Вхід на сайт


Усі жовті картки гравців чемпіонату Черкащини з футзалу серед гравців першої ліги
П'ятниця, 15 березня 2019, 18:45

09012019 жк

У завершальному турі, 17 березня, своїм командам не зможуть допомогти троє гравців – Стародуб А. («Сміла»), Конєц Б. і Максименко Н. (обидва «Альянс» Черкаси)

 

ПЕРША ЛІГА

Команда «Єрківська об’єднана територіальна громада»:

Бобінський Євген 1989                   нападник

Степанов Петро 1986                      нападник

Островський Олексій 1983             Захисник      3

Король Валерій 1990                       Захисник      

Куценко Олексій 1991                    захисник       1

Вовкотруб Анатолій 1993              нападник  

 Приходько Дмитро 1994                 нападник      

Плахотник Сергій 1985                  нападник      

Мельник Ярослав 1977                   нападник      

Смотрун Микола 1986                    Захисник      

Бохонько Богдан 1991                     Захисник      

Захаров Сергій 1987                       Захисник      

Вітраненко Максим 1998                Воротар        

Гриценко Максим 2004                  Нападник      

Плахотник Сергій 1988                  Захисник        

Данилевський Євген 1986              універсал

ФК «Агро-старт» с. Леськи                    

Григорьєв Микола 1983                  польовий      

Бутіков Єгор 1985                           польовий      

Третьяк Андрій 1988                       польовий      

Зубко Артем 1994                           польовий       

Храпко Денис 1994                        польовий        1

Холодний Ростислав 1993              польовий       1

Бідоча Вячеслав 2000                      польовий       1

Алеко Іван 1998                              польовий        1

Сердюк Олексій 1986                      польовий      

Ложков Роман 1999                        польовий      

Рідченко Андрій 1989                     польовий      

Козієнко Денис 1997                       польовий      

Цукор Денис 1995                           польовий       

Буркацький Євгеній 1990               польовий      

Заніздра Максим 2001                     польовий      

Стіпаненко Сергій 1985                  воротар         

Кузьмін Владислав 2001                 воротар         1

Проценко Дмитро 1992                  польовий

МФК «Альянс» Черкаси                        

Жежер Артур 1997                          воротар         

Хоменко Іван 1985                          воротар         

Конєц Богдан 1994                         польовий         1                                            1-ч

Вараніцький Валерій 1989             польовий         1

Шепель Олександр 1993                 польовий         1                                           1-ч

Максименко Нікіта 1999                 польовий       2                                             1-ч

Лебідь Денис 1995                          польовий         1

Молоков Кирило 2002                    польовий         2

Аргєєв Олександр 1995                  польовий      

Козик Василь 1989                         польовий      

Коваленко Роман 1990                    польовий      

Волківський Іван 1984                    польовий      

Загоруйко Кірілл 2001                    польовий       1

Жало Богдан 1990                           польовий       1

«Вектра» Черкаси

Дяк Олександр 1974                       воротар          

Ворона Максим 1989                      польовий       

Суденко Дмитро 1983                    польовий       1

Гаврюшенко Олександр 1988       польовий      

Орел Артем 1988                           польовий        

Гриненко Володимир 1984            польовий        1

Довгий Максим 1988                     польовий        

Скворцов Павло 1985                    польовий        

Марущак Володимир 1989           польовий        2

Головко Богдан 1986                      польовий        

Бондаренко Олександр 1990         польовий  

Панасенко Олександр 1994           польовий        1

Гаркавий Артем                              польовий        1

Дроздецький Юрій 1976               воротар

Цьмоха Станіслав 2000                 воротар

МФК «Гермес» Черкаси                         

Буйда Ігор 1989                               воротар          

Когус Радіон 1996                           польовий      2                                              1-ч

Забєлов Андрій 1992                       польовий      

Кальченко Максим 1993                 польовий      

Ткаченко Вадим 1986                      польовий      

Кравченко Владислав 1992            польовий      

Бобков Роман 1993                         польовий       1

Безлюда Владислав 1994                польовий      1

Пасіченко Сергій 1996                    польовий      1

Щирий Ярослав 1985                      польовий      

Волощук Євген 1996                       польовий         1                                             1-ч

Дубіч Сергій 1986                           польовий          1

Бондаренко Віталій 1995               польовий            1

Оришенко Олександр 1998            воротар             1

Ольховий Ігор 1999                       польовий      

Котенко Володимир 1993               польовий         4

«Granada-Makros» Черкаси                               

Ковальов Станіслав 1986                воротар         

Гончаренко Василь 1983                воротар         

Чернієнко Андрій 1988                   воротар         

Одерій Сергій 1984                         польовий      1

Мездрін Євген 1987                        польовий      

Чернуха Денис 1990                       польовий      

В'юн Сергій 1986                            польовий      1

Близнюк Дмитро 1982                    польовий      2

Романов Богдан 1990                      польовий      1

Асташкін Олексій 1991                   польовий      2

Самбор Олександр 1984                 польовий      

Мінкарський Денис 1984                польовий      1

Веков Андрій 1995                         польовий       

Сидоров Гліб 1987                          польовий       

«Патріот» (Сміла - Смілянський район)

Манюшкін Миколай                     польовий        

Римський Ігор                               польовий        1

Онученко Сергій                          польовий        1

Гайдай Артем                                польовий       1 

Педяш Дмитро                              польовий        

Авраменко Олег                            польовий        2

Макогон Вадим                             польовий         

Зайченко Максим                         польовий        

Котляренко Сергій                       воротар           

Солодухін Олександр                   воротар

Сарін Віталій                                 польовий        2 

Леушін Владислав                        польовий         

Міщенко Юрій                               польовий         

Лисак Дмитро                                польовий         

Гаркавий Максим                       польовий

«Служба порятунку» Черкаси                           

Черненко Роман 1982                 польовий      1

Хрипа Борис1986                        воротар         

Юхименко Іван 1997                  воротар                                                                     1-ч

Котолуп Володимир 1995          воротар         1

Караушан Олександр 1984        польовий      

Подлесний Василь   1982          польовий       1

Шкарбута Юрій        1992         польовий         1

Магльований Роман 1992          польовий      

Цівина Сергій           1987          польовий      

Горох Сергій1991                       польовий      2

Плахотній Антон 1984               польовий      

Клінков Андрій 1983                  польовий      

Зенков Владислав 1996              польовий      2

Маринін Максим 1996              польовий      

Зацаринний Віталій 1982          польовий      1

Ейбут Богдан            1998          польовий      

Петренко Денис 1984                 польовий        1

Футбольний клуб «Сміла»                                 

Шевченко Сергій 1985                    воротар         

Говденко Олександр 1988              польовий      

Макoтринський Артем 1988          польовий      1

Хоменко Роман 1992                      польовий      

Хоменко Олександр 1986               польовий      1

Демиденко Денис 1998                   польовий      1

Онученко Олексій 1993                  польовий      1

Поделяка Володимир 1972             польовий      

Балозян Олександр  1998                польовий      1

Кондауров Дмитро 1997                 польовий      

Моцар Руслан 1995                         польовий      

Остренко Антон 1999                     польовий      

Вечірній Сергій 1992                      польовий      

Боговик Андрій 1984                     польовий          1

Гаркавий Максим 1982                  польовий       

Кириленко Богдан 1995                  польовий      

Стародуб Андрій 1990                    польовий         4

«Старий город» Черкаси                         

Береговий Сергій 1979                   воротар         

Мішакін Олександр 1987                воротар         

Шапочка Павло 1981                      польовий      1

Мельник Максим 1982                    польовий      

Колодін Віктор 1973                       польовий      1

Дмитришин Роман 1987                 польовий      

Здоровий Євген 1987                      польовий      

Перевозчиков Павло 1987              польовий      

Головатенко Владислав 1985         польовий      

Котко Максим 1983                        польовий      

Макодзеба Роман 1986                    польовий      

Якшин Сергій 1984                        польовий          1

Гусєв Антон 1986                          польовий       

Сухенко Дмитро 1986                     польовий      

Собко Юрій 1980                            польовий          1

Юрпольський Ігор 1987                  польовий

«Слобода» (Червона Слобода)                           

Сточовенко Євгеній                         воротар         

Куліш Сергій                                    воротар        1

Валашенко Владислав                    польовий      3

Культенко Юрій                              польовий      1

Керносенко Юрій                           польовий       

Сахно Євген                                    польовий       

Дяченко Олександр                        польовий                                                              1-ч

Погрібняк Макар                            польовий       

Задоя Олександр                             польовий        1  

Шкондін Олександр                       польовий        2

Безродний Дмитро                        польовий           2

Семенюк Ярослав                         польовий        

Семенюк Матвій                           польовий        

Давиденко Владислав                  польовий        1

Коваль Владислав                         польовий        

Швиденко Денис                          польовий        

Атамась Євгеній                           польовий

«Юнайтед» Черкаси                                 

Пожидаєв Ростислав 1999              Воротар        

Газін Олексій 1999                         Воротар        

Мельниченко Максим 2001          польовий             2

Кишкань Костянтин 2001               Польовий     

Волна Віталій 1999                         Польовий             1

Атамась Артур 2002                        Польовий      

Зінченко Владислав 1995               Польовий     

Долинський Світозар 1995             Польовий     

Матвєєв Єгор 1989                         Польовий               1

Сосунов Андрій 1992                      Польовий     

Олійник Артем 1999                       Польовий      

Абдул Акім   1997                           Польовий      

Мурав’я Олександр 1995                Польовий     

Гелеверя Дмитро 1999                    Польовий     

Руденко Олександр 1995                Польовий     

Гвоздик Олексій 1994                     Польовий     

Костенко Максим 1995                   Польовий               1

Крижанівський Ігор 1996               Польовий               1

«Юніт» Шпола

Варич Сергій                                   воротар             1

Піскорскі Роман                              польовий       

Патлань Сергій                              польовий             1

Мотрич Микола                              польовий          1

Токарєв Олександр                       польовий        

Довгун Руслан                               польовий        

Гирич Владислав                           польовий           1

Гончаренко Сергій                        польовий        

Гичка Богдан                                 польовий        

Танцюра Владислав                      польовий        

Колот Олександр                          польовий        

Гнедько Руслан                             польовий         

Снісар Олег                                    польовий        

Снісар Дмитро                               польовий        

Запісецький Микола                     польовий       

Полтавець Сергій                           польовий            1

Плосконос Микола                       польовий        

Гвоздь Тимур                                                               1

 
Афіша

1508 твоя сила

69277198 2470728953195321 8579752220973596672 n

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

2 27dniprofbiinsta

Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 9 58 - 26 22
2 "Майфон" 8 42 - 17 20
3 "Служба порятунку" 7 38 - 20 16
4 «Юрія-Фарм» 9 24 - 45 12
5 «Черкасигаз» 8 25 - 25 7
6 «Патріоти» 8 14 - 29 4
7 ДФС 9 24 - 63 3
Чемпіонат Черкас з футболу 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Карбон" 7 28 - 14 21
2 "Черкаські козаки" 7 17 - 15 13
3 МСК"Дніпро" 7 22 - 14 12
4 "Патріот" 7 15 - 18 7
5 Олімп 5 11 - 14 3
6 "MOBILE Store" 5 8 - 26 0
 
IMG-477db6ddc09635ce67034ba6aef591c5-V

Футбольний клуб «Черкаси» проводить

додатковий набір юнаків у групи:

2005-2007 р.н. – тренер Горкун В.

(тел.: 066-326-18-01; 067-575-64-55)

2008-2010 р.н. – тренер Агарін О.

(тел.: 050-969-20-13)

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"