Вхід на сайт


Кубок області та Бізнес-Ліги з міні-футболу за крок до фінішу
Написав Максим Гаптар   
Неділя, 06 листопада 2011, 22:57

   cherkasygaz_nibulon_0039494  

   Передостанній тур кубків Бізнес-Ліги та Черкаської області проходив сьогодні у ПС «Фотоприлад». Упродовж ігрового дня відбулося шість матчів. 5 поєдинків 9-го туру, і перенесена гра 8-го. 

 

 

 

 

   Кубок Черкаської області:

   9-й тур. «Нібулон» – «Черкасигаз» 7 : 4

    «Нібулон», який ще кілька турів тому займав перше місце, нині перебуває на четвертій сходинці, тому, граючи сьогодні два матчі мав на меті лише перемагати. Зі стартовим свистком арбітра «нібулонівці» заволоділи ініціативою і впевнено контролювали м’яч, перепасовуючи «сферу» один одному. Жовто-зелені першими й забили. Однак «Черкасигаз» не погодився з таким перебігом подій, і відразу зрівняв рахунок, а згодом вийшов на один, а потім і на два м’ячі вперед. Рахунок 3 : 1 зовсім не задовольняв гравців «Нібулону», які вже в першому таймі відквитали один м’яч.

   У другій половині зустрічі «нібулонівці» поступово почали вирівнювати гру, й зрівняли рахунок. Проте «Черкасигаз» не здався, і знову вийшов вперед: 3 : 4. Четвертий м’яч став останнім в активі «газівників», оскільки після нього «Нібулон» повністю «перекрив кисень» своїм ві-за-ві. До кінця матчу у ворота «Черкасигазу» «влетіло» чотири м’ячі. 7 : 4 на користь «Нібулону», який після цього матчу відразу мав зіграти перенесену гру з «Цетусом». Найбільший внесок у перемогу жовто-зелених зробив найкращий бомбардир Кубку області Андрій Марущук, який відзначився чотирма м’ячами.

   Андрій Марущук, гравець ФК "Нібулон":

   

   «Київстар» – «Шарм» 3 : 4

   «Шарм», піднявшись у попередньому турі на перше місце турнірної таблиці в цьому турі мав підтверджувати свій статус лідера турніру. Проте гравці «Шарму» зіткнулися з неочікуваним опором від більш молодих футболістів «Київстару». «Київстар» першим відкрив рахунок, чим змусив понервувати лідера Кубку області. «Шарм» з усіх сил помчав відігруватися. Гнав уперед своїх партнерів капітан біло-червоних Сергій Мачульский. Його зусиллями команда спочатку зрівняла рахунок, а згодом і вийшла вперед. Загалом Мачульский відзначився двома забитими м’ячами. Однак гравці «Київстару» не бажали так легко віддавати перемогу. Зусиллями Дмитра Проценка «Київстар» відквитав один м’яч, проте вже через кілька атак «Шарм» повернув собі перевагу: 4 : 2. Забивши вчетверте футболісти «Шарму» відійшли до своїх воріт, і подекуди зривали атаки «Київстару» фолами. Окрім Проценки в «Київстару» активним був Павло Султанов, який у технічному проході забив третій м’яч своєї команди. Цим голом він і підбив підсумок у матчі. 3 : 4 на користь «Шарму», який іде першим за тур до завершення Кубку області.

   

   Кубок Бізнес-Ліги:

   «Азот» – «Держслужбовець» 8 : 4.

    Останні кілька матчів «Азот» просто «розбирає» своїх суперників на частини. Цього разу під приціл «азотівців» потрапив «Держслужбовець». Щодо останніх, то вони не відсижувалися в обороні. «Держслужбовці» першими відкрили рахунок, чим неабияк здивували «Азот», який пропустивши гол, миттєво зрівняв, а згодом взагалі «пройшовся» захистом «Держслужбовця», забивши чотири м’ячі. Зробивши рахунок 5 : 1 гравці «Азоту» послабили свій тиск на суперників. Цим скористалися футболісти «Держслужбовця», відквитавши один м’яч.

   Проте «Азот» вже у наступній атаці повернув собі перевагу в чотири м’ячі. Далі суперники обмінювалися результативними атаками. Гра завершилася з рахунком 8 : 4. Констатуємо чергову переконливу перемогу «Азоту». Запорукою успіху «Азоту» були Артем Крупа, Віталій Косун та Олександр Караушан, які утрьох забили 6 м’ячів.

 

    «Надія» – «Епіцентр» 6 : 5.

    Беззаперечний лідер Кубку Бізнес-Ліги «Надія» у 9-му турі випробовувала на міць середняка першості «Епіцентр». Останні дали справжній бій фавориту цього протистояння. Попри супротив «Епіцентру» «Надія» вже на першій хвилині матчу вийшла вперед у рахунку. Пропустивши м’яч, гравці «Епіцентру» чимдуж помчали уперед і тим самим не лише зрівняли рахунок а й вийшли вперед. Цими діями вони «накликали біду» на себе, оскільки отримали три м’ячі поспіль.

   Однак гравці «Епіцентру» продемонстрували неабияку волю до перемоги, оскільки пропускаючи, «Епіцентр» не цурався йти вперед. Одна з вдалих контратак «Епіцентру» призвела до забитого голу у ворота «Надії». Пропустивши третій м’яч футболісти «Надії» знову провели результативну серію. Кілька наступних атак «принесли» два м’ячі у ворота «Епіцентру». Особливо результативним у складі «Надії» був Дмитро Проценко, який відзначився хет-триком. Забивши шостий м’яч, «Надія» дещо розслабилася, тому пропустила дві атаки «Епіцентру», який звів своє відставання до мінімуму. Зрівняти рахунок гравцям «Епіцентру» не вистачило часу. 6 : 5 на користь «Надії».

   Дмитро Проценко, гравець ФК "Надія":

   

   «Матусів» – «Фокстрот 4 : 7

   Розгромно програвши у минулому турі «Азоту», «Фокстрот» мав доводити своїми діями, що та поразка була випадковою. «Матусів» зігравши напружений матч з «Епіцентром» очікував здобути перемогу, щоб зміцнити своє перебування на третій сходинці.

   Упродовж всієї гри «Фокстрот» демонстрував яскраву гру, доводячи, що він випадково перебуває на 5-му місці в турнірній таблиці. Пропустивши вже на першій хвилині, першу атаку суперника «Фокстрот» дещо знітився. Це було помітно, оскільки «Матусів» відразу зміцнив свою перевагу другим голом. Але футболісти «Фокстроту» оговтались і «вилили» на суперника 5 м’ячів поспіль. Вдосталь «напропускавшись» «Матусів» знову проявив «симптоми життя», зробивши рахунок 4 : 5. Проте «Фокстрот» не зміг залишити рахунок таким, а доповнив його ще двома м’ячами. 4 : 7 на користь «Фокстроту», який довів усім, що може перемагати з великим рахунком.

 cetys_nibulom_00334  

   Кубок Черкаської області:

   8-й тур (перенесений матч) «Цетус» – «Нібулон» 6 : 5

Обидві команди пропустили минулий тур, і в рамках цього дня мали «наздоганяти» всі інші колективи. Інтриги у цьому протистоянні додавало те, що суперники є сусідами по турнірній таблиці. Безкомпромісна боротьба розпочалася із перших хвилин матчу. Активніше почав «Цетус», проте оборона «Нібулону» не давала забити суперникам. Попри запал «Цетусу», «нібулонівці» першими відзначились: 0 : 1. Гравці «Цетусу» не мирилися з таким рахунком, і ще з більшим запалом помчали вперед. Їхні активні дії були винагороджені забитим м’ячем. Далі команди обмінялися «люб’язностями». «Нібулон» знову вийшов уперед, однак «Цетус» відразу вирівняв гру.

Після рахунку 2 : 2, «Цетус» почав жвавіше грати й «відвантажив» у ворота «Нібулону» чотири м’ячі. Стало помітно, що гравці у жовто-зеленій формі «підсіли» фізично, і їм було важко протидіяти сильному супернику, який своєчасно робив заміни. Однак «нібулонівці» продемонстрували свою бійцівську вдачу. Зокрема голеадор «Нібулону» Андрій Марущук сам став на ворота, і почав «розганяти» атаки своєї команди. Отримавши своєрідну чисельну перевагу «нібулонівці» відразу почали скорочувати рахунок, проте для остаточного відновлення паритету їм не вистачило часу. Свисток арбітра зафіксував перемогу «Цетусу». 6 : 5. Серед переможців варто відзначити Костянтина Скорлякова та Павла Присяжнюка, які забили по два м’ячі.

 
Афіша

1508 твоя сила

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

2 27dniprofbiinsta

Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 8 53 - 22 19
2 "Майфон" 7 38 - 14 17
3 "Служба порятунку" 6 30 - 18 13
4 «Юрія-Фарм» 8 21 - 41 12
5 «Черкасигаз» 7 21 - 20 7
6 «Патріоти» 8 14 - 29 4
7 ДФС 8 22 - 55 3
Чемпіонат Черкас з футболу 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Карбон" 6 25 - 12 18
2 "Черкаські козаки" 6 16 - 12 13
3 МСК"Дніпро" 6 19 - 13 9
4 "Патріот" 6 13 - 15 7
5 Олімп 5 11 - 14 3
6 "MOBILE Store" 5 8 - 26 0
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"