Футзал. Весняно-літній чемпіонат Черкащини-2021. «Пламет» – МСК «Дніпро»-2

9 Червень, 2021

09 червня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області з футзалу. Перенесена гра 1 туру

«Пламет» – МСК «Дніпро»-2 – 2:3 (2:2)

Голи: Безлюда, автогол суперника – Березюк, Клепча, Діхтярюк

Попередження: Курінний – Клепча

З перших секунд гри дніпряни застосували пресинг, чим змусили суперника помилитися у захисті і відкрили рахунок у грі – 0:1. Але вже через 10 секунд Безлюда зрівняв рахунок – 1:1. Команди трішки додали у швидкості, але гострих моментів від цього не побільшало.

На 6 хвилині Дніпро-2 вдруге вийшов у рахунку вперед, щоправда не обійшлося без помилки голкіпера пламетівців. Пропустивши другий м’яч, Пламет додав у активності і змусив своїх юних опонентів захищатися. Проте атака Дніпра стали не менш гострішими. Та все ж господарям гри за кілька секунд до перерви вдалося зрівняти рахунок.

Другу частину матчу активніше почав Пламет, змушуючи голкіпера дніпрян демонструвати свою реакцію. Згодом вже гравці Дніпра додали роботи воротарю опонентів.

На 16 хвилині матчу Дніпро-2 втретє у поєдинку повів у рахунку – 2:3. У середині другого тайму команди обмінялися небезпечними моментами, які обійшлися без забитих голів.

Під завершення гри Пламет зробив відчайдушну спробу хоча б зрівняти рахунок, але Дніпро-2 під керівництвом тренерського тандему Халявка-Пархоменко зумів зіграти без помилок і довести матч до переможного завершення.