Вхід на сайт


Чемпіонат Черкас: гонка бомбардирів та грубіянів
Написав Максим Гаптар   
Середа, 20 лютого 2013, 09:03

bombardyry9turIMG_3726

До вашої уваги список бомбардирів після 9-го туру чемпіонату Черкас з міні-футболу.

1 місце

Трандафілов – 12 (Рятівник)


2 місце  

Мачульський – 11 (Шарм)

3 – 7 місця

Александров В. – 9 (Шарм)

Сторчоус – 9 (Азот)

Голуб – 9 (Гетьман-Матусів)

Мірошніченко – 9 (Темна Конячка)

Лисенко – 9 (Динамо)

8 місце

Александров І. – 8 (Дахнівка)

9 –  13 місця

Макшанов – 7 (Рятівник)

Скорняков Є. – 7 (Цетус)

Валашенко – 7 (Гетьман-Матусів)

Ковтуненко – 7 (Дахнівка)

Кучер – 7 (Шарм)

14 – 19 місця

Гопка С. – 6 (Пальмира)

Дмитренко – 6 (Ураган)

Пархоменко – 6 (Надія-ЧДТУ)

Гопка О. – 6 (Шарм)

Драченко – 6 (Надія-ЧДТУ)

Тусь – 6 (Рятівник)

20 – 27 місця

Шкондін – 5 (Ураган)

Скорняков К. – 5 (Цетус)

Маняк – 5 (Гетьман-Матусів)

Орел – 5 (Обленерго)

Марченко – 5 (Ураган)

Корольов – 5 (Дахнівка)  

Дєдов – 5 (Азот)

Поліщук – 5 (Динамо)

28 – 40 місця

Качур – 4 (Динамо)

Гарнага – 4 (Пальмира)

Степанов – 4 (Цетус)

Султанов – 4 (Надія-ЧДТУ)

Борисюк – 4 (Надія-ЧДТУ)

Дузь – 4 (Живчик)

Вовк – 4 (13-й состав)

Дєєв – 4 (Темна Конячка)

Тараненко – 4 (Азот)

Цюпаченко – 4 (Пальмира)

Кіт – 4 (Надія-ЧДТУ)

Жук – 4 (Рятівник)

Армстронг – 4 (Живчик)

41 – 62 місця

Усаковський С. – 3 (Азот)

Макогон – 3 (Ураган)

Валяєв – 3 (Дніпро)

Лісняк – 3 (Рятівник)

Алексєєв – 3 (Звенигородка)

Островський – 3 (Дахнівка)

Грищенко – 3 (Шарм)

Білецький – 3 (Звенигородка)

Джура – 3 (Темна Конячка)

Білоус В. – 3 (Звенигородка)

Гасанов Ю. – 3 (Живчик)

Калініч – 3 (Цетус)

Бабенко – 3 (Шарм)

Добрянський – 3 (Обленерго)

Замятін – 3 (Азот)

Плахтій – 3 (Рятівник)

Ластівка – 3 (Дахнівка)

Євтушевський – 3 (Темна Конячка)

Ворона – 3 (Темна Конячка)

Гамалій – 3 (Дахнівка)

Скворцов – 3 (Обленерго)

Бобков – 3 (Азот)

63 – 103 місця

Пономаренко – 2 (Дніпро)

Нагорний – 2 (Живчик )

Піддячий – 2 (Пальмира)

Головко – 2 (13-й состав)

Кудря О. – 2 (Цетус)

Урста – 2 (Гетьман-Матусів )

Зеленько – 2 (Одна Родина)

Слинько Р.  – 2 (Звенигородка)

Полонський – 2 (Одна Родина)

Дашковський – 2 (Звенигородка)

Кретов – 2 (Цетус)

Довбик – 2 (Хімелектробуд)

Неїжпапа – 2 (Гетьман-Матусів)

Касяненко – 2 (Гетьман-Матусів)

Литвинов – 2 (Темна Конячка)

Синьогуб – 2 (Гетьман-Матусів)

Ворона – 2 (Обленерго)

Гассанов – 2 (Живчик)

Безгуба – 2 (Ураган)

Ващенко – 2 (Живчик)

Пилипенко – 2 (Звенигородка)

Губа – 2 (Живчик)

Присяжнюк О. – 2 (Цетус)

Аргеєв – 2 (Ураган)

Пустовіт – 2 (13-й состав)

Самарін – 2 (Азот)

Сидоренко – 2 (Цетус)

Кубрушко – 2 (Дніпро)

Калашник – 2 (Ураган)

Стайков Г. – 2 (Рятівник)

Руденко – 2 (Рятівник)

Аджубей – 2 (Азот)

Лобков О. – 2 (Дахнівка)

Мишенко – 2 (13-й состав)

Шубін – 2 (Динамо)

Слепко – 2 (Динамо)

Кравець – 2 (13-й состав)

Куц – 2 (Шарм)

Скрипнюк – 2 (Рятівник)

Немчинов – 2 (Темна Конячка)

Кощавка – 2 (Азот)

Супрун – 2 (Ураган)

104 – 163 місця

Щерба Б. – 1 (Цетус)

Коваленко – 1 (Дахнівка)

Гаркавий – 1 (Ураган)

Підвисіцький – 1 (Ураган)

Авер’янов – 1 (Хімелектробуд)

Яременко – 1 (Хімелектробуд)

Добровольський – 1 (Хімелектробуд)

Сухостат – 1 (Рятівник)

Вакушенко – 1 (Дніпро)

Головченко – 1 (Надія-ЧДТУ)

Сидоренко – 1 (Обленерго)

Гонда – 1 (Цетус)

Дігтяренко – 1 (Пальмира)

Марченко – 1 (Хімелектробуд)

Явнюк – 1 (Дніпро)

Звичайний – 1 (Дніпро)

Завгородський – 1 (Одна Родина)

Білоус – 1 (Дахнівка)

Головко – 1 (Одна Родина).

Яворський – 1 (Динамо)

Попсуй – 1 (Звенигородка)

Скоробреха – 1 (Звенигородка)

Новіков – 1 (Живчик)

Приходько С. – 1 (Пальмира)

Лушпіган – 1 (Пальмира)

Іванченко І. – 1 (Гетьман-Матусів)

Присяжнюк П. – 1 (Цетус)

Щерба Ю. – 1 (Цетус)

Остренко – 1 (Одна Родина)

Лобков М. – 1 (Дахнівка)

Слинько В. – 1 (Звенигородка)

Петришин В. – 1 (13-й состав) 

Орел – 1 (Хімелектробуд)

Погребняк – 1 (Пальмира)

Федоренко – 1 (Живчик)

Хомут – 1 (Ураган) 

Ткаченко – 1 (Темна Конячка)

Кандауров – 1 (Обленерго)

Проценко – 1 (Надія-ЧДТУ)

Петренко – 1 (Рятівник)

Нагірний – 1 (Живчик)

Косиленко – 1 (Звенигородка)

Андрюшкін – 1 (Одна Родина)

Кучер – 1 (Одна Родина)

Усаковський Ю. – 1 (Азот)

Синяк – 1 (Живчик)

Стайков О. – 1 (Рятівник)

Петришин – 1 (13-й состав)

Сосунов А. – 1 (Дніпро)

Сосунов І. – 1 (Дніпро)

Шепель – 1 (Дніпро)

Михайловін – 1 (Обленерго)

Криштоп – 1 (Темна Конячка)

Шостак – 1 (Темна Конячка)

Гацанюк – 1 (Надія-ЧДТУ)

Зубов – 1 (Надія-ЧДТУ) 

Гаврюшенко – 1 (Обленерго)

Темченко – 1 (Дніпро)

Розсоха – 1 (Динамо)

Личко – 1 (Динамо)

Список гравців, які отримали попередження

Прізвище

Жовті

картки 

Червоні

картки

1

2

3 

4 

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48

49

50

51

52

53

54

55

56

57

58

59

60

61

62

63

64

65

66

67

68

69

70

71

72

73

74

75

Піддячий (Пальмира)

Ткаченко (Темна Конячка)

Гуд (Шарм)

Явнюк (Дніпро)

Александров І. (Дахнівка)

Сухостат (Рятівник)

Лісняк (Рятівник)

Руденко (Рятівник)

Добрянський (Обленерго)

Сосунов (Дніпро)

Андрійченко (Надія-ЧДТУ)

Качур (Динамо)

Бардіс (Рятівник)

Гаркавий (Ураган) 

Алексєєв (Звенигородка)

Петришин А. (13-й состав)

Пархоменко (Надія-ЧДТУ)

Поліщук (Динамо)

Лисенко (Динамо)

Мачульський (Шарм)

Калініч (Цетус)

Лобков О. (Дахнівка)

Лобков М. (Дахнівка)

Шмиголь (Дахнівка)

Корольов (Дахнівка)

Латенко (13-й состав)

Безгуба (Ураган)

Остренко (Одна Родина)

Дєєв (Темна Конячка)

Кіт (Надія-ЧДТУ)

Харченко (Дахнівка)

Діденко (Одна Родина)

Головко (Одна Родина)

Слепко (Динамо)

Скоробреха (Звенигородка)

Гопка С. (Пальмира)

Ківа (Дніпро)

Лукієнко (Динамо)

Маняк (Гетьман-Матусів)

Урста (Гетьман-Матусів)

Сидоренко (Цетус)

Кудря О. (Цетус)

Щерба Б. (Цетус)

Скорняков К. (Цетус)

Харсун (Надія-ЧДТУ)

Трандафілов (Рятівник)

Петренко (Рятівник)

Чумак (Азот)

Грищенко (Шарм)

Слинько Р. (Звенигородка)

Дашковський (Звенигородка)

Гассанов (Живчик)

Мишенко (13-й состав)

Петришин В. (13-й состав)

Замятін (Азот)

Григоренко (Рятівник)

Усаковський Ю. (Азот)

Андрюшкін (Одна Родина)

Армстронг (Живчик)

Гассанов Ю. (Живчик)

Драченко (Надія-ЧДТУ)

Дмитренко (Ураган)

Слинько В. (Звенигородка)

Тусь (Рятівник)

Тихонюк (Рятівник)

Орел (Хімелектробуд)

Приходько (Пальмира)

Кравченко (Обленерго)

Гамалій (Дахнівка)

Куц (Шарм)

Борисюк (Надія-ЧДТУ)

Дузь (Живчик)

Скворцов (Обленерго)

Гарнага (Пальмира)

Дєєв (Темна Конячка)

1

1

1

0

0

0

3

3

3

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь:

У літній «Бізнес-лізі» з міні-футболу

Змагання у форматі 5х5 пройдуть у Черкасах на КП «Центральний стадіон» у двох лігах:

«Корпоративна ліга» - змагання виключно для працівників того чи іншого підприємства, незалежно від форми власності.

«Бренд-ліга» - змагання для компаній і торгових марок з необмеженою кількістю «легіонерів»;

Змагання проводить Асоціація футзалу Черкаської області

У чемпіонаті Черкас з футболу 8х8

Матчі чемпіонату відбуватимуться на футбольному полі із штучним покриттям розміром 60х40 метрів

У період весна-літо-осінь змагання проходитимуть Черкасах на КП «Центральний стадіон»орієнтовно по середах і четвергах починаючи з 18:00-18:30.

Змагання проводить Міська федерація футболу Черкас.

Контактні телефони:

063-134-44-21;

093-519-35-45;

097-288-51-20

плакат

Реклама n

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"