Футзал. Чемпіонат Черкащини. ФК «Мліїв» (Мліїв) – ФК «Дирдин» (Городищенський р-н) 1:2 (1:1)

20 Грудень, 2020

20 грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 6 тур. Група «Б».

«Мліїв» – «Дирдин» – 1:2 (1:1)

Голи: Савчук – Пантелей, Подгорський

Попередження:

Нарешті команди дочекалися очної зустрічі між собою. Родзинкою цього протистояння є той факт, що обидві команди у чемпіонаті Черкащини представляють Городищенський район.

Дирдинська команда довго не «розкачувалася» і вже на 24 секунді зустрічі відкрила рахунок у грі – 0:1. Мліїв не поспішав відповідати активністю, а більше уваги приділив. Гра набула в’язкого характеру. Здавалося, що у такому розміреному темпі команди дограють до перерви, мліївські гравці за 1 хвилини до завершення першої 12-ти хвилинки додають у швидкості і зрівнюють рахунок у матчі – 1:1.

Зі стартових хвили другої частини гри Дирдин додав в активності і більше часу проводив на половині поля суперника. А на 17 хвилині Пантелей взяв інціативу на себе і пробігши майже без перешкод крізь захисну ланку Мліїва вивів свою команду знову вперед.

Господарі зустрічі не досить активно відповіли на зміну рахунку і загалом у них виходило вдаліше грати від оборони. Натомість Дирдин проводить масові атаки.

Завершальні секунди гри пройшли під акомпанемент атак команди з Мліїва, проте змінити рахунок їм так і не вдалося.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys