Вхід на сайт


Футзал. Чемпіонат Черкаської області серед юнаків 2006-2007 р.н. (U-13)
Неділя, 30 грудня 2018, 18:12

271117 01

До уваги календар матчів (2-4 тури) та турнірна таблиця конференції «Центр»

  1.                                    

  2. Чемпіонат Черкаської області 1
  3.                               

  4.                               IIтур
                                    06.01.2019
    10. ФШМ «Явір» - FFC                                        09:00
    11. ДЮСШ Канів - ДЮСШ Корсунь Ш.            10:00
    12. ДЮСШ Звенигородка – ФШМ                     10:45
    13. «Чорні карати» -
    FFC                                     11:30
    14. «Олімп» - ДЮСШ Звенигородка                  12:15
    15. «Чорні карати» - «Юність»                           13:00
    16. «Явір –Олімп» - ДЮСШ Канів                    13:45
    17. «Олімп» - ДЮСШ Корсунь Ш.                    14:30
    18. «Явір – Олімп» - «Юність»                            15:15

Матчі проходитимуть у с. Білозіря

                              

III тур
                           20.01.2019

19. «Чорні карати» - ДЮСШ Корсунь Ш.       10:00
20. ДЮСШ Звенигородка -
FFC                       10:45
21. «Чорні карати» - ДЮСШ Канів                     11:30
22. «Явір –Олімп» - ДЮСШ Звенигородка      12:15
23.
FFC - ДЮСШ Канів                                       13:00
24. «Олімп» - ФШМ                                             13:45
25. ДЮСШ Корсунь Ш. – «Явір –Олімп»         14:30
26. «Олімп» - «Юність»                                        15:15
27. ДЮСШ Корсунь Ш. – ФШМ                         16:00


                                
IV тур
                             03.02.2019
28. FFC - «Юність»                                               10:00
29. «Олімп» - «Чорні карати»                               10:45
30. «Юність»   - ДЮСШ Канів                             11:30
31. ДЮСШ Корсунь Ш. –
FFC                             12:15
32. «Чорні карати» - ДЮСШ Звенигородка        13:00
33. ФШМ - «Явір –Олімп»                                  13:45
34. «Юність» - ДЮСШ Звенигородка                 14:30
35. ДЮСШ Канів - ФШМ                                     15:15
36. «Явір – Олімп» - ДЮСШ «Олімп»               16:00

ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА 21-23 ЛЮТОГО. ДО ФІНАЛУ ВИХОДЯТЬ 5 КОМАНД.

 
Чемпіонат області з футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Альтаїр" 9 34 - 4 24
2 СК "Базис" 9 27 - 9 22
3 УТК 9 32 - 9 20
4 "Златокрай-2017" 9 32 - 16 20
5 "Росава" 9 17 - 17 13
6 "Олімп" 9 30 - 22 12
7 "Наша Ряба" 9 25 - 32 8
8 МСК Дніпро 9 13 - 20 5
9 "Авангард" 9 8 - 48 3
10 "Родень" 9 5 - 46 3
Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Майфон" 6 26 - 13 14
2 «Азот» 6 36 - 13 13
3 "Служба порятунку" 6 30 - 18 13
4 «Юрія-Фарм» 6 15 - 33 9
5 «Черкасигаз» 6 14 - 19 4
6 «Патріоти» 6 12 - 20 4
7 ДФС 6 16 - 33 3
Чемпіонат Черкас з футболу 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Карбон" 6 27 - 9 18
2 "Черкаські козаки" 6 19 - 13 13
3 "Патріот" 6 17 - 15 10
4 МСК"Дніпро" 4 13 - 9 6
5 Олімп 4 11 - 11 3
6 "Альянс" 3 2 - 14 0
7 "MOBILE Store" 5 8 - 26 0
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"