенко, Гуляш, Кіт – Колос, Алієв 

Попередження: Біляк,Тищенко - немає 

Вилучення:Орел В. - Раковський

 

На футзальному майданчику в очному протистояннізійшлися команди, які до цього ще не втрачали турнірні очки (щоправда провели різну кількість матчів). Перший по справжньому гольовий момент створили гості зустрічі, коли після пасу Алієва по воротах пробивав Колос, але шкіряна куля влучила у стійку воріт. далі біля обох воріт гостро, але не особливо. У «Хімелектробуда» відчутна відсутність лідера їхніх атак Авер’янова. На 13 хвилині зустрічі міг забивати Поліщук, але суперник вибив м’яч із пустих воріт. Поступово господарям гри вдається змусити суперника нервувати біля своїх воріт і порушувати правила. В одному з таких моментів у «Карбона» «червоне» світло загорілося перед Раковським. Штрафний удар був небезпечним, але Стрижак зумів зреагувати на удар. Далі вже Колос пробивав по воротах електриків і там також голкіпер на висоті. Та все ж господарям вдається реалізувати свою чисельну перевагу і повести у рахунку -1:0.

 

021218 13

 

На старті другої частини матчу з ігрового поля у «Хімелектробуда» вилучають Орла В. «Карбон» своєю чисельною перевагою скористатися не зумів, але згодом Колос свій індивідуальний прохід завершує влучним ударом – 1:1. Закріпити свій локальний успіх гості не зуміли, хоча для цього мали кілька нагод. Натомість «Хімелектробуд» своїм мінімальним шансом скористався сповна – 2:1. Т а все ж на 32 хвилині зустрічі Алієву вдається знову зрівняти рахунок. Далі пішли нервові хвилини зустрічі де ціна помилки стає дуже високою. Більше атакує «Карбон». В одному з моментів по центру воріт збивають Поліщука: штрафний виконує Алієв, але бє на точність, а не на силу і голу немає. «Хімелектробуд» організовує атаку, яку Кіт завершує її влучним попаданням – 3:2.

 

021218 14

 

 

 

 

Чемпіонат Черкаської області із футзалу, частина 2 >>>

 
Афіша

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь у чемпіонаті Черкаської області з пляжного футболу, який стартує 21 липня 2019 р.

Змагання проходитимуть у Черкасах на «Живчик-Арені».

Команди, які бажають прийняти участь у чемпіонаті, прохання звертатися

за тел.: 063 214 00 10, 068 470 30 18

Криштоп Юрій

DSC09202

Чемпіонат області з футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Альтаїр" 9 34 - 4 24
2 СК "Базис" 9 27 - 9 22
3 УТК 9 32 - 9 20
4 "Златокрай-2017" 9 32 - 16 20
5 "Росава" 9 17 - 17 13
6 "Олімп" 9 30 - 22 12
7 "Наша Ряба" 9 25 - 32 8
8 МСК Дніпро 9 13 - 20 5
9 "Авангард" 9 8 - 48 3
10 "Родень" 9 5 - 46 3
Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Майфон" 6 26 - 13 14
2 «Азот» 6 36 - 13 13
3 "Служба порятунку" 6 30 - 18 13
4 «Юрія-Фарм» 6 15 - 33 9
5 «Черкасигаз» 6 14 - 19 4
6 «Патріоти» 6 12 - 20 4
7 ДФС 6 16 - 33 3
Чемпіонат Черкас з футболу 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Карбон" 6 27 - 9 18
2 "Черкаські козаки" 6 19 - 13 13
3 "Патріот" 6 17 - 15 10
4 МСК"Дніпро" 4 13 - 9 6
5 Олімп 4 11 - 11 3
6 "Альянс" 3 2 - 14 0
7 "MOBILE Store" 5 8 - 26 0
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"