Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Мліїв» – «Смілянщина» – 5:7

23 Лютий, 2020

23 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 3 тур. Зустріч команд першої ліги, 5-8 місця

«Мліїв» – «Смілянщина» – 5:7 (1:4 )

Голи: Подгорський, Покрищенко (2), Пінчук (2) – Шурубура (3), Балозян (2), Беляк (2)

Жвавіше гру почали смілянські футзалісти і вже на 5 хвилині гри вели у рахунку з різницею у три м’ячі – 0:3. Лише після цього команда з Городищенського району включилася у гру і зуміла скоротити відставання у рахунку. Проте ближче до перерви Шурубура у гостей одну з атак завершив влучним ударом – 1:4.

На 45 секунді другого тайму гості повернули інтригу у зустріч – 2:4. Для «Смілянщини» це не стало таким собі «тривожним дзвінком». Натомість мліївці додали в активності і Пінчук забиває третій гол у ворота суперника – 3:4. Від переваги смілян не залишилося і сліду. Командам ще грати 7 хвилин.

Протягом наступних трьох хвилин команди обмінялися забитими голами і інтрига у грі зберігається. Проте «Смілянщина» ввімкнула швидкості і результату довго чекати не потрібно було – 4:6. За півтори хвилини до фінальної сирени також відповіла результативними діями – 5:6. Але майже відразу «прилетіла» відповідь від смілян – 5:7. Більше рахунок у зустрічі не змінювався.