Вхід на сайт


Стикові матчі чемпіонату Черкас з міні-футболу
Написав Максим Гаптар   
Субота, 02 березня 2013, 09:25

stykyreiewIMG_2770_650x508

"Рятівник" та "Цетус" другий рік поспіль посперечаються за  званян чемпіона Черкас. "Дахнівка" та "Шарм" розіграють між собою бронзу. Команди нижче 5-го місця визначилися зі своїми позиціями.

"Азот" - Пальмира" 5 : 2 (4 : 1)

stykyreiewIMG_2770_650x5082 

Вже на першій хвилині матчу футболісти "Азоту" відкрили рахунок. Команда Сергія Усаковського прийшла на цю гру у повному складі, щоправда її тренер на майданчик так і не виходив. Натомість "Пальмира" не так серйозно поставилася до цієї гри. У складі цієї команди було рівно п’ять гравців. Як і очікувалося, сперечатися на рівних з двома, а то й трьома четвірками "Азоту" гравці "Пальмири" не зуміли.

Володимир Замятін і компанія виглядали свіжіше, грали швидше та креативніше, що й відобразилося на рахунку. 5 : 2, "Азот" посідає сьому сходинку в чемпіонаті Черкас.

stykyreiewIMG_4983

"Азот" - Пальмира" 5 : 2 (4 : 1)

Голи: "Азот": Козловський, Сторчоус, Приходько (2), Аджубей - "Пальмира": Сидоренко Д., Приходько.

Попередження: "Азот": Володимир Замятін 

 

"Хімелектробуд" - "Дніпро" 6 : 2 (3 : 1)

stykyreiewIMG_5026 

Першу і останню перемогу на цьому турнірі здобув "Хімелектробуд". "Дніпро" не налаштувалося на останній матч чемпіонату, тому не зміг нав’язати боротьбу мобілізованим гравцям "Хімелектробуду". Поєдинок аутсайдерів видався багатим на гольові моменти. "Хімелектробудівці" з перших хвилин почали доводити, що  можуть перемогти бодай в одному матчі. Вже після першого тайму команда лідирувала з рахунком 3 : 1. Відставання у два м’ячі вселяло надії "Дніпра" на позитивний результат, однак у другій половині гри "Хімелектробуд" довершив розпочате у першому. У підсумку "Хімелектробуд" забив ще три м’ячі й виборов перемогу й передостанню сходинку в чемпіонаті.

stykyreiewIMG_5058

"Хімелектробуд" - "Дніпро" 6 : 2 (3 : 1)

Голи: "Хімелектробуд": Гриценко (2), Орел В. (2), Добровольський, Жах - "Дніпро": Кубрушко (2)

Попередження: "Хімелектробуд": Іван Жах - "Дніпро": Андрій Сосунов.

 

"Одна Родина" - "13-й состав" 3 : 3 (3 : 2 шестиметрові удари)

stykyreiewIMG_5106 

Напружений матч за 15-те місце провели "Одна Родина" та "13-й состав". Без свого ключового гравця, Івана Хоменка, футболісти "13-го составу" не були схожими на себе. "Одна Родина" швидко заволоділа ініціативою й відкрила рахунок. Далі "составівці" намагалися відповідати своїм суперникам контратаками, але під час розіграшів футболісти "13-го составу" допускалися численних помилок. В "Однієї Родини" також помилок вистачало, проте до перерви команда забила другий м’яч. Однак "составівцям" таки вдалося вирівняти гру до перерви. По голу на свій рахунок записали Олександр Головко та Юрій Кальтенко - 2 : 2.

У другому таймі гра була переважно рівною. Проте знову першими забили гравці "Однієї Родини". Рахунок 3 : 2 тримався більшу частину матчу, проте наприкінці зустрічі футболісти "13-го составу" зрівняли рахунок. 3 : 3 - так закінчився основний час матчу. Тому команди пробивали післяматчеві шестиметрові удари. У цій серії більшу вправність продемонстрували гравці "Однієї Родини", які й перемогли у матчі за 15-те місце.

stykyreiewIMG_5123

"Одна Родина" - "13-й состав" 3 : 3 (3 : 2 шестиметрові удари)

Голи: "Одна Родина": Андрюшкін, Присяжнюк, Полонський - "13-й состав": Кальтенко (2), Головко.

Олександр Діденко, капітан "Однієї Родини":

 

 

"Ураган" - "Живчик" 6 : 3 (4 : 0) 

stykyreiewIMG_5168 

Зібравшись в останнє у цьогорічному чемпіонаті міста, футболісти "Урагану" провели якісний матч, в якому не залишили суперникові жодних шансів. Сьогодні "Ураган" був схожий на команду, котра буде брати участь у чемпіонаті області з футболу. На фоні більш злагодженої та командної гри "Урагану", "Живчик" був схожим на звичайни дворовий колектив, без натяку на комбінації. Команда з Кривоносівки з перших хвилин показала хто є господар на майданчику, методично забиваючи голи у ворота Сергія Удода.

Вигравши перший тайм з рахунком 4 : 0, "ураганівці" дозволили собі розслабитися. Після чого "Живчик" зумів "розмочити" сухий рахунок. У підсумку 6 : 3, "Ураган" виборює 13-ту сходинку.

stykyreiewIMG_5179

"Ураган" - "Живчик" 6 : 3 (4 : 0)

Голи: "Ураган": Калашник (2), Аргеєв (2), Шкондін, Дмитренко - "Живчик": Дузь, Армстронг (2). 

 

"Звенигородка" - "Обленерго" 5 : 2 (2 : 1)  

stykyIMG_5215

Досить рівний поєдинок провели "Звенигородка" та "Обленерго". Хочаток початок матчу був цілком за звенигородськими футболістами, які швидко пішли у відрив на два м’ячі. Втім "Обленерго" не зупинилося після такого старту, а наблизилися до своїх суперників на відстань одного голу. Більшу частину часу гра була рівною, обидві команди мали свої моменти. У другій половині зустрічі футболісти "Обленерго" додали обертів, прагнучи відігратися, але захист "Звенигородки" був непорушним.

Матч наближався до кінця, проте напруга збільшувалася. За три хвилини до завершення гри команда "Звенигородки" забила третій м’яч, але через кілька секунд потому Тарас Добрянський знову скоротив відставання "Обленерго". Проте надалі за дві хвилини до завершення матчу футболісти "Звенигородки" двічі піймали суперника на контратаці й забили два голи. У підсумку 5 : 2, 11-та позиція чемпіонату Черкас за "Звенигородкою".

stykyIMG_5245

"Звенигородка" - "Обленерго" 5 : 2 (2 : 1) 

Голи: "Звенигородка": Дашківський (2), Білоус (2), Білецький - "Обленерго": Добрянський, Мінько.

Роман Слинько, гравець "Звенигородки":

 

"Темна Конячка" - "Динамо" 3 : 3 (5 : 3 шестиметрові удари)

stykyIMG_5252

Поєдинок за 9-ту сходинку чемпіонату був одним із найбільш напружених. Обидва суперники з великим завзяттям провели цей матч. Якісніше гру розпочали футболісти "Динамо", котрі провели кілька чудових атак поспіль. Власне в одній із них рахунок і було відкрито. Проте далі "Темна Конячка" перехопила ініціативу, й ще до перерви зрівняла рахунок. Якісно підсилив гру своєї команди В’ячеслав Ткаченко, котрий чіплявся за кожен м’яч, та був одним із кращих у складі "Конячки". Власне до середини другої половини гри вже "Темна Конячка" лідирувала в рахунку, що змусило запрацювати їхніх суперників.

stykyIMG_5263

"Динамівці" не збиралися програвати, тому збільшили оберти й відзначилися двома голами за кілька хвилин. Перевага "Динамо" в один м’яч трималася до заключних хвилин матчу, де неабияку волю до перемоги проявили гравці "Конячки". За трохи більше ніж хвилину до кінця В’ячеслав Ткаченко своїм пострілом зрівняв рахунок - 3 : 3. Власне на цьому основний час зустрічі було завершено. Тому на вболівальників чекала друга серія шестиметрових ударів за день.

У післяматчевій лотереї обидві команди пробивали без помилок. Фатальною помилкою для "Динамо" став не реалізований удар Олександра Раковського, адже суперники реалізували всі свої спроби й у підсумку святкували перемогу 5 : 3 в серії.

stykyIMG_5282

"Темна Конячка" - "Динамо" 3 : 3 (5 : 3 шестиметрові удари)

Голи: "Темна Конячка": Ткаченко (2), Євтушевський - "Динамо": Раковський, Лисенко, Розсоха.

Олег Литвинов, гравець "Темної Конячки": 

 

 

 

"Надія-ЧДТУ" - "Гетьман-Матусів" 3 : 2 (1 : 1) 

stykyIMG_5319

Боротьба не на жарт розгорілася між "Надією-ЧДТУ" та "Гетьманом-Матусовом". Обидві команди забезпечили собі вихід до плей-оф чемпіонату області, проте це не завадило їм викластися на повну у протистоянні за п’яте місце. Поки "Надія-ЧДТУ" шукала свою гру на початку матчу, футболісти "Гетьмана" швидко рахунок відкрили. Амбітні студенти не погоджувалися з таким станом речей, тому ринули відігруватися. Це їм вдалося лише під завісу першого тайму. Голом відзначився капітан команди Євген Борисюк.

stykyIMG_5332

У другому таймі зново краще себе відчували гравці команди зі Шполянського району. Максим Маняк і компанія швидко забили другий м’яч. У ці хвилини помітна була нервовість "Надії-ЧДТУ", гравці якої жадали якнайшвидше відновити паритет, але це їм вдалося лише в середині тайму. Після якісної комбінації рахунок зрівняв Дмитро Проценко. Далі гра тривала переважно рівна, й моментів забити гол було вдосталь в обох команд. Однак краща реалізація моментів була у "Надії-ЧДТУ". Наприкінці матчу студенти провели ще кілька чудових атак, одна з яких завершилася забитим м’ячем. Матусяни намагалися було відігратися, однак "Надія-ЧДТУ" щільно відіграла в захисті й втримала перемогу. 3 : 2 - "Надія-ЧДТУ" на п’ятій сходинці фінішує в чемпіонаті Черкас. Далі на обидві команди чекає 1/8 чемпіонату області з міні-футболу.

stykyIMG_5353

"Надія-ЧДТУ" - "Гетьман-Матусів" 3 : 2 (1 : 1)

Голи: "Надія-ЧДТУ": Борисюк (2), Проценко - "Гетьман-Матусів": Маняк, Проценко (автогол)

 

"Рятівник" - "Шарм" 1 : 0 (0 : 0)

stykyIMG_5380

Без прогнозованого нами підсилення відіграли цей матч обидві команди. Напружена гра нервів була у рамках першого півфіналу чемпіонату Черкас. "Рятівник" та "Шарм" у своєму звичному складі відіграли цікавий поєдинок. У першому таймі гра проходила переважно біля воріт "Рятівника". Гравці "Шарму" контролювали м’яч та проводили більше атак. Незважаючи на це, по справжньому небезпечних моментів "Шарм" створити не міг. "Рятівник" завідомо віддав м’яч супернику, намагаючись скористатися помилкою "Шарму". Однак помилок було не так багато. Як наслідок перший тайм завершився нульовою нічиєю.

stykyIMG_5395

На відміну від першої половини гри, у другій 20-хвилинці вже "пожежники" починали знаходити шпарини у захисті суперника, раз-по-раз пробиваючи по воротах дворазових чемпіонів області. У першій половині тайму більше гострих моментів було у "Рятівника". На 28-ій хвилині матчу Сергій Руденко віддав чудову розрізну передачу на Ігоря Жука, однак останній змарнував чудовий момент відзначитися. Проте свій момент "пожежники" використали. Кілька хвилин потому футболісти "Шарму" не перекрили своїх візаві після розіграшу ауту, внаслідок чого м’яч потрапив до вільного Євгена Трандафілова, який чітко використав свій момент і забив єдиний у матчі гол. Цим м’ячем Трандафілов зробив себе героєм матчу, але пізніше, за 6 хвилин до фінальної сирени гравець "Рятівника" неабияк підставив свою команду заробивши вилучення. Дві хвилини чисельної переваги футболісти "Шарму" розігрували як могли, але пробити оборону команди АПБ їм не вдалося. Матч наближався до кінця, й м’яч не лишав футболістів "Шарму". "Пожеженики" тримали оборону з останніх сил, відбиваючи атаку за атакою. У підсумку команда Академії пожежної безпеки встояла у цій облозі й здобула цілком заслужену перемогу. 1 : 0, "Рятівник" перший фіналіст чемпіонату Черкас.

stykyIMG_5426

"Рятівник" - "Шарм" 1 : 0 (0 : 0)

Гол: Трандафілов.

Попередження: "Рятівник": Руденко, Лісняк, Жук - "Шарм": Кучер

Вилучення: "Рятівник": Євген Трандафілов.

Костянтин Григоренко, гравець "Рятівника":

 

 

 

"Цетус" - "Дахнівка" 1 : 1 (4 : 2 шестиметрові удари)

stykyIMG_5451

Не менш напруженим видався й другий півфінал.  "Цетус" та "Дахнівка" провели також нервовий поєдинок. Складно сказати, хто з команд більше контролював гру та володів ініціативою. Обидва суперники були вартими один одного й однаково бажали потрапити до фіналу. У першій половині зустрічі більше атак провели гравці "Цетусу", проте вразити ворота Віктора Єрошева було не так просто. "Дахнівка" також часто атакувала, але ще частіше обрізалася, після чого дахнівчани змушені були фолити, аби зірвати контратаки суперника. Власне низка фолів призвела до того, що "Дахнівка" перевищила ліміт на порушення правил і за лічені секунди до кінця першого тайму у ворота Єрошева було призначено 9-метровий удар, який вправно реалізував Андрій Калініч - 1 : 0.

stykyIMG_5466

Проте вже на старті другої половини гри "Дахнівка" швидко відквитала своє відставання. Після непоганої комбінації на ударну позицію вийшов Олександр Лобков і відновив паритет. Далі проходила нервова гра в обидва боки. Кожна з команд намагалася вирішити долю матчу на свою користь до фінального свистка, але фортуна була на боці нічиєю. Нічийним рахунком гра і завершилася. А в серії післяматчевих шестиметрових ударів (третій за день) краще з нервами впоралися гравці "Цетусу", які й вибороли путівку до фіналу чемпіонату. Цьогорічний фінал буде абсолютною копією минулорічного. "Цетус" - "Рятівник" - класичний міні-футбольний двобій Черкас очікує на вболівальників 9-го березня.

stykyIMG_5474

"Цетус" - "Дахнівка" 1 : 1 (4 : 2 шестиметрові удари)

Голи: "Цетус": Калініч - "Дахнівка": Лобков.

Євген Скорняков, гравець "Цетусу":

 
Афіша

ФУТБОЛ

Чемпіонат України серед аматорських команд

 1562244300 3105 logo-dnipro2

 

МСК «Дніпро»

Черкаси

 fcrubivon logo vertical  

«Рубікон-Вишневе»

Київ

 18 серпня

КП «Центральний стадіон»

Початок о 17 год.

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

2 27dniprofbiinsta

Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 8 53 - 22 19
2 "Майфон" 7 38 - 14 17
3 "Служба порятунку" 6 30 - 18 13
4 «Юрія-Фарм» 8 21 - 41 12
5 «Черкасигаз» 7 21 - 20 7
6 «Патріоти» 8 14 - 29 4
7 ДФС 8 22 - 55 3
Чемпіонат Черкас з футболу 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Карбон" 6 25 - 12 18
2 "Черкаські козаки" 6 16 - 12 13
3 МСК"Дніпро" 6 19 - 13 9
4 "Патріот" 6 13 - 15 7
5 Олімп 5 11 - 14 3
6 "MOBILE Store" 5 8 - 26 0
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"