Вхід на сайт


Чемпіонат Черкас: гонка бобмардирів за тур до фінішу
Написав Максим Гаптар   
Вівторок, 05 березня 2013, 08:43

bombardyrystykyIMG_5395

До вашої уваги список бомбардирів та грубіянів перед останніми двома матчами чемпіонату Черкас з міні-футболу. Євген Трандафілов на два м’ячі випереджає найближчого переслідувача. Щоправда у фінальному матчі гравець "Рятівника" не зіграє через дискваліфікацію.

1 місце

Трандафілов – 13 (Рятівник)


2 місце

Мачульський – 11 (Шарм)

3 – 4 місця

Сторчоус – 10 (Азот)

Лисенко – 10 (Динамо)

5 – 7 місця

Александров В. – 9 (Шарм)

Голуб – 9 (Гетьман-Матусів)

Мірошніченко – 9 (Темна Конячка)

8 місце

Александров І. – 8 (Дахнівка)

9 –  14 місця

Макшанов – 7 (Рятівник)

Скорняков Є. – 7 (Цетус)

Валашенко – 7 (Гетьман-Матусів)

Ковтуненко – 7 (Дахнівка)

Кучер – 7 (Шарм)

Дмитренко – 7 (Ураган)

15 – 23 місця

Гопка С. – 6 (Пальмира)

Пархоменко – 6 (Надія-ЧДТУ)

Гопка О. – 6 (Шарм)

Драченко – 6 (Надія-ЧДТУ)

Тусь – 6 (Рятівник)

Шкондін – 6 (Ураган)

Маняк – 6 (Гетьман-Матусів)

Борисюк – 6 (Надія-ЧДТУ)

Армстронг – 6 (Живчик)

24 – 31 місця

Скорняков К. – 5 (Цетус)

Орел – 5 (Обленерго)

Марченко – 5 (Ураган)

Корольов – 5 (Дахнівка)  

Дєдов – 5 (Азот)

Поліщук – 5 (Динамо)

Дузь – 5 (Живчик)

Білоус В. – 5 (Звенигородка)

32 – 49 місця

Качур – 4 (Динамо)

Гарнага – 4 (Пальмира)

Степанов – 4 (Цетус)

Султанов – 4 (Надія-ЧДТУ)

Вовк – 4 (13-й состав)

Дєєв – 4 (Темна Конячка)

Тараненко – 4 (Азот)

Цюпаченко – 4 (Пальмира)

Кіт – 4 (Надія-ЧДТУ)

Жук – 4 (Рятівник)

Білецький – 4 (Звенигородка)

Калініч – 4 (Цетус)

Добрянський – 4 (Обленерго)

Євтушевський – 4 (Темна Конячка)

Дашковський – 4 (Звенигородка)

Аргеєв – 4 (Ураган)

Кубрушко – 4 (Дніпро)

Калашник – 4 (Ураган)

50 – 72 місця

Усаковський С. – 3 (Азот)

Макогон – 3 (Ураган)

Валяєв – 3 (Дніпро)

Лісняк – 3 (Рятівник)

Алексєєв – 3 (Звенигородка)

Островський – 3 (Дахнівка)

Грищенко – 3 (Шарм)

Джура – 3 (Темна Конячка)

Гасанов Ю. – 3 (Живчик)

Бабенко – 3 (Шарм)

Замятін – 3 (Азот)

Плахтій – 3 (Рятівник)

Ластівка – 3 (Дахнівка)

Ворона – 3 (Темна Конячка)

Гамалій – 3 (Дахнівка)

Скворцов – 3 (Обленерго)

Бобков – 3 (Азот)

Головко – 3 (13-й состав)

Полонський – 3 (Одна Родина)

Аджубей – 3 (Азот)

Лобков О. – 3 (Дахнівка)

Орел – 3 (Хімелектробуд)

Ткаченко – 3 (Темна Конячка)

73 – 114 місця

Пономаренко – 2 (Дніпро)

Нагорний – 2 (Живчик )

Піддячий – 2 (Пальмира)

Кудря О. – 2 (Цетус)

Урста – 2 (Гетьман-Матусів )

Зеленько – 2 (Одна Родина)

Слинько Р.  – 2 (Звенигородка)

Кретов – 2 (Цетус)

Довбик – 2 (Хімелектробуд)

Неїжпапа – 2 (Гетьман-Матусів)

Касяненко – 2 (Гетьман-Матусів)

Литвинов – 2 (Темна Конячка)

Синьогуб – 2 (Гетьман-Матусів)

Ворона – 2 (Обленерго)

Гассанов – 2 (Живчик)

Безгуба – 2 (Ураган)

Ващенко – 2 (Живчик)

Пилипенко – 2 (Звенигородка)

Губа – 2 (Живчик)

Присяжнюк О. – 2 (Цетус)

Пустовіт – 2 (13-й состав)

Самарін – 2 (Азот)

Сидоренко – 2 (Цетус)

Стайков Г. – 2 (Рятівник)

Руденко – 2 (Рятівник)

Мишенко – 2 (13-й состав)

Шубін – 2 (Динамо)

Слепко – 2 (Динамо)

Кравець – 2 (13-й состав)

Куц – 2 (Шарм)

Скрипнюк – 2 (Рятівник)

Немчинов – 2 (Темна Конячка)

Кощавка – 2 (Азот)

Супрун – 2 (Ураган)

Добровольський – 2 (Хімелектробуд)

Приходько С. – 2 (Пальмира)

Проценко – 2 (Надія-ЧДТУ)

Андрюшкін – 2 (Одна Родина)

Розсоха – 2 (Динамо)

Гриценко – 2 імелектробуд)

Приходько – 2 (Азот)

Кальтенко – 2 (13-й состав)

 


115 – 163 місця

Щерба Б. – 1 (Цетус)

Коваленко – 1 (Дахнівка)

Гаркавий – 1 (Ураган)

Підвисіцький – 1 (Ураган)

Авер’янов – 1 (Хімелектробуд)

Яременко – 1 (Хімелектробуд)

Сухостат – 1 (Рятівник)

Вакушенко – 1 (Дніпро)

Головченко – 1 (Надія-ЧДТУ)

Сидоренко – 1 (Обленерго)

Гонда – 1 (Цетус)

Дігтяренко – 1 (Пальмира)

Марченко – 1 (Хімелектробуд)

Явнюк – 1 (Дніпро)

Звичайний – 1 (Дніпро)

Завгородський – 1 (Одна Родина)

Білоус – 1 (Дахнівка)

Головко – 1 (Одна Родина).

Яворський – 1 (Динамо)

Попсуй – 1 (Звенигородка)

Скоробреха – 1 (Звенигородка)

Новіков – 1 (Живчик)

Лушпіган – 1 (Пальмира)

Іванченко І. – 1 (Гетьман-Матусів)

Присяжнюк П. – 1 (Цетус)

Щерба Ю. – 1 (Цетус)

Остренко – 1 (Одна Родина)

Лобков М. – 1 (Дахнівка)

Слинько В. – 1 (Звенигородка)

Петришин В. – 1 (13-й состав) 

Погребняк – 1 (Пальмира)

Федоренко – 1 (Живчик)

Хомут – 1 (Ураган) 

Кандауров – 1 (Обленерго)

Петренко – 1 (Рятівник)

Нагірний – 1 (Живчик)

Косиленко – 1 (Звенигородка)

Кучер – 1 (Одна Родина)

Усаковський Ю. – 1 (Азот)

Синяк – 1 (Живчик)

Стайков О. – 1 (Рятівник)

Петришин – 1 (13-й состав)

Сосунов А. – 1 (Дніпро)

Сосунов І. – 1 (Дніпро)

Шепель – 1 (Дніпро)

Михайловін – 1 (Обленерго)

Криштоп – 1 (Темна Конячка)

Шостак – 1 (Темна Конячка)

Гацанюк – 1 (Надія-ЧДТУ)

Зубов – 1 (Надія-ЧДТУ) 

Гаврюшенко – 1 (Обленерго)

Темченко – 1 (Дніпро)

Личко – 1 (Динамо)

Козловський – 1 (Азот)

Сидоренко – 1 (Пальмира)

Жах – 1 (Хімелектробуд)

Присяжнюк – 1 (Одна Родина)

Мінько – 1 (Обленерго)

Раковський – 1 (Динамо)

Список гравців, які отримали попередження

Прізвище

Жовті

картки 

Червоні

картки

1

2

3 

4 

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48

49

50

51

52

53

54

55

56

57

58

59

60

61

62

63

64

65

66

67

68

69

70

71

72

73

74

75

76

77

78

Піддячий (Пальмира)

Ткаченко (Темна Конячка)

Гуд (Шарм)

Трандафілов (Рятівник)

Явнюк (Дніпро)

Александров І. (Дахнівка)

Сухостат (Рятівник)

Лісняк (Рятівник)

Руденко (Рятівник)

Добрянський (Обленерго)

Сосунов (Дніпро)

Андрійченко (Надія-ЧДТУ)

Качур (Динамо)

Бардіс (Рятівник)

Гаркавий (Ураган) 

Алексєєв (Звенигородка)

Петришин А. (13-й состав)

Пархоменко (Надія-ЧДТУ)

Поліщук (Динамо)

Лисенко (Динамо)

Замятін (Азот)

Мачульський (Шарм)

Калініч (Цетус)

Лобков О. (Дахнівка)

Лобков М. (Дахнівка)

Шмиголь (Дахнівка)

Корольов (Дахнівка)

Латенко (13-й состав)

Безгуба (Ураган)

Остренко (Одна Родина)

Дєєв (Темна Конячка)

Кіт (Надія-ЧДТУ)

Харченко (Дахнівка)

Діденко (Одна Родина)

Головко (Одна Родина)

Слепко (Динамо)

Скоробреха (Звенигородка)

Гопка С. (Пальмира)

Ківа (Дніпро)

Лукієнко (Динамо)

Маняк (Гетьман-Матусів)

Урста (Гетьман-Матусів)

Сидоренко (Цетус)

Кудря О. (Цетус)

Щерба Б. (Цетус)

Скорняков К. (Цетус)

Харсун (Надія-ЧДТУ)

Петренко (Рятівник)

Чумак (Азот)

Грищенко (Шарм)

Слинько Р. (Звенигородка)

Дашковський (Звенигородка)

Гассанов (Живчик)

Мишенко (13-й состав)

Петришин В. (13-й состав)

Григоренко (Рятівник)

Усаковський Ю. (Азот)

Андрюшкін (Одна Родина)

Армстронг (Живчик)

Гассанов Ю. (Живчик)

Драченко (Надія-ЧДТУ)

Дмитренко (Ураган)

Слинько В. (Звенигородка)

Тусь (Рятівник)

Тихонюк (Рятівник)

Орел (Хімелектробуд)

Приходько (Пальмира)

Кравченко (Обленерго)

Гамалій (Дахнівка)

Куц (Шарм)

Борисюк (Надія-ЧДТУ)

Дузь (Живчик)

Скворцов (Обленерго)

Гарнага (Пальмира)

Дєєв (Темна Конячка)

Жук (Рятівник)

Кучер (Шарм)

Жах (Дніпро)

1

1

1

1

0

0

0

4

4

3

3

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1


 
Афіша

ФУТБОЛ

Чемпіонат України серед аматорських команд

 1562244300 3105 logo-dnipro2

 

МСК «Дніпро»

Черкаси

 fcrubivon logo vertical  

«Рубікон-Вишневе»

Київ

 18 серпня

КП «Центральний стадіон»

Початок о 17 год.

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

2 27dniprofbiinsta

Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 8 53 - 22 19
2 "Майфон" 7 38 - 14 17
3 "Служба порятунку" 6 30 - 18 13
4 «Юрія-Фарм» 8 21 - 41 12
5 «Черкасигаз» 7 21 - 20 7
6 «Патріоти» 8 14 - 29 4
7 ДФС 8 22 - 55 3
Чемпіонат Черкас з футболу 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Карбон" 6 25 - 12 18
2 "Черкаські козаки" 6 16 - 12 13
3 МСК"Дніпро" 6 19 - 13 9
4 "Патріот" 6 13 - 15 7
5 Олімп 5 11 - 14 3
6 "MOBILE Store" 5 8 - 26 0
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"