Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Grenada» Черкаси – «Служба порятунку» Черкаси – 2:3

23 Лютий, 2020

23 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 3 тур. Зустріч команд Першої ліги, 1-4 місця

«Grenada» – «Служба порятунку» – 2:3 (0:2)

Голи: Самбор, Вьюн – Панченко, Аджубей, Масло

Матч, у якому може вирішитися доля бронзового комплекту нагород у першій лізі. А при певних «розкладах» перемога гостей може дати шанс їм фінішувати на другому місці.

Поки «Grenada» придивлялася до свого суперника, той забив «швидкий» гол – 0:1.

Досить швидко пролетіли перша половина другого тайму. На майданчику спостерігається рівна боротьба, де команди діють досить таки обережно, напевне розуміючи велику ціну помилки.

На 8 хвилині гри футзальна фортуна вдруге посміхнулася «Службі порятунку» і вони повели у рахунку з різницею у два м’ячі. Господарі гри вдаються до активних дій, здебільшого завершуючи атаки дальніми ударами, на які Юхименко реагує.

Відразу з перших хвилин другого тайму гренадівці застосовують пресинг, змушуючи тих помилитися. А вийшла у «Grenada»  «обрізка» в атаці, якою ефективно скористався Масло – 0:3. Командам ще грати 10 хвилин і за цей проміжок часу може ще багато чого змінитися.

«Grenada» розуміючи, що відступати нікуди, організовує масований штурм воріт опонентів і з інтервалом у півтори хвилини забиває два м’ячі – 2:3. Скоротивши відставання у рахунку до одного гола, господарі зустрічі посилили тиск на ворота Юхименка. При цьому у «Служби порятунку» з’явився шанс організувати якісну контратаку. І у них такі моменти виникають, але не реалізуються.

Завершальні секунди зустрічі команди провели нервово, але рахунок так більше і не змінився.