Вхід на сайт


Міні-футбольний турнір з великої букви
Написав Максим Гаптар   
Понеділок, 03 грудня 2012, 11:00

champcherkaspidsumki3turIMG_1273

Поки у чемпіонаті Черкас з міні-футболу пауза, «Черкаськи спорт» підбиває підсумки перших трьох турів першості.  

Про групи

Найбільші побоювання у представників команд виникли ще під час жеребкування, яке визначило одну «сильну» групу, а іншу – «менш сильну». Таке твердження є некоректним, проте зі стартом чемпіонату ці побоювання починають справджуватись.

У групі А, де грають такі грізні колективи як «Цетус», «Шарм», «Азот», «Надія-ЧДТУ», ситуація в горі турнірної таблиці рівна. П’ять команд йдуть щільною групою, де лише «Цетус» має перевагу в три очки. Всі команди, нижче п’ятого місця мають примарні шанси на вихід з групи. У групі Б відрив від усіх конкурентів має лише «Дахнівка». Слідом за нею йде «Динамо», яке має на матч менше, а далі – низка команд приблизно з рівною кількістю очок. У цій групі є три яскравих фаворити – «Дахнівка», «Динамо» та «Рятівник», які між собою розіграють перші три місця в групі. Між усіма іншими колективами розгорнеться серйозна боротьба за останнє прохідне місце.

Про команди

Протягом перших трьох турів деякі команди виступають так, як від них цього і очікували, а деякі відверто дивують зі знаком мінус.

champcherkaspidsumki3turIMG_1184

З-поміж усіх команд якісно вирізняється «Цетус». Команда здобула максимум перемог у своїх матчах, щоправда не це є основним показником її сили. Гравці «Цетусу» демонструють якісну і дуже сильну міні-футбольну гру (!). Таке трапляється у нашому міні-футболі досить рідко. «Цетус» з першого туру здолав «Шарм» і «Темну Конячку». Без особливого розгрому, проте ці перемоги були дуже переконливими. Складається враження, що сьогоднішній «Цетус» значно сильніший ніж торік. Від цієї команди варто очікувати не меншого результату в чемпіонаті міста ніж торік.

champcherkaspidsumki3turIMG_2897

У групі Б кращою командою поки є «Дахнівка». Дахнівчани перемогли у всіх своїх матчах, щоправда їхніми суперниками були команди нижчі класом. Але у цих поєдинках «Дахнівка» продемонструвала непогану гру, з якою буде тяжко впоратися і «Рятівнику» і «Динамо». Щодо останніх, то «Рятівник» зіграв лише одну гру, в які не залишив шансів «Дніпру», а «Динамо» лише входить у змагальний режим, тому особливого малюнку гра команди не має. У своїх двох матчах «динамівці» перемагали за рахунок індивідуальних здібностей конкретних гравців. А підбір виконавців у команди солідний. Тому далі команда буде більше зігруватися , тому, звісно, додасть в обертах.

champcherkaspidsumki3turIMG_2839

Серед інших команд непогане враження про себе залишили «Надія-ЧДТУ» та «Азот». Обидві команди мають схожу манеру гри – технічну, видовищну. В наступних турах «Надія-ЧДТУ» зустрінеться з «Цетусом» та «Азотом». Власне ці два матчі визначать силу команди та її суперників. Поки ці три команди демонструють сильну гру та заслужено претендують на вихід з групи. Щоправда з яких позицій вони потраплять до наступного раунду, поки загадка.

champcherkaspidsumki3turDSC_0735

Серед команд, які посідають нижчі місця неприємно дивують «13-й состав» та «Гетьман-Матусів». Міцні середняки, які можуть посувати нерви кому завгодно, поки серйозно буксують на старті чемпіонату. У перших двох матчах команди не могли взагалі набрати очок, поступившись рівним собі командам. Третій тур ознаменувався зароблянням очок. «Гетьман-Матусів» програючи по ходу матчу зміг таки здобути першу перемогу. А «13-й состав» у поєдинку з «Живчиком» лідирував, але не втримав свою перемогу. Можливо ці матчі стануть поштовхом до наступного підйому цих команд, адже вони виступають у гру Б, де у них є шанси потрапити до наступного раунду.

Про гравців

champcherkaspidsumki3turIMG_1353

Цьогорічний чемпіонат поки не відкрив широкому загалу нових гравців, проте всім відомі виконавці кожного туру радують уболівальників своєю грою. Серед найбільш результативних можна виділити Віктора Александрова. Гравець «Шарму» в кожній грі відіграє ключову роль у своїй команді. За три тури Александров забив цілих 7 м’ячів, завдяки чому очолює таблицю бомбардирів. Як завжди, швидкий, технічний та постійно націлений на удар Александров є складним суперником для будь-якого захисника.

champcherkaspidsumki3turIMG_2901

Недалеко від нього у бомбардирській гонці відстав й Іван Александров. Гравець «Дахнівки» є однією з ключових опцій у своїй команді, завдяки результативній грі якого команда й здобуває перемоги.

Традиційно на високому рівні чемпіонат проводить Сергій Усаковський. Складно уявити сьогоднішній «Азот» без легенди черкаського міні-футболу. Особливо яскраво роль Усаковського в команді була помітна у матчі «Азоту» із «Звенигородкою», коли Сергій зробив більшість голів своєї команди. Він забиває, віддає передачі, веде гру своєї команди. Причому підказувати своїм підопічним він може як із тренерської лави, так і безпосередньо на майданчику.

champcherkaspidsumki3turIMG_11842

В інших командах складно когось виділяти з-поміж інших. «Цетус» – монолітна команда, гравці якої діють як одне ціле, доповнюючи один одного. В «Дахнівці» окрім Івана Александрова є ще кілька виконавців, котрі роблять погоду своєї команди і можуть «вистрілити» у будь-якому матчі – це й Владислав Ковтуненко, В’ячеслав Гамалій, Олексій Островський.

«Надія-ЧДТУ» у першому та другому матчі діє також командно. Щоправда неабияк «вистрілив» у третьому турі Павло Султанов. Гравець зумів у потрібний момент взяти на себе ініціативу, що допомогло команді здобути перемогу над непростим суперником.

champcherkaspidsumki3turIMG_12735

«Динамо» має один із найсильніших складів. У складі команди бігає гравець харківського «Геліоса» Руслан Качур, котрий у першому ж своєму матчі відзначився дублем. Традиційно в якій-би команді не був, Роман Поліщук є лідером колективу. Поки Романові не вдається забивати багато м’ячів, проте, незважаючи на це, він є корисним для команди.

champcherkaspidsumki3turIMG_0682

Цікавою також в чемпіонаті є заочна бомбардирська дуель братів Олега та Сергія Гопки. Обидва гравці нині мають по чотири забитих м’ячі і, схоже, на цьому зупинятися не збираються. Брати й грають у схожій манері: вони швидкі та вибухові, з’являються у потрібному місці й засмучують воротаря суперника.

champcherkaspidsumki3turIMG_1381

Звичайно, є ще цілий ряд футболістів, які добре проявили себе в одному матчі та проявлять ще в наступних турах.

Про суддів

В останньому турі ми почули нарікання на адресу суддів від ряду гравців. Обслуговують чемпіонат Черкас з міні-футболу троє арбітрів – це один із найавторитетніших арбітрів області Микола Зубко, арбітр, котрий нині обслуговує також чемпіонат України з міні-футболу серед жінок Максим Бурлай та відомий за своєю роботою суддею на чемпіонаті Черкаської області з пляжного футболу Роман Філянин.

Ці троє арбітрів на непоганому рівні обслуговують цей чемпіонат. Звичайно, помилки можна найти в будь-якої людини. Якщо помилки футболістів помітні не так яскраво, то помилки арбітрів відразу кидаються в око. Навіть якщо суддя без помилок відпрацює матч, знайдеться багато осіб, хто буде оскаржувати та нарікати на їхню роботу. Проте пропустивши у матчі більше ніж 8 м’ячів і при цьому забивши лише раз, нарікати на роботу суддів безглуздо. Окрім дисциплінарних порушень КДК Асоціацї могла б розглядати й випадки безпідставної та безглуздої критики на адресу арбітрів.

champcherkaspidsumki3turIMG_3018

Протягом перших трьох турів арбітри відпрацювали на пристойному, професійному рівні. Не без огріхів звичайно. Проте чим далі, тим робота кожного арбітра буде впевненішою та принциповішою. Із рук арбітрів вже 24 футболісти отримали жовті, а то й червоні картки. Звичайно, всі люди помиляються, і арбітри не є виключенням. Однак таких помилок чи рішень, які б повпливали на результат матчу не було.

 

Про вболівальників

Поки чемпіонат Черкас з міні-футболу лише набирає обертів. Проте вже зараз на найбільш інтригуючи матчі збирається чимала кількість вболівальників. Команди серйозно ставляться до чемпіонату, тому запрошують своїх знайомих відвідати чемпіонат. А зігравши свій матч, футболісти залишаються у ПС «Будівельник», аби поспостерігати за грою своїх суперників.

champcherkaspidsumki3turIMG_13532

Окремо слід відзначити підтримку команди «Надія-ЧДТУ». Група підтримки цієї команди у першому турі підготувала якісний хореографічний номер, якому могли б позаздрити кращі черлідери країни. Вже в наступних турах вболівальники чекали на матч «Надії-ЧДТУ» і сподівалися, що підтримка команди прийде і подарує свій номер. Організатори змагань запрошують їх приходити й на наступні матчі й своїм виступом увиразнити цей чемпіонат.

 

 

Вже цієї суботи у ПС «Будівельник» пройде четвертий тур чемпіонату Черкас з міні-футболу. Очікуємо, що цей тур буде не менш цікавим за всі попередні. Приходьте та вболівайте за свою улюблену команду. А загалом слідкуйте за чемпіонатом разом з нашим сайтом. Як завжди, інформацію про перебіг матчів очікуйте на порталі в режимі он-лайн.

 
Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

2 27dniprofbiinsta

Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Майфон" 10 49 - 17 26
2 «Азот» 10 64 - 27 25
3 "Служба порятунку" 9 42 - 26 16
4 «Юрія-Фарм» 11 33 - 54 15
5 «Черкасигаз» 10 27 - 29 10
6 ДФС 10 30 - 68 6
7 «Патріоти» 10 15 - 39 4
 
IMG-477db6ddc09635ce67034ba6aef591c5-V

Футбольний клуб «Черкаси» проводить

додатковий набір юнаків у групи:

2005-2007 р.н. – тренер Горкун В.

(тел.: 066-326-18-01; 067-575-64-55)

2008-2010 р.н. – тренер Агарін О.

(тел.: 050-969-20-13)

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"