РДС – ФК «Черкаси» – 5:0. Футзал. Першість Черкащини (І ліга)

18 Грудня, 2022

18 грудня. 5 тур. Матчі проходять без глядачів. Прямі трансляції ігор на сайті «Черкаський  спорт».

Перша ліга. РДС (Михайлівка) – ФК «Черкаси»  –  5:0 (2:0)

Голи: Стрикаль (12, 21), Дувняк (10), Погребняк (15), Оришечко (20)

Попередження: Стрикаль (РДС)

Непоспішний початок зустрічі і, відповідно, безгольовий початок зустрічі. Згодом атаки почали вдаватися у РДС, але майже відразу (з третьої хвилини зустрічі) черкащани перейшли до атак з воротарем. Зрозуміло, що михайлівська команда змушена була захищатися, але з іншого боку у них з’явився шанс, у разі помилки суперника, забити гол. Проте на задній лінії у Черкас досвідчені Безгуба і Гамалій і разі небезпеки вони підстраховують голкіпера. Проте на 10 хвилині господарям зустрічі все таки вдається впіймати суперника на помилці – 1:0. А за 10 секунд до перерви Стрикаль зумів відібрати м’яч у Безгуби і збільшити перевагу до двох голів.

Після перерви михайлівська команда ціленаправлено побігла на штурм воріт черкащан. Протягом п’яти хвилин ігрова перевага на боці РДС, а на 17 їм вдається третій гол.

Пропустивши третій м’яч ФК Черкаси додають у швидкості, але від цього збільшується кількість помилок при передачах.

За три хвилини до завершення гри у РДС комфортна перевага у рахунку – 5:0, яка дозволяє їм грати від оборони.

Кінцівка зустрічі пройшла під акомпанемент атак Черкас, але забити бодай м’яч престижу їм не вдалося, хоча вони неодноразово були близькими до успіху.