Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Патріот» Смілянський р-н – «Єдність» Черкаси – 7:1

23 Лютий, 2020

23 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 3 тур. Зустріч команд першої ліги, 9-12 місця

«Патріот» (Смілянський р-н) – «Єдність» (Черкаси) – 7:1 (4:0)

Голи: Лисак, Пустовіт (2), Шепель (2), Видиш, Сарін – Стрижак В.

На другому етапі змагань смілянські футзалісти обидві зустрічі програли, то ж із перших хвилин ціленаправлено побігли на штурм воріт черкащан. «Єдності» не завжди вдавалося якісно грати у захисті, але невдалі дії польових гравців «підчищав» їхній воротар Стрижак С. Але поступово сміляни стають наполегливішими у своєму бажанні забивати голи, а їхні опоненти все частіше не встигають повертатися з атак і оборону. Як наслідок на велику перерву «Патріот» пішов виграючи з рахунком 4:0.

У другій частині поєдинку черкащани вже не так необачно бігли в атаку, як було перед цим. Але і «Патріот» збавив обороти, перейшовши до гри від оборони. То ж перша частина другого тайму пройшла під акомпанемент атак «Єдності», змушуючи Хоменка у воротах крутитися як «білка у колесі».

Якщо «Єдності» не вдається забивати м’ячі, то у смілян з реалізацією гольових моментів все гаразд і у II таймі у ворота суперника влетіли ще 3 голи. Щоправда за 17 секунд до фінальної сирени забити нарешті вдалося і черкащанам.