Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Цетус» Черкаси – «Карбон» Черкаси – 3:1 (0:1)

29 Січень, 2020

29 січня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області серед команд екстра-ліги. Перенесена гра 6 туру.

«Цетус» – «Карбон» – 3:1 (0:1)

Голи: Сидоренко, Скорняков, Степанов – Корчинський

За підсумками цієї зустрічі у турнірній таблиці екстра-ліги може з’явитися якась ясність, або ситуація стати ще більш запутаною у боротьбі за призові місця. Перед цією грою різні шанси на завоювання першого місця мали чотири команди. Ще варто відзначити, що однією з родзинок гри була присутність у складі «Карбона» відомого у минулому футболіста – Олександра Алієва.

На початку гри команди обмінялися небезпечними кинжальними атаками, які ледь не закінчилися забитими голами. На 2 хвилині гри Александров виходив сам на сам з воротарем «Цетуса» Сорокіним, але не зумів його обіграти. Перші дві хвилини першим номером грали господарі зустрічі. Поступово м’ячем частіше стали володіти карбонівці і змушують вже «Цетус» захищатися. «Карбон» більше намагається грати через Алієва, який поки виконує роль розігруючого.

На 5 хвилині «Цетусу» вдається провести атаку з «обстрілом» (було зроблено 5 поспіль ударів) воріт суперника, але справа до забитого гола не дійшла.

Швидко команди дісталися екватора 1 тайму і можна констатувати, що команди збавили швидкості і перейшли до тактичної боротьби. Поки по відсотку володіння м’ячем перевага на боці цетусівців. На 7 хвилині на лінії штрафного майданчика господарів Олійник з порушенням правил поклав на паркет Александрова. Штрафний виконував Алієв, але Сорокін зумів, зайнявши правильну позицію, заблокувати цей удар. Через хвилину Александров на мить не встиг, щоб на дальній стійці замкнути простріл від Тупчієнка. Після цього епізоду «Карбон» продовжував атакувати, але безуспішно. А на 10 хвилині зустрічі свою майстерність продемонстрував Алієв, який самотужки зумів обіграти на маленькому клаптику майданчика кілької суперників і викласти шкіряну кулю під удар Кочинський – 0:1. Через 20 секунд у гостей Вінніченко із гарної позиції подвоїти перевагу своє команди.

Завершальні хвилини і секунди тайму пройшли під акомпанемент атак «Цетуса», але рахунок до перерви більше не зиінювався.

Початок другої частини зустрічі, як і закінчення першого тайму активніші цетусівців. своєю активністю у господарів відзначався Степанов, але його удари не досягали цілі. 15 хвилина гри – підступний удар від Сидоренка, але Магльований в останню мить реагує і відбиває м’яч. Захопившись атаками, «Цетус» прогавив контратаку суперника, але все обійшлося без пропущеного гола. Далі вже небезпечно біля воріт гостей. Загалом гра перейшла у пропорційний обмін атаками, де успіх очікував «Цетус» (гол забив Скорняков) – 1:1. А через 30 секунд Сидоренко практично з нульового кута влучає у ворота опонентів – Магльований не очікував, що Сергій буде пробивати по воротах з такої не зручної позиції – 2:1.

Забивши другий м’яч, господарі зустрічі не збавили темп, а проявили намір збільшити перевагу і Степанов мав таку нагоду, але з вигідної позиції влучив у голкіпера. «Карбон» намагається грати першим номером і це у них виходить, але грають дещо поспішно. Командам залишається ще грати 3 хвилини. В обох команда через 30 секунд стає по 4 фоли. Вже на вістрі атак «Цетус», але свої моменти не реалізував і ледь у відповідь не отримав «нежданчик», а Сорокін підстраховує команду і ще й змушує «Карбон» на ньому заробити 5 фол. Ще грати 1 хв. 48 секунд. Атакує… «Цетус», по довгу розігуючи м’яч, а коли прискорився, то Магльований змушений був збивати Сидоренка. Дабл-пенальті виконує Степанов і реалізує його – 3:1. Нервові заключні секунди зустрічі успіху нікому не принесли.