Вхід на сайт


Футзал. 9 лютого у Черкаському районі стартує розіграш зимового кубку
Четвер, 07 лютого 2019, 10:42

1402 ШК

Боротьбу за перемогу почнуть десять футзальних команд району

Група А

1.с. Вергуни

2.ФК «Зоря» с. Білозір’я

3.«Євраліс-Чайка» с.Сагунівка

4.«Темп» с. Р. Поляна

5.с. Ч. Слобода

Група Б

1.Степанківська ОТГ «Тясмин»

2.«Маяк» с. Худяки

3.«Рось» с. Тубільці

4.«Арсенал» с. Дубіївка

5.«Колос» с. Геронимівка

 

І тур 09.02 (субота)

Група А

10:00 ФК «Зоря» с. Білозір’я - с. Ч. Слобода

12:00 «Євраліс-Чайка» с.Сагунівка - «Темп» с. Р. Поляна

с. Вергуни – вихідний

Група Б

11:00 «Маяк» с. Худяки - «Колос» с. Геронимівка

13:00 «Рось» с. Тубільці - «Арсенал» с. Дубіївка

Степанківська ОТГ «Тясмин» - вихідний

 

ІI тур 16.02 (субота)

Група А

11:00 с. Ч. Слобода - «Євраліс-Чайка» с.Сагунівка

10:00 с. Вергуни - ФК «Зоря» с. Білозір’я

«Темп» с. Р. Поляна – вихідний

Група Б

12:00 Степанківська ОТГ «Тясмин» - «Маяк» с. Худяки 13:00 «Колос» с. Геронимівка - «Рось» с. Тубільці

«Арсенал» с. Дубіївка - вихідний

 

ІІІ тур 23.02 (субота)

Група А

16:00 «Темп» с. Р. Поляна - ФК «Зоря» с. Білозір’я

17:00 с. Ч. Слобода - с. Вергуни

«Євраліс-Чайка» с.Сагунівка – вихідний

Група Б

15:00 «Рось» с. Тубільці - Степанківська ОТГ «Тясмин» 18:00 «Арсенал» с. Дубіївка - «Колос» с. Геронимівка «Маяк» с. Худяки - вихідний

 

ІV тур 03.03 (неділя)

Група А

15:00 «Євраліс-Чайка» с.Сагунівка - с. Вергуни

17:00 «Темп» с. Р. Поляна - с. Ч. Слобода

ФК «Зоря» с. Білозір’я – вихідний

Група Б

16:00 «Маяк» с. Худяки - «Рось» с. Тубільці

18:00 Степанківська ОТГ «Тясмин» - «Арсенал» с. Дубіївка «Колос» с. Геронимівка - вихідний

 

V тур 09.03 (субота)

Група А

10:00 с. Вергуни - «Темп» с. Р. Поляна

11:00 ФК «Зоря» с. Білозір’я - «Євраліс-Чайка» с.Сагунівка

с. Ч. Слобода – вихідний

Група Б

12:00 «Арсенал» с. Дубіївка - «Маяк» с. Худяки

13:00 «Колос» с. Геронимівка-Степанківська ОТГ «Тясмин»

«Рось» с. Тубільці - вихідний

 

Півфінал 16.03 (субота)

10:00               1 місце гр. А – 2 місце гр. Б

11:00               1 місце гр. Б – 2 місце гр. А

12:00               3 місце гр. А – 4 місце гр. Б

13:00               3 місце гр. Б – 4 місце гр. А

14:00   5 місце гр. А – 5 місце гр. Б (за 9-10 місце)

 

Фінал 23.03 (субота)

14:00   1 х 2

13:00   3 х 4

12:00   5 х 6

11:00   7 х 8

 
Афіша

270519 reklama

Чемпіонат України 2018/19 рр. U-19
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 ФК "Петриківка" 12 38 - 9 28
2 МСК "Дніпро" 12 19 - 13 23
3 МФК "Кремінь" 12 24 - 16 19
4 "Маолдіс" 12 22 - 19 17
5 ДЮФК "Олімпік" 12 25 - 29 14
6 "Голкіпер" 12 14 - 23 13
7 ФК "Нікополь" 12 11 - 44 6
Чемпіонат області з футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Альтаїр" 4 24 - 0 12
2 УТК 4 18 - 1 12
3 "Златокрай-2017" 4 14 - 4 12
4 СК "Базис" 4 13 - 3 9
5 "Наша Ряба" 3 10 - 12 3
6 "Олімп" 3 8 - 10 3
7 "Росава" 4 3 - 9 3
8 МСК Дніпро 3 1 - 8 0
9 "Авангард" 3 2 - 24 0
10 "Родень" 4 2 - 24 0
Літня Бізнес-ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 2 20 - 2 6
2 "Майфон" 1 10 - 6 3
3 «Юрія-Фарм» 2 3 - 14 3
4 «Черкасигаз» 1 1 - 1 1
5 «Патріоти» 2 2 - 3 1
6 "Служба порятунку" 0 0 - 0 0
7 ДФС 2 7 - 17 0
Чемпіонат Черкас 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Олімп 2 13 - 3 6
2 "Карбон" 2 6 - 1 6
3 "Патріот" 3 8 - 7 6
4 МСК"Дніпро" 2 6 - 4 3
5 "Черкаські козаки" 2 5 - 5 3
6 "Альянс" 2 2 - 8 0
7 "MOBILE Store" 3 4 - 16 0
IMG-546ce2feea1ffb760c4eb9a0cf231b83-V
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"