Футзал. Чемпіонат Черкащини. ФК «ЧФК» Черкаси – МСК «Дніпро» Черкаси – 6:5

23 Лютого, 2020

23 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 10 тур. Зустріч команд Екстра-ліги

ФК «ЧФК» – МСК «Дніпро» 6:5 (1:0)

Голи: Мачульський, Бабенко, Панченко, Блонський, Погрібний, автогол суперника – Пантелей (2), Дашко (2), Кулініч

Для обох команд боротьба за нагороди закінчилася раніше. У разі перемоги однієї з команд її місце в турнірній таблиці не зміниться. Але вже на перших хвилинах зустрічі обидві команди своєю активністю продемонстрували своє велике бажання перемогти.

Першу половину тайму м’ячем  частіше володіли дніпряни і, відповідно, частіше атакували ворота Манжели. Щодо «ЧФК», то перші 6 хвилин зустрічі вони присвятили розміреній і не швидкій підготовці атак. Але у команді є достатньо гравців, які можуть миттєво загострити ситуацію.

На хвилині зустрічі «Дніпро» після розіграшу штрафного м’яч мав влучати у ворота господарів зустрічі, але в останню мить влучив у лице Панченку і не перетнув лінію воріт. Через хвилину Кулініч виходив сам на сам із Манжелою, але голкіпер виграв дуель. У відповідь контратака «ЧФК» і шкіряна куля влетіла у сітку воріт гостей матчу – 1:0.

Не пройшло і 30 секунд 2 тайму, як дніпряни зрівняли рахунок у зустрічі – 1:1. Чефековці, напевне, всерйоз не сприйняли цей гол і ще через хвилину пропустили у свої ворота другий гол – 1:2. Протягом наступних 40 секунд команди провели обмін забитими голами – 2:3.

На 15 хвилині зустрічі прицільний і результативний удар Пантелея (2:4) змусив господарів зустрічі вдатися до більш активних атакувальних дій. На  екваторі 2 тайму досвідченому «ЧФК» вдалося з невеликим інтервалом забити два голи і зрівняти рахунок у протистоянні. А згодом господарі гри повели у рахунку – 5:4. Під завершення гри команди ще раз обмінялися забитими голами – 6:5.