Вхід на сайт


Чемпіонат Черкащини з футзалу. 3 тур (частина 2)
Неділя, 02 грудня 2018, 15:47

021218 0000a

До уваги звіти і післяматчеві коментарі поєдинків, які відбулися у другій половині ігрового дня

 

 Чемпіонат Черкаської області із футзалу, частина 1 >>> 

 

Вища ліга. МСК «Дніпро» (Черкаси) – «Рятівник-2» (Черкаси) – 2:0 (1:0) 

Голи: Масоха, Сініцин 

Попередження: Масоха - Черненко 

Вилучення: немає

 

021218 15

 

Зустріч наймолодших команд вищої ліги почалася з включенням наскільки можна максимальних швидкостей. При цьому триває постійний обмін гострими атаками. Часто гравці не встигають за перебігом подій і порушують правила. У рятівників на 8 хвилині гри було вже три командних попереджень. А на 10 хвилині гри у «Дніпра» з поля вилучають Кулика, хоча здалося, що особливої необхідності у цьому не було – можна було б обійтися і попередженням.  Чисельну перевагу «Рятівник-2» не використовує. 

На ігровому майданчику багато силової боротьби. Команди грають азартно, не збавляючи обертів. На 18 хвилині гри у «Дніпра» Масоха відкриває рахунок у грі і застосовуючи пресинг робить спробу закріпити успіх, проте суперник стримує натиск і робить спробу зі свого боку зрівняти рахунок.

 

021218 16

  

На 21 хвилині гри у ворота гостей призначається пенальті, який дніпрянин Сініцин не реалізує. Того, що зазвичай буває, коли не реалізуєш гольовий момент не сталося. Вже на 5 хвилині 2 тайму у рятівників 3 командних попередження. Варто відзначити, що багато боротьби і гри у центральній частині поля з невеликою кількістю ударів по обох воротах.

На 36 хвилині гри у «Дніпра» проходить контратака, яку після пасу Борисенка влучним ударом завершує Сініцин – 2:0. До завершення зустрічі залишається 3 хвилини і «Дніпро» має у пасиві 5 фолів. У дніпрян Лукомський влучає у стійку воріт. Тривають нервові завершальні хвилини гри, де «Рятівник-2» намагається врятувати гру, але  згодом лунає фінальна сирена.     

 

 

 

 

Екстра-ліга. «ЛНЗ» (Лебедин) – «Рятівник» (Черкаси) – 6:2 (1:1) 

Голи: Дєдов (2), Ткаченко, Колос (2), Качур – Савченко (2) 

Попередження: Вакуленко, Колос - Вермянчук 

Вилучення: немає - Погодін

 

Лебединська команда на початку гри віддала перевагу довгим розіграшам мяча і ледь не поплатилася за це пропущеними голами: двічі свою команду виручав Дейнеко і в одному випадку свого голкіпера підстрахував Ткаченко. Швидко пройшли 5 хвилин ігрового часу і поки можна констатувати, що зіграності лебединської команди гідно протистоїть самовідданість і наполегливість черкащан. Та нічого не змогли вдіяти рятівники під час штрафного удару у виконанні Колоса – 1:0. 

Забивши гол, «ЛНЗ» продовжує грати у розміреному темпі, не форсуючи подій. «Рятівник» частими замінами змушує суперника більше рухатися. На 14 хвилині Горбань втрачає відмінний шанс зрівняти рахунок у зустрічі і знову Дейнеко на воротах підстраховують партнери по команді. А згодом вже сам голкіпер парирує складний удар. На 17 хвилині у лебединців «намалювався» 5 фол. На 18 хвилині черкащани зрівнюють рахунок у грі. Майже відразу «ЛНЗ» карають 10-метровим штрафним ударом за перебір фолів, але Савченко не зумів переграти голкіпера.Команди йдуть на перерву при нічийному рахунку. 

 

021218 17

 

На початку другого тайму на майданчику особливо нічого не змінилося – гросмейстерській грі лебединців черкащани протиставили самовідданість. Проте на 24 хвилині гри Качуру вдається реалізувати перевагу господарів у забитий гол. А через півтори хвилини команда з Лебедина була вже попереду з різницею у два голи. Щоправда тривало це зовсім мало – «Рятівник» забиває свій другий гол у грі – 3:2. Тут вже «ЛНЗ» додає у швидкості, даючи мінімум часу супернику для розіграшу комбінацій. На 35 хвилині гри господарі матчу вдруге у цій зустрічі мають 5 фолів. Це вже для них небезпечно і потрібно діяти обережно. Але ситуацію дещо розрядив влучним ударом Дєдов – 4:2. А через кілька десятків секунд усі питання, щодо переможця знімаються – 5:2, а згодом у ворота гостей залітає ще один гол.

 

021218 18

 

 

 

 

 

Екстра-ліга. « ПП Валюк» (Черкаси) – «Край» (Канівський р-н) – 1:3 (1:1) 

Голи: Степанов – Марченко, Петришин, автогол суперника 

Попередження: Магльований, Кретов - Дєєв 

Вилучення: немає

 

Матч команди почали без всякої розвідки. Багато ігрової боротьби і вже на 5 хвилині зустрічі «Край» нахапався 4 фолів. Проте на їхню активність це не вплинуло і на 7 хвилині матчу канівчани відкривають рахунок у грі – 0:1. «ПП Валюк» не побіг швидко відігруватися, а зробив акцент на розіграш мяча до вірного. У середині першого тайму гості досягли позначки у 5 фолів. Проте до завершення тайму черкащани змусили лише одного разу поза нормою помилитися опонентів, але скористатися цим не змогли – Іщенко парирував удар з десятиметрової позначки. Проте черкащани зуміли забити з гри – пас-простріл замкнув Степанов – 1:1. 

 

021218 19

 

Після перерви жодній командні було складно віддати. Проте при відносно рівній боротьбі на 17 та19 хвилинах у ворота черкащан влітають два мячі – 1:3. Що тут сказати – помітно, що «Край» надналаштований на гру і при цьому йому багато, що вдається робити на майданчику. А от валюківці мають якийсь інертний вигляд, хоча мають на гру свій бойовий склад. 

На табло 36 хвилина гри і черкаська команда помітно починає поспішати. А «Край» у своїх атаках задіює голкіпера. «ПП Валюк» також атакує вп’ятьох, але воротаря міняє на польового. Проходить цікава кінцівка гри. До закінчення гри залишається ще одна хвилина. Атакують черкащани, проте зовсім швидко наближається фінальна сирена.

 

021218 20

 

 

 

 

Екстра-ліга. «Майфон» (Черкаси) – «Енергія» (Черкаси) – 3:3 (1:1) 

Голи: Чорний, Горбинко, Бурлін – Бреус (2), Зоря 

Попередження: Кошелюк - Безгуба 

Вилучення: немає

 

Якщо для «Майфона» це третя гра у цьому чемпіонаті, то для «Енергії» лише друга і поки, що турнірних очок немає. Обидві команди на гру вийшли у доброму бойовому настрої. Більш активніше гру почали майфонівці змушуючи голкіпера на протилежній половині поля працювати у поті лиця і неодноразово рятувати команду, здавалося, від неминучого гола. Але так вийшло, що м’яч із сітки воріт на 8 хвилині гри після удару Зорі виймав голкіпер «Майфона». Відмінний шанс закріпити успіх своєї команди мав Безгуба, але шкіряна куля після його удару пролетіла поряд із стійкою. Гра перейшла у режим обміну атаками, де на перших ролях голкіпери. Трішки більше роботи у стража воріт «Енергії» Хоменка. Але Хоменко вже не зміг допомогти свій команді, коли удар виконував Горбинко.

 

021218 21

 

Другу частину гри команди почали дещо розібрано і не так злагоджено, як у першій половині гри. На 24 хвилині зустрічі Бреус з «Енергії» наважується на дальній удар, який Ткаченко не зумів відбити – 1:2. «Майфон» організовує штурм воріт і згодом рахунок після удару Чорного рахунок у зустрічі знову рівний. Проте Бреус ударом з 15 метрів повертає «Енергії» перевагу у рахунку – 2:3. 

На35 хвилині гри у «Майфона» вже 5 фолів. Але це команду не зупиняє і гравці у кожному ігровому моменті грають до кінця. А от «Енергія» розігралася і розбігалася і кожна її атака завершується небезпечним ударом. Завершальні дві хвилини майфонівці починають з атаки вп’ятьох. Ризик виправданий і очікуваний та й ще і результативний: за кілька секунд до фінальної сирени Бурлін із «Майфона» б’є по воротах «Енергії» де Хоменко, який до цього неодноразово виручав свою команду пропускає необов’язковий гол 3:3. Очевидно голкіпер не бачив момент удару.

 

021218 22

 

 

 

021218 f

Танцювальна студія  «Фрея» (Черкаси)

 

 

Екстра-ліга. «Шарм» (Черкаси) – «Цетус» (Черкаси) – 0:0 

Попередження: Алєксєєв – Сидоренко, Щерба, Гамалій 

Вилучення: немає

 

В обох команд вийшов дещо змазаним старт чемпіонату, а по кадровому потенціалу команди підходять під статус претендентів на потрапляння до першої четвірки. З урахуванням необхідності завоювання турнірних очок команди почали гру з потужних і багатоходових атак. Протягом перших десяти хвилин поєдинку обидві команди мали не по одному шанси забити гол, але або голкіпери, або неточність гравців не дають можливості відкрити рахунок у грі. Далі, по ходу гри, «Шарм» по кількості проведених атак бере верх, але вони поки безрезультативні. Загалом гравці багато рухаються і комбінують з нечастими ударами по воротах. Поки ніяких передумов щодо завершення гри з великим рахунком поки немає. За 1,15 хв. до завершення тайму у «Цетуса» 5 фолів, але більше у цій частині гри команда не порушувала правил гри.

 

021218 23

 

Гра характерів продовжилася і після перерви. Перші 5 хвилин другої половини зустрічі голкіпери обох команд були практично без роботи. Це стало результатом пресингу, який обидві сторони застосовували під час відбору мяча. Поки спостерігається рівна боротьба, де спрогнозувати з яким результатом вона закінчиться дуже складно.

На 32 хвилині гри Гріщенко з «Шарму» перевірив на міць поперечку воріт суперника. До завершення гри залишається 5 хвилин, а команди не поспішають йти на ризик. На 37 хвилині гри «Цетус» від неприємностей після удару Яцишина вже рятує стійка воріт. Карвалольні завершальні секунди гри не допомогли виявити сильнішого.

 

021218 24

 

 

 

 

Вища ліга. «Колос» (Чорнобай) – «Громада» (Черкаси) – 6:3 (2:0) 

Голи: Клименко (3), Шепель, Завгородній – Губа, Головченко, Вакуленко 

Попередження: немає 

Вилучення: немає

 

Цей матч з огляду боротьби команд на потрапляння до першої четвірки викликав певний інтерес. До того ж «Колос» у попередніх двох матчах не здобув жодного турнірного очка. Протягом 10 стартових хвилин зустрічі команди займалися пошуком шляхів до воріт один одного. Першими досягли успіху чорнобаївські футзалісти – 1:0. Шанс збільшити перевагу у «Колоса» зявився, коли черкаська команда на 14 хвилині зустрічі отримала 5 фол. Проте господарі матчу свій другий м’яч забивають у ворота черкащан з гри – 2:0. Поки завжди заряджену на гру «Громаду» не пізнати. Хоча наприкіці першої двадцятихвилинки у Головченка був відмінний шанс скоротити відставання у рахунку.

 

021218 25

 

Другу частину гри черкащани почали активно, але «Колос» зумів спочатку стримати натиск суперника, а згодом забити і третій гол. Пропустивши ще один мяч, громадівці змушені були додати у швидкості, що не завжди позначалося на якості атак. «Колос» робить ставку на контратаки і вони доволі таки ефективні, а на 30 хвилині чергова «куля» влітає у громадівські ворота – 4:0. Для виправлення ситуації черкащани йдуть на радикальні міри, міняючи голкіпера на пятого польового гравця і згодом досягають мети, забиваючи нарешті гол – 4:1. До закінчення гри ще залишається 6 хвилин і помітно, що «Громада» окрилилася надією вирівняти ситуацію і їм знову вдається відзначитися взяттям воріт суперника – 4:2. А за 2,15 хв. до закінчення гри рахунок стає – 4:3. Але далі дива не сталося. А «Колос» двічі зумів скористатися дещо авантюрною грою суперника.

 

021218 26

 

 

 

 

I ліга. «Granada-Makros» (Черкаси) – «Юнайтед» (Черкаси) – 4:7 (3:2) 

Голи: Одерій, Мездрін, Вєков (2) – Крижанівський (2), Усейн (2), Олійник (3) 

Попередження: Близнюк - немає 

Вилучення: немає

 

Пять стартових хвилин гри команди придивлялися одна до одної. Першими рахунок відкрили господарі матчу, «розстрілявши» ворота опонентів. Судячи з того, як гравці обох команд проявляють бажання забивати голи очікується багатий на забиті голи матч. Щоправда протягом першої чверті матчу було забито лише два мячі і всі вони влетіли у ворота «Юнайтеда». Ту варто відзначити, що у складі гостей у заявці на матч два темношкірих гравців. По ходу матчу ситуація на майданчику не змінюється і черговий мяч влітає у сітку воріт гостей. На 17 хвилині нарешті забиває і «Юнайтед» - 3:1, а через одну хвилину рахунок стає 3:2. Ближче до перерви команди збавили свої швидкості.

 

021218 27

 

А найголовніші події у грі відбулися у другій частині гри, де юнайтедівці продовжували проявляти волю до перемогу. Складно сказати, що сталося із господарями матчу, але на 33 хвилині гри вони вже програвали з рахунком 3:6 – по два голи забили Усейн і Олійник. Далі була відчайдушна спроба з боку команди «Granada-Makros» повернути перевагу, але ні сил ні часу у них щось змінити не вистачило.

 

021218 28

 

 

 

 

Дати проведення наступних турів:

4 тур. 16.12. 2018 неділя

5 тур. 23.12. 2018 неділя

6 тур. 13.01. 2019 неділя

7 тур. 20.01.2019 неділя

8 тур. 27.01. 2019 неділя

9 тур. 03.02. 2019 неділя

Дати 10, 11, 12 турів уточнюються

 
Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

2 27dniprofbiinsta

Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Майфон" 12 58 - 24 29
2 «Азот» 11 68 - 28 28
3 "Служба порятунку" 11 49 - 36 19
4 «Юрія-Фарм» 11 33 - 54 15
5 «Черкасигаз» 11 34 - 32 13
6 ДФС 11 33 - 75 6
7 «Патріоти» 11 17 - 43 4
 
IMG-477db6ddc09635ce67034ba6aef591c5-V

Футбольний клуб «Черкаси» проводить

додатковий набір юнаків у групи:

2005-2007 р.н. – тренер Горкун В.

(тел.: 066-326-18-01; 067-575-64-55)

2008-2010 р.н. – тренер Агарін О.

(тел.: 050-969-20-13)

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"