Футзал. Чемпіонат Черкаської області серед юнацьких команд 2007-2008 р.н. (U-13). Конференція «Центр» (група «А» і «Б»)

23 Січень, 2020

Результати матчів попередніх турів та турнірне становище команд.

Група «А»

УЧАСНИКИ:

1.КДЮСШ-1 м.Черкаси

2.«Дніпро-80-2» м.Черкаси

3.«Чемпіон-2» м.Черкаси

4.«Футбольна родина» м.Черкаси

5.ДЮСШ «Чигирин» м.Чигирин

6.ДЮСШ м.Золотоноша

7.ЛНЗ Лебедин

8.«Явір-Олімп» м.Сміла

Календар ігор

02.02.2020 (ІV-V тур)

13.«Футбольна родина» – ДЮСШ Золотоноша  10:00

14.КДЮСШ-1 – ДЮСШ Чигирин                        10:50

15.«Футбольна родина» – «Явір-Олімп»              11:40

16.«Чемпіон-2» – ЛНЗ Лебедин                             12:30

17.КДЮСШ-1 – ДЮСШ Золотоноша                  13:20

18.«Дніпро-80-2» – «Явір-Олімп»                         14:10

19.ДЮСШ Чигирин – ЛНЗ Лебедин                    15:00

20.«Чемпіон-2» – «Дніпро-80-2»                           15:50

09.02.2020 року VII-VIII тур

21.«Футбольна родин» – «Чемпіон-2»                10:00

22.ДЮСШ Чигирин – «Дніпро-80-2»                 10:50

23.«Чемпіон-2» – ДЮСШ Золотоноша               11:40

24.«Футбольна родина» – ДЮСШ Чигирин       12:30

25.КДЮСШ-1 – «Явір-Олімп»                              13:20

26.ЛНЗ – «Дніпро-80-2»                                       14:10

27.ДЮСШ Золотоноша – «Явір-Олімп»           15:00

28.ЛНЗ – КДЮСШ-1                                               15:50

Група «Б»

УЧАСНИКИ:

1.МСК «Дніпро» – КДЮСШ м.Черкаси

2.«Чемпіон-1» м.Черкаси

3.«Дніпро-80-1» м.Черкаси

4.ФШМ «Явір» м.Черкаси

5.ДЮСШ Ватутіне

6.ДЮСШ Корсунь-Шевченківський

7.«Зоря» Руська Поляна

8.Єрківська ОТГ

9.«Юність» м.Городище

 

Календар ігор

26.01.2020 (V-VI тур)

17.«Дніпро-80-1» – «Зоря»                             10:00

18.КДЮСШ 1-Дніпро – ФШМ «Явір»         10:50

19.«Чемпіон-1» – ДЮСШ Корсунь-Ш.         11:40

20.ДЮСШ Ватутіне – «Юність»                   12:30

21.«Дніпро-80-1» – Єрківське ОТГ                13:20

22.«Чемпіон-1» – «Юність»                            14:10

23.ДЮСШ Корсунь-Ш. – «Зоря»                  15:00

24.ДЮСШ Ватутіне – ФШМ «Явір»            15:50

 

23.02.2020р. (VII, VIІІ, IX тури)

25.«Чемпіон-1» – ФШМ «Явір»                        9:00

26.«Зоря» – Єрківська ОТГ                                9:50

27.ДЮСШ Корсунь-Ш. – КДЮСШ 1-Дніпро 10:40

28.ДЮСШ Ватутіне – «Дніпро-80-1»               11:30

29.«Чемпіон-1» – Єрківська ОТГ                       12:20

30.«Зоря» – КДЮСШ 1-Дніпро                         13:10

31.«Юність» – «Дніпро-80-1»                            14:00

32.ДЮСШ Корсунь-Ш. – ДЮСШ Ватутіне    14:50

33.Єрківська ОТГ – КДЮСШ 1-Дніпро           15:40

34.ФШМ «Явір» – «Дніпро-80-1»                      16:30

35.«Зоря» – ДЮСШ Ватутіне                             17:20

36.«Юність» – ДЮСШ Корсунь-Ш.                  18:10

http://sportlandia.net.ua/