Оновлений календар ігор зимового чемпіонату Черкаського району з футзалу 2019-2020 р.р.

20 Листопад, 2019

Тринадцять команд боротьбу за нагороди почнуть у суботу, двадцять третього листопада.

Перелік команд-учасниць Зимового чемпіонату Черкаського району з футзалу

2019-2020 р.р.

  1. ФК «Тясмин»
  2. «Темп» с. Р. Поляна
  3. «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка
  4. «Маяк» с. Худяки
  5. «Червонослобідська ОТГ-2»
  6. ФК Черкащина-Академія
  7. «Агростарт» с.Леськи
  8. « Червонослобідська ОТГ-1»
  9. «Арсенал» с. Дубіївка
  10. «Дніпро» с. Свидівок
  11. «Олімп» с.Руська Поляна
  12. «Колос» с.Геронимівка
  13. СК «Темп» с.Хутори

 

І тур  23.11 (субота)

  1. 10:00 «Темп» с. Р. Поляна – «Арсенал» с. Дубіївка
  2. 10:50 ФК Черкащина-Академія – «Агростарт» с.Леськи
  3. 11:40 «Маяк» с. Худяки – «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка
  4. 12:30 «Дніпро» с. Свидівок – «Колос» с.Геронимівка
  5. 13:20 ФК «Тясмин» – «Червонослобідська ОТГ-2»
  6. 14:10 « Червонослобідська ОТГ-1» -«Олімп» с.Руська Поляна

СК «Темп» с.Хутори – вихідний

ІI  тур 30.11 (субота)

  1. 10:00 «Арсенал» с. Дубіївка  – ФК Черкащина-Академія
  2. 10:50 «Червонослобідська ОТГ-2» – « Червонослобідська ОТГ-1»
  3. 11:40 «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка – «Дніпро» с. Свидівок
  4. 12:30 «Агростарт» с.Леськи – «Маяк» с. Худяки
  5. 13:20 «Колос» с.Геронимівка – ФК «Тясмин»
  6. 14:10 СК «Темп» с.Хутори – «Темп» с. Р. Поляна

«Олімп»  с.Руська Поляна – вихідний

ІІІ тур 07.12 (субота)

  1. 10:00 ФК Черкащина-Академія – СК «Темп» с.Хутори
  2. 10:50 «Дніпро» с. Свидівок – «Агростарт» с.Леськи
  3. 11:40 «Маяк» с. Худяки – «Арсенал» с. Дубіївка
  4. 12:30 ФК «Тясмин» – «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка
  5. 13:20 « Червонослобідська ОТГ-1» – «Колос» с.Геронимівка
  6. 14:10 «Олімп» с.Руська Поляна – «Червонослобідська ОТГ-2»

«Темп» с. Р. Поляна – вихідний

ІV тур 14.12 (субота)

19.10:00  «Колос» с.Геронимівка – «Олімп»  с.Руська Поляна

  1. 10:50 «Агростарт» с.Леськи – ФК «Тясмин»
  2. 11:40 «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка – «Червонослобідська ОТГ-1»
  3. 12:30 СК «Темп» с.Хутори – «Маяк» с. Худяки
  4. 13:20 «Арсенал» с. Дубіївка – «Дніпро» с. Свидівок
  5. 14:10 «Темп» с. Р. Поляна – ФК Черкащина-Академія

«Червонослобідська ОТГ-2» -вихідний

V  тур 21.12 (субота)

  1. 10:00 ФК «Тясмин» – «Арсенал» с. Дубіївка

26  10:50 «Дніпро» с. Свидівок – СК «Темп» с.Хутори

27 11:40 «Маяк» с. Худяки – «Темп» с. Р. Поляна

28 12:30 «Олімп»  с.Руська Поляна – «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка

  1. 13:20 « Червонослобідська ОТГ-1» – «Агростарт» с.Леськи
  2. 14:10 «Червонослобідська ОТГ-2» – «Колос» с.Геронимівка

ФК Черкащина-Академія – вихідний

VI  тур 28.12 (субота)

  1. 10:00 СК «Темп» с.Хутори – ФК «Тясмин»
  2. 10:50 «Агростарт» с.Леськи – «Олімп» с.Руська Поляна
  3. 11:40 ФК Черкащина-Академія – «Маяк» с. Худяки
  4. 12:30 «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка – «Червонослобідська ОТГ-2»
  5. 13:20 «Арсенал» с. Дубіївка – «Червонослобідська ОТГ-1»
  6. 14:10 «Темп» с. Р. Поляна – «Дніпро» с. Свидівок

«Колос» с.Геронимівка – вихідний

VIІ  тур 04.01 (субота)

  1. 10:00 ФК «Тясмин» – «Темп» с. Р. Поляна
  2. 10:50 «Олімп» с.Руська Поляна – «Арсенал» с. Дубіївка
  3. 11:40 «Червонослобідська ОТГ-1» – СК «Темп» с.Хутори
  4. 12:30 «Червонослобідська ОТГ-2» – «Агростарт» с.Леськи
  5. 13:20 «Дніпро» с. Свидівок – ФК Черкащина-Академія
  6. 14:10 «Колос» с.Геронимівка – «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка

«Маяк» с. Худяки – вихідний

VIІІ  тур 11.01 (субота)

  1. 10:00 ФК Черкащина-Академія -ФК «Тясмин»
  2. 10:50 СК «Темп» с.Хутори – «Олімп» с.Руська Поляна

45.11:40 «Агростарт» с.Леськи – «Колос» с.Геронимівка

  1. 12:30 «Маяк» с. Худяки – «Дніпро» с. Свидівок
  2. 13:20 «Темп» с. Р. Поляна – «Червонослобідська ОТГ-1»
  3. 14:10 «Арсенал» с. Дубіївка – «Червонослобідська ОТГ-2»

«Євраліс-Чайка» с. Сагунівка – вихідний

ІХ  тур 18.01 (субота)

  1. 10:00 «Колос» с.Геронимівка – «Арсенал» с. Дубіївка
  2. 10:50 « Червонослобідська ОТГ-1 – ФК Черкащина-Академія
  3. 11:40 «Червонослобідська ОТГ-2» – СК «Темп» с.Хутори
  4. 12:30 ФК «Тясмин»- «Маяк» с. Худяки
  5. 13:20 «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка – «Агростарт» с.Леськи
  6. 14:10 «Олімп» с.Руська Поляна – «Темп» с. Р. Поляна

«Дніпро» с. Свидівок – вихідний

Х тур 25.01 (субота)

  1. 10:00 ФК Черкащина-Академія – «Олімп» с.Руська Поляна
  2. 10:50 «Дніпро» с. Свидівок – ФК «Тясмин»
  3. 11:40 «Арсенал» с. Дубіївка – «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка
  4. 12:30 «Маяк» с. Худяки – « Червонослобідська ОТГ-1»
  5. 13:20 «Темп» с. Р. Поляна – «Червонослобідська ОТГ-2»
  6. 14:10 СК «Темп» с.Хутори – «Колос» с.Геронимівка

«Агростарт» с.Леськи – вихідний

ХІ тур 01.02 (субота)

  1. 10:00 «Червонослобідська ОТГ-2» – ФК Черкащина-Академія
  2. 10:50 «Червонослобідська ОТГ-1» – «Дніпро» с. Свидівок

63.11:40 «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка – СК «Темп» с.Хутори

64.12:30 «Олімп»  с.Руська Поляна – «Маяк» с. Худяки

65.13:20 «Колос» с.Геронимівка – «Темп» с. Р. Поляна

  1. 14:10 «Агростарт» с.Леськи- «Арсенал» с. Дубіївка

ФК «Тясмин» – вихідний

ХІІ тур 08.02 (субота)

  1. 10:00 ФК Черкащина-Академія – «Колос» с.Геронимівка
  2. 10:50 ФК «Тясмин» – «Червонослобідська ОТГ-1»
  3. 11:40 «Маяк» с. Худяки – «Червонослобідська ОТГ-2»
  4. 12:30 «Темп» с. Р. Поляна – «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка

71.13:20  «Дніпро» с. Свидівок – «Олімп»  с.Руська Поляна

  1. 14:10 СК «Темп» с.Хутори – «Агростарт» с.Леськи

«Арсенал» с. Дубіївка – вихідний

ХІІІ тур 15.02 (субота)

  1. 10:00 «Арсенал» с. Дубіївка – СК «Темп» с.Хутори
  2. 10:50 «Олімп» с.Руська Поляна – ФК «Тясмин»
  3. 11:40 «Червонослобідська ОТГ-2» – «Дніпро» с. Свидівок
  4. 12:30 «Колос» с.Геронимівка – «Маяк» с. Худяки
  5. 13:20 «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка- ФК Черкащина-Академія
  6. 14:10 «Агростарт» с.Леськи – «Темп» с. Р. Поляна

«Червонослобідська ОТГ-1» – вихідний

 

Півфінал  22.02.2019

1-4 , 2-3

Фінал 22.02. 2019

1-2, 3-4

 

Час матчів не змінюється. Якщо ігрові дні припадають на робочу суботу, то тур здвигається на наступну суботу.

Всі матчі відбудуться на майданчику Академії с.Білозір`я

 

http://sportlandia.net.ua/