Вхід на сайт


Календар чемпіонату Черкаської області з футзалу
Написав Максим Гаптар   
Неділя, 10 листопада 2013, 09:04
kalendaroblast2013-2014azazazazIMG 2748
До вашої уваги календар чемпіонату Черкаської області з футзалу серед команд Екстра-ліги та Вищої ліги.
 
 
Екстра-ліга:
1. Ураган (Кривоносівка)
2. Надія
3. Черкасигаз
4. ФК «Спартак» (Золотоноша)
5. Темна Конячка
6. Альтаїр (Драбів)
7. Енергія
8. Солтекс
9. Дахнівка
10. Пальміра
11. Шарм
12. Цетус

 

Календар
1 тур – 10.11.2013
Ураган – Цетус
Надія – Шарм
Черкасигаз – Пальміра
Спартак – Дахнівка
Темна Конячка – Солтекс
Альтаїр – Енергія

 

2 тур – 17.11. - 30.11.2013
Цетус – Енергія
Солтекс – Альтаїр
Дахнівка – Темна Конячка
Пальміра – Спартак
Шарм – Черкасигаз
Ураган - Надія

 

3 тур – 24.11.2013
Надія – Цетус
Черкасигаз – Ураган
Спартак – Шарм
Темна Конячка – Пальміра
Альтаїр – Дахнівка
Енергія – Солтекс

 

4 тур – 08.12.2013
Цетус – Солтекс
Дахнівка – Енергія
Пальміра – Альтаїр
Шарм – Темна Конячка
Ураган – Спартак
Надія – Черкасигаз

 

5 тур – 21.12.2013
Черкасигаз – Цетус
Спартак – Надія
Темна Конячка – Ураган
Альтаїр – Шарм
Енергія – Пальміра
Солтекс - Дахнівка

 

6 тур – 22.12.2013
Цетус – Дахнівка
Пальміра – Солтекс
Шарм – Енергія
Ураган – Альтаїр
Надія – Темна Конячка
Черкасигаз - Спартак

 

7 тур – 06.01.2014
Спартак – Цетус
Темна Конячка – Черкасигаз
Альтаїр – Надія
Енергія – Ураган
Солтекс – Шарм
Дахнівка – Пальміра

 

8 тур - 12.01.2014
Цетус – Пальміра
Шарм – Дахінівка
Ураган – Солтекс
Надія – Енергія
Черкасигаз – Альтаїр
Спартак – Темна Конячка

 

9 тур - 19.01.2014
Темна Конячка – Цетус
Альтаїр – Спартак
Енергія – Черкасигаз
Солтекс – Надія
Дахнівка – Ураган
Пальміра – Шарм

 

10 тур - 02.02.2014
Цетус – Шарм
Ураган – Пальміра
Надія – Дахнівка
Черкасигаз – Солтекс
Спартак – Енергія
Темна Конячка – Альтаїр

 

11 тур - 09.02.2014
Альтаїр – Цетус
Енергія – Темна Конячка
Солтекс – Спартак
Дахнівка – Черкасигаз
Пальміра – Надія
Шарм – Ураган

 

Вища ліга:
1. Червона Слобода
2. Вікторія СУЄМ
3. Ураган-2 (Кривоносівка)
4. Приватбанк
5. Дніпро-80
6. Азот
7. Холоднянське
8. ФК «Мошни»
9. Живчик
10. Епіцентр
11. Матусів
12. Одна Родина

 

Календар
1 тур – 10.11.2013
Червона Слобода – Одна Родина
Вікторія СУЄМ – Матусів
Ураган-2 – Епіцентр
Приватбанк – Живчик
Дніпро-80 – ФК «Мошни»
Азот – Холоднянське

 

2 тур – 17.11. - 30.11.2013
Одна Родина – Холоднянське
ФК «Мошни» - Азот
Живчик – Дніпро-80
Епіцентр – Приватбанк
Матусів – Ураган-2
Червона Слобода – Вікторія СУЄМ

 

3 тур – 24.11.2013
Вікторія СУЄМ – Одна Родина
Ураган-2 – Червона Слобода
Приватбанк – Матусів
Дніпро-80 – Епіцентр
Азот – Живчик
Холоднянське – ФК «Мошни»

 

4 тур – 08.12.2013
Одна Родина – ФК «Мошни»
Живчик – Холоднянське
Епіцентр – Азот
Матусів – Дніпро-80
Червона Слобода – Приватбанк
Вікторія СУЄМ – Ураган-2

 

5 тур – 21.12.2013
Ураган-2 – Одна Родина
Приватбанк – Вікторія СУЄМ
Дніпро-80 – Червона Слобода
Азот – Матусів
Холоднянське – Епіцентр
ФК «Мошни» - Живчик

 

6 тур – 22.12.2013
Одна Родина – Живчик
Епіцентр – ФК «Мошни»
Матусів – Холоднянське
Червона Слобода – Азот
Вікторія СУЄМ – Дніпро-80
Ураган-2 – Приватбанк

 

7 тур – 06.01.2014
Приватбанк – Одна Родина
Дніпро-80 – Ураган-2
Азот – Вікторія-СУЄМ
Холоднянське – Червона Слобода
ФК «Мошни» - Матусів
Живчик – Епіцентр

 

8 тур - 12.01.2014
Одна Родина – Епіцентр
Матусів – Живчик
Червона Слобода – ФК «Мошни»
Вікторія СУЄМ – Холоднянське
Ураган-2 – Азот
Приватбанк – Дніпро-80

 

9 тур - 19.01.2014
Дніпро-80 – Одна Родина
Азот – Приватбанк
Холоднянське – Ураган-2
ФК «Мошни» - Вікторія СУЄМ
Живчик – Червона Слобода
Епіцентр – Матусів

 

10 тур - 02.02.2014
Одна Родина – Матусів
Червона Слобода – Епіцентр
Вікторія СУЄМ – Живчик
Ураган-2 – ФК «Мошни»
Приватбанк – Холоднянське
Дніпро-80 – Азот

 

11 тур - 09.02.2014
Азот – Одна Родина
Холоднянське – Дніпро-80
ФК «Мошни» - Приватбанк
Живчик – Ураган-2
Епіцентр – Вікторія СУЄМ
Матусів – Червона Слобода
 
Афіша

1508 твоя сила

69277198 2470728953195321 8579752220973596672 n

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

2 27dniprofbiinsta

Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 9 58 - 26 22
2 "Майфон" 8 42 - 17 20
3 "Служба порятунку" 7 38 - 20 16
4 «Юрія-Фарм» 9 24 - 45 12
5 «Черкасигаз» 8 25 - 25 7
6 «Патріоти» 8 14 - 29 4
7 ДФС 9 24 - 63 3
Чемпіонат Черкас з футболу 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Карбон" 7 28 - 14 21
2 "Черкаські козаки" 7 17 - 15 13
3 МСК"Дніпро" 7 22 - 14 12
4 "Патріот" 7 15 - 18 7
5 Олімп 5 11 - 14 3
6 "MOBILE Store" 5 8 - 26 0
 
IMG-477db6ddc09635ce67034ba6aef591c5-V

Футбольний клуб «Черкаси» проводить

додатковий набір юнаків у групи:

2005-2007 р.н. – тренер Горкун В.

(тел.: 066-326-18-01; 067-575-64-55)

2008-2010 р.н. – тренер Агарін О.

(тел.: 050-969-20-13)

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"