У Черкасах відбулися матчі першого туру 2 кола чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд (I ліга)

21 Лютого, 2020

До уваги ФОТОЗВІТ видовищного і захоплюючого матчу за участю жіночої футзальної команди МСК «Дніпро» (Черкаси).

21 лютого (п’ятниця)

“Олімп КДЮСШ” (Славутич) – “КНУБ і А” (Київ) – 6:3

МСК “Дніпро” (Черкаси) – “Ладомир-2-5G” (Київ) – 2:3 (2:1)

Голи: Матюша, Юрасова – Пірин, Ткачук, Лебєдєва

Перший тайм зустрічі пройшов при перевазі господарок змагань  і якби не прикра втрата уваги в обороні за кілька секунд до перерви, то дніпрянки могли б йти на перерву при перевазі у два м’ячі, а так пішли на відпочинок при рахунку 261.

На старті другого тайму більш досвідченіші і старші за віком киянки зуміли зрівняти рахунок – 2:2. Далі на майданчику точилася рівна боротьба, де забити гол мала можливість як одна, так і інша команда. Однак за дві хвилини до фінальної сирени команді “Ладомир-2-5G” вдалося забити переможний гол