Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Авангард» Черкаси – «Агро-старт» Леськи – 4:2

23 Лютого, 2020

23 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 3 тур. Зустріч команд першої ліги, 13-15 місця

«Авангард» (Черкаси) – «Агро-старт» (Леськи) – 4:2 (1:2)

Голи: Лоян, Березюк (3) – Пасіченко, Сердюк

Так склалося, що цього сезону обидві команди не відчували радості перемоги. Крім цього у цій зустрічі мав визначитися той хто фінішує на останньому місці турнірної таблиці. З урахуванням цих обставин команди досить таки активно почали гру, проте рахунок у протистоянні було відкрито лише на 9 хвилині – взяттям воріт суперника відзначився «Агро-старт». Проте не пройшло і хвилини як черкащани зрівняли рахунок – 1:1. Майже відразу гості повернули свою перевагу у рахунку – 1:2.

Другу частину зустрічі команди почали з активностей, де більше бажання забити гол проявили авангардівці і згодом досягли бажаного – 2:2. Тут варто відзначити, що черкаську команду нічийний рахунок влаштовує, але їх це не зупиняє і згодом вони виходять вперед – 3:2. За дві хвилини до завершення гри «Авангард» забиває свій четвертий гол у зустрічі і робить важливий крок до того, щоб закінчити чемпіонат не на останньому місці турнірки.

У підсумку фінальна сирена зафіксувала перемогу черкащан.