Вхід на сайт


Гравці, які отримали жовті і червоні картки у 9 турах чемпіонату Черкащини з футзалу
П'ятниця, 08 лютого 2019, 16:20

09012019 жк

Уже 155 гравців у девяти турах отримали від арбітрів жовту картку

Екстра-ліга

«ЛНЗ-Лебедин»                                                           

Коломієць Роман 1992                         

Парфьонов Олександр 1989                 

Гуд Євген 1986                                  

Дейнеко Євгеній 1985                     

Калініч Андрій 1988                      3                                                                          1-ч

Маценко Денис 1990                     

Вакуленко Антон 1995                  2

Дєдов Сергій 1994                               

Александров Віктор 1985             1

Ткаченко В'ячеслав 1990                    

Колос Олександр 1995                   4

Качур Руслан 1982                         1

Петько Андрій 2000                     

Президент клубу: Андрій Полтавець

Тренер: Василь Гречаний

 «ПП Валюк» (Черкаси)                                                          

Ленчинков Андрій 1990                 

Магльований Ярослав 1992           2 

Степанов Петро 1986                    1

Ширай Дмитро 1992                       3

Бичков Олександр 1989                  

Дмитренко Юрій 1987                     1                                                               1-ч                 

Колесник Євген 1993                    

Сагун Максим 1985                        

Нездатний Богдан 1988                  

Кретов Максим 1986                     1

Стайков Григорій 1981                   

Стайков Орлін 1981                      1

Голуб Владислав 1988                   

Ординський Володимир 1985        2

Черниш Дмитро 1989                     1

Президент клубу: Вадим Валюк

Тренер: Юрій Дмитренко                                  

«Край» (Канівський район)

Остренко Павло 1989               

Когус Радіон 1996                            1

Іщенко Ярослав 1992                        1

Марченко Альфред 1995         

Біда Сергій 1997                    

Дєєв Вячеслав 1993                          1

Аргєєв Олександр 1995                   2

Петришин Владислав 1995 

Коркішко Олег 1992           

Марченко Олександр1995      

Агарін Кирило 1997                          2

Григорьєв Володимир1989   

Яворский Владислав1992       

 «Рятівник» (Черкаси)

Кречик Антон 2000                          

Панченко Владислав 1996              

Блонський Владислав 1998             

Горбань Богдан 1999                          2

Вермянчук Юрій 1997                        3

Корначук Валентин 1997              

Морозов Роман 1994                             

Савченко Василь  1995                      1

Кравець Максим  1997                  

Погодін Олександр 1992                    1                                                     1-ч

Висоцький Петро  1994             

 «Цетус» (Черкаси)

Юхименко Іван 1997             

Сидоренко Сергій 1982                    2

Щерба Богдан 1983                          1

Присяжнюк Олексій 1980     

Присяжнюк Павло 1983                   2

Скорняков Костянтин 1985   

Сорокін Олексій 1993                      1                                                         1-ч

Волощук Євгеній 1996                      1

Кіт Павло 1991                     

Гамалій Вячеслав 1983                      1                                                        1-ч

Тригуб Владислав 2001        

Пархоменко Віктор 1990                  1  

Остапчук Олександр 1985                 1

Ведмідь Дмитро 1988           

Макєєв Костянтин 1988                   1

Глуцький Іван 1987             

Отаманнеко Вадим 1983     

Конопчук Сергій 1983         

Заєць Євгеній 1989             

Тренер: Сергій Сидоренко

 «Майфон» (Черкаси)

Дяк Олександр 1974                воротар         

Ткаченко Юрій 1992                воротар         

Чорний Вадим 1998                 польовий      

Сторчоус Андрій 1994             польовий      1

Кошелюк Дмитро 1991            польовий      3

Зеленевич Максим 1992          польовий      

Бурлін Анатолій 1990               польовий      

Горбинко Андрій 1990             польовий      1

Колядко Юрій 1993                  польовий      

Бобінський Євген 1989            польовий      1

Зубко Артем 1994                     польовий      1

Проценко Дмитро 1992            польовий      

Боярчук Олексій 1998              польовий      

Діденко Віталій 1992               польовий      

Сухенко Дмитро 1986              польовий      

Майчук Сергій 1986                 польовий      

Раковский Олександр 1993      польовий      3

Олійник Артем 1999                 польовий

Тренер: Юрій Криштоп

 «Шарм» (Черкаси) 

Мачульський Сергій 1984              польовий      

Грищенко Юрій 1985                      польовий      

Бабенко Андрій 1986                      польовий      1

Алексеєв Олексій 1993                   польовий      2

Животенко Олександр 1990           польовий      

Куць Олександр 1980                     польовий      

Манжела Олександр 1985             воротар         

Удовика Олександр 1987               польовий      

Кучер Дмитро 1988                        польовий      1

Яцишин Назар 1980                       польовий      

Миколюк Павло 1994                     польовий      

Лобов Олександр 1990                   польовий       1                                                    1-ч

Бойко Віталій 1997                         польовий                                        

Головний тренер: Володимир Кучеренко                                              

                                                                      

«Рувер» (Черкаси)

Косун Віталій 1982                         польовий       

Скоряк Олександр 1982                  польовий      

Мина Максим 1988                         польовий      

Литовченко Евгеній 1992               польовий      

Вівденко Евгеній 1990                    польовий      1

Андрійченко Артем 1988               польовий      

Завгородній Олександр 1987         польовий      

Сухецький Генадій 1999                 польовий      

Бондар Олексій 1988                       польовий      1

Стрикаль Станіслав 1999                польовий      

Крошан Денис 1989                        польовий       

Соколовський 1988                         воротар         

Гарнага Сергій 1992                        польовий      2                                                   1-ч

Аксьонов Ярослав 1989                  польовий      

Єрошов Віктор 1985                       воротар         

Франчук Володимир 1992              польовий      

Панасенко Олександр 1994            польовий      

Шмельов Тарас 1986                       польовий      2

 «Енергія» (Черкаси)                                           

Хоменко Іван 1985                           воротар         

Скляр Тарас 1984                             воротар         

Чуприна Олександр 1986                польовий      1

Чуприна В'ячеслав 1987                 польовий      

Калашнік Віктор 1984                     польовий      

Сидоренко Дмитро 1985                 польовий      1                                                   1-ч

Цюпаченко Олексій 1981                польовий      

Саввопуло Ростислав 1984             польовий      

Зоря Віталій 1994                            польовий      1 

Безгуба Микола 1983                      польовий      1

Скороходов Денис 1981                  польовий      

Масло Дмитро1998                         польовий       

Бреус Денис 1993                            польовий       

Дробітько Ігор 1986                        польовий       

Синицін Нікіта 1998                       польовий      

Білозор Ігор 1985                            польовий       

Чуприна Ігор 1956                         тренер/польовий       

Федоренко Олег 1953                    тренер/польовий

ВИЩА ЛІГА

МСК «Дніпро» Черкаси              

Ковальчук Богдан 1999                   воротар         

Биченко Дмитро 2001                     воротар         

Норенко Артем 2000                       польовий      

Пантелей Олександр 2000              польовий      

Борщ Владислав 2001                     польовий      

Масоха Артем 2000                         польовий      1

Кулик Артем 2000                           польовий                                                                 1-ч

Гарнага Владислав 2000                 польовий                                                                 1-ч

Черняк Богдан 2001                        польовий      

Коломоєць Віталій 1999                 польовий                                                                 1-ч

Короп Артем 2000                          польовий       3

Ткач Артем 2000                             польовий       1

Дашко Костянтин 2000                  польовий       1

Борисенко Володимир 2001          польовий      

Сініцин Нікіта 1998                         польовий      

Сухецький Геннадій 1997              польовий      

Лукомський Денис 1999                польовий      

Тарасенко Євген 1983                    польовий

                                                                      

«Громада» Черкаси

Григорьєв Володимир 1989          воротар         

Мудріцький Ярослав 1993            воротар         

Лисенко Олег 1985                        воротар          

Вакуленко Антон 1995                  польовий      1                                              1-ч

Коркішко Олег 1992                      польовий                                                       1-ч

Агарін Микита 1994                      польовий       1

Кучер Сергій 1985                         польовий       

Осика Микита 1994                      польовий       

Пономаренко Руслан 1992           польовий      1

Криворучко Максим 1999            польовий      1

Михайлишин Артем 1999            польовий      

Губа Богдан 1994                           польовий      2

Білоножко Олександр 1992          польовий      

Каймаков Микола 1993                 польовий      

Ковальов Артур 1998                    польовий      

Головченко Володимир 1991       польовий      

Харитонов Віталій 1986                польовий      

Шамара Сергій 1981                      польовий      

ФК «Колос» Чорнобай                 

Клименко Олександр 1989            польовий      

Сутула Максим 1987                       польовий      

Мартян Віктор 1994                        польовий       

Кривенко Роман 1992                    польовий      

Маслак Олександр 1987                 польовий      

Кривенко Юрій 1986                      польовий      1

Керей Сергій 1988                          польовий       

Лахтіонов Микола 1979                 польовий      

Шепель Олександр 1987                польовий      

Баранник Станіслав 1994              польовий      

Завгородній Олександр 1987        польовий      1

Захарченко Олег 1982                    польовий      

Ковальов Олександр 2001            польовий       1

Вініченко Богдан 2001                   польовий      1

Головня Владислав 1997              польовий      

Згура Віталій 1988                          воротар          

Деєв В'ячеслав 1993                      польовий       2                                                       1-ч

Бондаренко Артем 2000                польовий      

ФК «Наша Ряба» Катеринопіль

Білоус Веніамін 1977                        польовий      2

Піддячий Сергій 1990                      польовий       3

Жоломко Дмитро 1997                    польовий      

Гладкий Юрій 1999                          польовий       

Ісаєнко Євген 1990                          польовий       

Пашко Євгеній 1987                        польовий       

Божко Дмитро 1984                        польовий       

Погрібний Володимир 1982           польовий      1

Білоус Владислав 1999                    польовий      2

Коріненко Вадим 1997                    польовий      

Кобець Євгеній 1989                       польовий      

Дудник Іван 1979                            польовий       

Васільєв Іван 1996                           польовий      1

Димид Валентин 1984                    воротар        

Тенжицький Вадим 1999                польовий      

Єрошов Віктор 1985                        воротар        

«Рятівник-2» Черкаси

Лимар Володимир 1999                  польовий      

Сумченко Владислав 1999              польовий     2                                             1-ч

Черненко Дмитро 1996                   польовий      2

Таранович Олександр 1998            польовий      

Могильний Вадим 2000                  польовий      

Хорошковський Дмитро 1999        польовий      1

Чмих Ігор 1998                                 воротар         1

Дзюба Дмитро 1998                        польовий       1

Коваленко Юрій 2000                     польовий      

Мурашко Павло 2000                      польовий      

«Хімелектробуд» Черкаси

Авер'янов Максим 1997                 польовий      4

Орел Вячеслав 1997                        польовий                                                                 1-ч

Орел Вадим 1993                            польовий       

Біляк Олег 1987                               польовий       4

Кіт Павло 1991                                польовий       

Давиденко Ілля 1998                      польовий      

Гуляш Вадим 1995                          польовий        

Потапов Роман 1997                      польовий        

Тищенко Іван 1998                         польовий        1

Солоковський Нікіта 1988              воротар         

Панченко Євген 1996                     воротар          1

Гацанюк Вадим 1988                     польовий

«Шполабудматеріали»

Мальчик Олексій 1994                     воротар        

Маняк Максим 1988                        польовий      

Ветушко Богдан 1996                      польовий     1

Калашник Юрій 1983                      польовий     

Вальчиковський Антон 1994          польовий     1

Мойсєєв Анатолій 1994                  польовий     

Невечеря Павло 2002                      польовий     

Мотрич Олександр 1993                польовий     

Жерепа Ілля 1994                            польовий      

Боршош Сергій 1999                       польовий     

Шевченко Микола 1993                 польовий     

Запісецький Владислав 1996         польовий     

Моторний Віктор 1984                   польовий     1

Кучер Дмитро 1988                        польовий      

Боярчук Олексій 1998                     польовий     1

Кузка Юрій 1983                             польовий      

Петраков Едуард 1989                    польовий

  

«Карбон» (Черкаси 

Казарян Нарек 1989                        польовий 

Тупчіенко Олександр 1995             польовий    

Раковський Олександр 1993          польовий      1                                                   1-ч

Аджубей Владислав  1994             польовий      1

Поліщук Роман 1978                       польовий      

Панченко Антон 1992                    воротар          1

Капінус Алексей 1990                    польовий      

Фесенко Владислав 1992               польовий      

Раковський Віктор 1992                 воротар         

Лесечко Євген 1989                       польовий      

Стрижак Сергій                              воротар        

Алієв Олександр 1985                   польовий      

Бабій Михайло 1995                      польовий

Сватуха Євген 1989                       польовий       1

Карамишев Максим 1988              польовий      

Танчик Владимир 1991                 польовий      

Колос Олександр 1994                  польовий       1

Ковальский Роман 1981                польовий      

«Яснозір’я» (Черкаський р-н)

Яжук Ярослав 1990                  польовий

Марченко Владислав 1998       воротар                                                  

Балацький Олександр 1999     польовий

Костенко Олексій 1992            польовий

Гриб Олег 1992                         польовий

Чорний Вадим 1998                 польовий

Пуш Нікіта 2001                        польовий

Шадхін Олег 1991                     польовий

Шпиця Олександр 1990           польовий

Терещенко Олександр 1991     воротар

Дмитренко Юрій 1987             польовий         2

Пустовіт Віктор 1988                польовий

Жох Іван 1997                           польовий         2

Тимошніченко Ігор 1997          польовий        1

Болюк Олександр 1988            польовий         1

Погребняк Денис 1995             польовий

Шаповал Артем 1999               польовий

Лісняк Юрій 1974                     польовий   

ПЕРША ЛІГА

Команда «Єрківська об’єднана територіальна громада»:

Бобінський Євген 1989                   нападник

Степанов Петро 1986                      нападник

Островський Олексій 1983             Захисник      3

Король Валерій 1990                       Захисник      

Куценко Олексій 1991                    захисник       1

Вовкотруб Анатолій 1993              нападник  

 Приходько Дмитро 1994                 нападник      

Плахотник Сергій 1985                  нападник      

Мельник Ярослав 1977                   нападник      

Смотрун Микола 1986                    Захисник      

Бохонько Богдан 1991                     Захисник      

Захаров Сергій 1987                       Захисник      

Вітраненко Максим 1998                Воротар        

Гриценко Максим 2004                  Нападник      

Плахотник Сергій 1988                  Захисник        

Данилевський Євген 1986              універсал

ФК «Агро-старт» с. Леськи                    

Григорьєв Микола 1983                  польовий      

Бутіков Єгор 1985                           польовий      

Третьяк Андрій 1988                       польовий      

Зубко Артем 1994                           польовий       

Храпко Денис 1994                        польовий        1

Холодний Ростислав 1993              польовий      

Бідоча Вячеслав 2000                      польовий       1

Алеко Іван 1998                              польовий        1

Сердюк Олексій 1986                      польовий      

Ложков Роман 1999                        польовий      

Рідченко Андрій 1989                     польовий      

Козієнко Денис 1997                       польовий      

Цукор Денис 1995                           польовий       

Буркацький Євгеній 1990               польовий      

Заніздра Максим 2001                     польовий      

Стіпаненко Сергій 1985                  воротар         

Кузьмін Владислав 2001                 воротар         

Проценко Дмитро 1992                  польовий

МФК «Альянс» Черкаси                        

Жежер Артур 1997                          воротар         

Хоменко Іван 1985                          воротар         

Конєц Богдан 1994                         польовий         1

Вараніцький Валерій 1989             польовий         1

Шепель Олександр 1993                 польовий                                                     1-ч

Максименко Нікіта 1999                 польовий       1

Лебідь Денис 1995                          польовий         1

Молоков Кирило 2002                    польовий         2

Аргєєв Олександр 1995                  польовий      

Козик Василь 1989                         польовий      

Коваленко Роман 1990                    польовий      

Волківський Іван 1984                    польовий      

Загоруйко Кірілл 2001                    польовий       1

Жало Богдан 1990                           польовий       

«Вектра» Черкаси

Дяк Олександр 1974                       воротар          

Ворона Максим 1989                      польовий       

Суденко Дмитро 1983                    польовий       1

Гаврюшенко Олександр 1988       польовий      

Орел Артем 1988                           польовий        

Гриненко Володимир 1984            польовий        1

Довгий Максим 1988                     польовий        

Скворцов Павло 1985                    польовий        

Марущак Володимир 1989           польовий        2

Головко Богдан 1986                      польовий        

Бондаренко Олександр 1990         польовий  

Панасенко Олександр 1994           польовий        1

Гаркавий Артем                              польовий        1

Дроздецький Юрій 1976               воротар

Цьмоха Станіслав 2000                 воротар

МФК «Гермес» Черкаси                         

Буйда Ігор 1989                               воротар          

Когус Радіон 1996                           польовий      2                                              1-ч

Забєлов Андрій 1992                       польовий      

Кальченко Максим 1993                 польовий      

Ткаченко Вадим 1986                      польовий      

Кравченко Владислав 1992            польовий      

Бобков Роман 1993                         польовий       1

Безлюда Владислав 1994                польовий      

Пасіченко Сергій 1996                    польовий      1

Щирий Ярослав 1985                      польовий      

Волощук Євген 1996                       польовий         1                                             1-ч

Дубіч Сергій 1986                           польовий          1

Бондаренко Віталій 1995               польовий       

Оришенко Олександр 1998            воротар             1

Ольховий Ігор 1999                       польовий      

Котенко Володимир 1993               польовий         4

«Granada-Makros» Черкаси                               

Ковальов Станіслав 1986                воротар         

Гончаренко Василь 1983                воротар         

Чернієнко Андрій 1988                   воротар         

Одерій Сергій 1984                         польовий      

Мездрін Євген 1987                        польовий      

Чернуха Денис 1990                       польовий      

В'юн Сергій 1986                            польовий      

Близнюк Дмитро 1982                    польовий      1

Романов Богдан 1990                      польовий      1

Асташкін Олексій 1991                   польовий      2

Самбор Олександр 1984                 польовий      

Мінкарський Денис 1984                польовий      1

Веков Андрій 1995                         польовий       

Сидоров Гліб 1987                          польовий       

«Патріот» (Сміла - Смілянський район)

Манюшкін Миколай                     польовий        

Римський Ігор                               польовий        1

Онученко Сергій                          польовий        

Гайдай Артем                                польовий       1 

Педяш Дмитро                              польовий        

Авраменко Олег                            польовий        2

Макогон Вадим                             польовий         

Зайченко Максим                         польовий        

Котляренко Сергій                       воротар           

Солодухін Олександр                   воротар

Сарін Віталій                                 польовий        2 

Леушін Владислав                        польовий         

Міщенко Юрій                               польовий         

Лисак Дмитро                                польовий         

Гаркавий Максим                       польовий

«Служба порятунку» Черкаси                           

Черненко Роман 1982                 польовий      

Хрипа Борис1986                        воротар         

Юхименко Іван 1997                  воротар                                                                     1-ч

Котолуп Володимир 1995          воротар         1

Караушан Олександр 1984        польовий      

Подлесний Василь   1982          польовий       1

Шкарбута Юрій        1992         польовий         1

Магльований Роман 1992          польовий      

Цівина Сергій           1987          польовий      

Горох Сергій1991                       польовий      2

Плахотній Антон 1984               польовий      

Клінков Андрій 1983                  польовий      

Зенков Владислав 1996              польовий      2

Маринін Максим 1996              польовий      

Зацаринний Віталій 1982          польовий      1

Ейбут Богдан            1998          польовий      

Петренко Денис 1984                 польовий        1

Футбольний клуб «Сміла»                                 

Шевченко Сергій 1985                    воротар         

Говденко Олександр 1988              польовий      

Макoтринський Артем 1988          польовий      1

Хоменко Роман 1992                      польовий      

Хоменко Олександр 1986               польовий      

Демиденко Денис 1998                   польовий      1

Онученко Олексій 1993                  польовий      1

Поделяка Володимир 1972             польовий      

Балозян Олександр  1998                польовий      1

Кондауров Дмитро 1997                 польовий      

Моцар Руслан 1995                         польовий      

Остренко Антон 1999                     польовий      

Вечірній Сергій 1992                      польовий      

Боговик Андрій 1984                     польовий          1

Гаркавий Максим 1982                  польовий       

Кириленко Богдан 1995                  польовий      

Стародуб Андрій 1990                    польовий         3

«Старий город» Черкаси                         

Береговий Сергій 1979                   воротар         

Мішакін Олександр 1987                воротар         

Шапочка Павло 1981                      польовий      1

Мельник Максим 1982                    польовий      

Колодін Віктор 1973                       польовий      1

Дмитришин Роман 1987                 польовий      

Здоровий Євген 1987                      польовий      

Перевозчиков Павло 1987              польовий      

Головатенко Владислав 1985         польовий      

Котко Максим 1983                        польовий      

Макодзеба Роман 1986                    польовий      

Якшин Сергій 1984                        польовий          1

Гусєв Антон 1986                          польовий       

Сухенко Дмитро 1986                     польовий      

Собко Юрій 1980                            польовий          1

Юрпольський Ігор 1987                  польовий

«Слобода» (Червона Слобода)                           

Сточовенко Євгеній                         воротар         

Куліш Сергій                                    воротар        1

Валашенко Владислав                    польовий      2

Культенко Юрій                              польовий      1

Керносенко Юрій                           польовий       

Сахно Євген                                    польовий       

Дяченко Олександр                        польовий                                                              1-ч

Погрібняк Макар                            польовий       

Задоя Олександр                             польовий        1  

Шкондін Олександр                       польовий        1

Безродний Дмитро                        польовий           2

Семенюк Ярослав                         польовий        

Семенюк Матвій                           польовий        

Давиденко Владислав                  польовий        

Коваль Владислав                         польовий        

Швиденко Денис                          польовий        

Атамась Євгеній                           польовий

«Юнайтед» Черкаси                                 

Пожидаєв Ростислав 1999              Воротар        

Газін Олексій 1999                         Воротар        

Мельниченко Максим 2001          польовий                  2

Кишкань Костянтин 2001               Польовий     

Волна Віталій 1999                         Польовий      

Атамась Артур 2002                        Польовий      

Зінченко Владислав 1995               Польовий     

Долинський Світозар 1995             Польовий     

Матвєєв Єгор 1989                         Польовий               1

Сосунов Андрій 1992                      Польовий     

Олійник Артем 1999                       Польовий      

Абдул Акім   1997                           Польовий      

Мурав’я Олександр 1995                Польовий     

Гелеверя Дмитро 1999                    Польовий     

Руденко Олександр 1995                Польовий     

Гвоздик Олексій 1994                     Польовий     

Костенко Максим 1995                   Польовий               1

Крижанівський Ігор 1996               Польовий               1

«Юніт» Шпола

Варич Сергій                                   воротар             1

Піскорскі Роман                              польовий       

Патлань Сергій                              польовий             1

Мотрич Микола                              польовий          1

Токарєв Олександр                       польовий        

Довгун Руслан                               польовий        

Гирич Владислав                           польовий           1

Гончаренко Сергій                        польовий        

Гичка Богдан                                 польовий        

Танцюра Владислав                      польовий        

Колот Олександр                          польовий        

Гнедько Руслан                             польовий         

Снісар Олег                                    польовий        

Снісар Дмитро                               польовий        

Запісецький Микола                     польовий       

Полтавець Сергій                           польовий            1

Плосконос Микола                       польовий        

Гвоздь Тимур                                                               1

 
Футзал. Чемпіонат України. І ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Віза-Вторма» 13 69 - 18 31
2 «Авангард» 12 54 - 23 27
3 Food Centre-СумДУ 10 35 - 18 24
4 Епіцентр К-Таїрова 11 59 - 35 19
5 «Атлетік» 13 59 - 55 18
6 «Рятувальник» 9 32 - 33 14
7 НФК «Черкаси» 13 21 - 73 9
8 «Ураган-2-КФВ» 10 22 - 34 6
9 «Кобра» 11 14 - 76 0
Чемпіон. обл. Екстраліга (1-4 місця)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Шарм» 0 0 - 0 0
2 «Майфон» 0 0 - 0 0
3 «Край» 0 0 - 0 0
4 ЛНЗ 0 0 - 0 0
Чемпіон. обл. Екстраліга (5-7 місця)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Рувер» 0 0 - 0 0
2 «Цетус» 0 0 - 0 0
3 «Енергія» 0 0 - 0 0
Чемпіонат обл. Вища ліга (1-4 місця)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Хімелектробуд» 0 0 - 0 0
2 «Карбон» 0 0 - 0 0
3 «Колос» 0 0 - 0 0
4 «Наша Ряба» 0 0 - 0 0
Чемпіонат обл. Вища ліга (5-8 місця)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Яснозір’я» 0 0 - 0 0
2 «Громада» 0 0 - 0 0
3 Шполабудматеріали 0 0 - 0 0
4 «Рятівник-2» 0 0 - 0 0
Чемпіонат обл. Перша ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Гермес» 10 37 - 21 22
2 «Вектра» 9 27 - 12 20
3 Єрківська ОТГ 9 29 - 25 19
4 «Патріот» 9 38 - 17 18
5 «Сміла» 9 34 - 22 18
6 «Слобода» 9 26 - 20 17
7 «Альянс» 9 24 - 19 16
8 «Granada-Makros» 9 29 - 35 13
9 «Юнайтед» 9 27 - 31 10
10 «Старий город» 10 15 - 32 8
11 «Служба порятунку» 9 25 - 32 6
12 «Агро-старт» 10 21 - 37 5
13 «Юніт» 9 10 - 39 1
плакат

 

IMG-acfd21f48fedf12c91000e09ea36554c-V

baners 

Реклама n

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"