Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Шполянська ОТГ» – МСК «Дніпро-U-19» Черкаси 1:1

23 Лютого, 2020

23 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 3 тур. Зустріч команд першої ліги, 9-12 місця

«Шполянська ОТГ» – МСК «Дніпро-U-19» – 1:1 (1:0)

Голи: Колот – Кулініч

Без «розскачки» команди почали гру і вже на другій хвилині рахунок було відкрито – 1:0. Пропущений м’яч змусив черкащан грати ще швидше, чим змусили своїх опонентів захищатися. Але при цьому контратаки шполян гострі і змушують голкіпера дніпрян Кудіна постійно бути в напрузі. При цьому і воротар шполян гостей постійно у грі, але до завершення першого тайму рахунок так більше і не змінювався.

Більш активніше другу частину зустрічі почали дніпряни, щоправда при цьому інколи небезпечно «обрізалися», що ставило під загрозу небезпеку їхніх воріт. Та все ж станом на 15 хвилину зустрічі перевага на боці МСК «Дніпро-U-19» і Кулініч влучним ударом зрівнює рахунок у грі – 1:1. Варто відзначити, що «Шполянську ОТГ» влаштовує і нічия, так як їхніх суперників – лише перемога. І дніпряни зі свого боку робили все можливе, щоб здобути таку бажану перемогу, але фінальна сирена зафіксувала нічию.