Вхід на сайт


Гонка бомбардирів чемпіонату Черкас набирає хід
Написав Максим Гаптар   
Понеділок, 10 грудня 2012, 09:45

bombardyry4turIMG_5257

До вашої уваги список бомбардирів та "грубіянів" після четвертого туру чемпіонату Черкас з міні-футболу.

1 – 3 місця

Александров В. – 7 (Шарм)

Александров І. – 7 (Дахнівка)

Макшанов – 7 (Рятівник)


4 – 6 місця

Трандафілов – 5 (Рятівник)

Мачульський – 5 (Шарм)

Гопка С. – 5 (Пальмира)


7 – 11 місця

Гопка О. – 4 (Шарм)

Ковтуненко – 4 (Дахнівка)

Кучер – 4 (Шарм)

Качур – 4 (Динамо)

Лисенко – 4 (Динамо)


12 – 22 місця

Шкондін – 3 (Ураган)

Усаковський С. – 3 (Азот)

Сторчоус – 3 (Азот)

Макогон – 3 (Ураган)

Марченко – 3 (Ураган)

Дмитренко – 3 (Ураган)

Степанов – 3 (Цетус)

Корольов – 3 (Дахнівка)  

Валяєв – 3 (Дніпро)

Гарнага – 3 (Пальмира)

Валашенко – 3 (Гетьман-Матусів)


23 – 40 місця

Скорняков Є. – 2 (Цетус)

Пономаренко – 2 (Дніпро)

Бобков – 2 (Азот)

Нагорний – 2 (Живчик )

Калініч – 2 (Цетус)

Піддячий – 2 (Пальмира)

Головко – 2 (13-й состав)

Кудря О. – 2 (Цетус)

Султанов – 2 (Надія-ЧДТУ)

Урста – 2 (Гетьман-Матусів )

Бабенко – 2 (Шарм)

Зеленько – 2 (Одна Родина)

Голуб – 2 (Гетьман-Матусів)

Скворцов – 2 (Обленерго)

Слинько Р.  – 2 (Звенигородка)

Полонський – 2 (Одна Родина)

Добрянський – 2 (Обленерго)

Замятін – 2 (Азот)


41 – 91 місця

Щерба Б. – 1 (Цетус)

Коваленко – 1 (Дахнівка)

Гаркавий – 1 (Ураган)

Підвисіцький – 1 (Ураган)

Авер’янов – 1 (Хімелектробуд)

Яременко – 1 (Хімелектробуд)

Добровольський – 1 (Хімелектробуд)

Сухостат – 1 (Рятівник)

Лісняк – 1 (Рятівник)

Плахтій – 1 (Рятівник)

Вакушенко – 1 (Дніпро)

Дашковський – 1 (Звенигородка)

Пархоменко – 1 (Надія-ЧДТУ)

Головченко – 1 (Надія-ЧДТУ)

Поліщук – 1 (Динамо)

Аджубей – 1 (Азот)

Сидоренко – 1 (Обленерго)

Орел – 1 (Обленерго)

Гонда – 1 (Цетус)

Лобков О. – 1 (Дахнівка)

Дігтяренко – 1 (Пальмира)

Марченко – 1 (Хімелектробуд)

Явнюк – 1 (Дніпро)

Звичайний – 1 (Дніпро)

Завгородський – 1 (Одна Родина)

Тараненко – 1 (Азот)

Присяжнюк О. – 1 (Цетус)

Кретов – 1 (Цетус)

Довбик – (Хімелектробуд)

Валашенко – 1 (Гетьман-Матусів)

Неїжпапа – 1 (Гетьман-Матусів)

Касяненко – 1 (Гетьман-Матусів)

Дєєв – 1 (Темна Конячка)

Борисюк – 1 (Надія-ЧДТУ)

Білоус – 1 (Дахнівка)

Головко – 1 (Одна Родина).

Яворський – 1 (Динамо)

Аргеєв – 1 (Ураган)

Попсуй – 1 (Звенигородка)

Алексєєв – 1 (Звенигородка)

Скоробреха – 1 (Звенигородка)

Вовк – 1 (13-й состав)

Новіков – 1 (Живчик)

Приходько С. – 1 (Пальмира)

Лушпіган – 1 (Пальмира)

Кубрушко – 1 (Дніпро)

Іванченко І. – 1 (Гетьман-Матусів)

Синьогуб – 1 (Гетьман-Матусів)

Сидоренко – 1 (Цетус)

Присяжнюк П. – 1 (Цетус)

Щерба Ю. – 1 (Цетус)

Остренко – 1 (Одна Родина)

Литвинов – 1 (Темна Конячка)

Лобков М. – 1 (Дахнівка)

Островський – 1 (Дахнівка)

Слинько В. – 1 (Звенигородка)


Список гравців, які отримали попередження

Прізвище

Жовті

картки 

Червоні

картки

1

2

3 

4 

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

Піддячий (Пальмира)

Явнюк (Дніпро)

Сосунов (Дніпро)

Андрійченко (Надія-ЧДТУ)

Добрянський (Обленерго)

Мачульський (Шарм)

Гаркавий (Ураган)

Пархоменко (Надія-ЧДТУ)

Калініч (Цетус)

Лобков О. (Дахнівка)

Лобков М. (Дахнівка)

Шмиголь (Дахнівка)

Корольов (Дахнівка)

Латенко (13-й состав)

Петришин А. (13-й состав)

Безгуба (Ураган)

Остренко (Одна Родина)

Дєєв (Темна Конячка)

Кіт (Надія-ЧДТУ)

Харченко (Дахнівка)

Діденко (Одна Родина)

Головко (Одна Родина)

Слепко (Динамо)

Скоробреха (Звенигородка)

Гопка С. (Пальмира)

Ківа (Дніпро)

Лукієнко (Динамо)

Поліщук (Динамо)

Качур (Динамо)

Маняк (Гетьман-Матусів)

Урста (Гетьман-Матусів)

Сидоренко (Цетус)

Кудря О. (Цетус)

Щерба Б. (Цетус)

Скорняков К. (Цетус)

Харсун (Надія-ЧДТУ)

Бардіс (Рятівник)

Лісняк (Рятівник)

Трандафілов (Рятівник)

Петренко (Рятівник)

Чумак (Азот)

Грищенко (Шарм)

Гуд (Шарм)

Слинько Р. (Звенигородка)

Дашковський (Звенигородка)

Алексєєв (Звенигородка)

0

0

2

2

2

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

 
Чемпіонат області з футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Альтаїр" 9 34 - 4 24
2 СК "Базис" 9 27 - 9 22
3 УТК 9 32 - 9 20
4 "Златокрай-2017" 9 32 - 16 20
5 "Росава" 9 17 - 17 13
6 "Олімп" 9 30 - 22 12
7 "Наша Ряба" 9 25 - 32 8
8 МСК Дніпро 9 13 - 20 5
9 "Авангард" 9 8 - 48 3
10 "Родень" 9 5 - 46 3
Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Майфон" 6 26 - 13 14
2 «Азот» 6 36 - 13 13
3 "Служба порятунку" 6 30 - 18 13
4 «Юрія-Фарм» 6 15 - 33 9
5 «Черкасигаз» 6 14 - 19 4
6 «Патріоти» 6 12 - 20 4
7 ДФС 6 16 - 33 3
Чемпіонат Черкас з футболу 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Карбон" 6 27 - 9 18
2 "Черкаські козаки" 6 19 - 13 13
3 "Патріот" 6 17 - 15 10
4 МСК"Дніпро" 4 13 - 9 6
5 Олімп 4 11 - 11 3
6 "Альянс" 3 2 - 14 0
7 "MOBILE Store" 5 8 - 26 0
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"