Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Карбон-2» Черкаси – «Гермес» Черкаси – 3:4

23 Лютого, 2020

23 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 3 тур. Зустріч команд Першої ліги, 1-4 місця

«Карбон-2» –  «Гермес» – 3:2(0:1)

Голи: Матвієнко (2), Тупчієнко – Дєдов (2), Степанов (2)

Гермесівців у цій грі влаштовувала  нічия, яке гарантує їм завоювання золотих нагород. Щодо «Карбону», то для них актуальна лише перемога, щоб здобути перше місце. З урахуванням важливості зустрічі команди з перших хвилин продемонстрували свою «зарядженість» на перемогу. Кількість створених небезпечних моментів біля обох воріт могла б забезпечити командам не поганий гандикап у рахунку, але станом на 8 хвилину гри на табло нулі. Варто відзначити, що поки команди переважно грають своїми стартовими четвірками. Поки команди демонструють гарну фізичну підготовку.

Під завершення тайму команди стали більше бити по воротах, але ці дальні удари були повз ворота.

Під завісу тайму на себе взяв інціативу Дєдов і пробив з 9 метрів по воротах Раковського, який не зумів парирувати цей удар – 0:1.

Після перерви «Гермес» акцентовано побіг забивати ще один гол і Дєдов був близьким, щоб повторити успіх, але шкіряна куля розійшлася з воротами. Проте через півтори хвилини автору першого гола все таки вдається «оформити» дубль – 0:2. Напевне цей рахунок дещо розслабив гермесівців і станом 14 хвилину гри на табло було вже 2:2. Але досить швидко Степанов влучним ударом у кут воріт повертає своїй команді перевагу у рахунку – 2:3. Але досить швидко карбонівці зрівняли рахунок у поєдинку і інтрига у грі ще та!

За чотири хвилини до фінальної сирени «обрізка» Матвієнка призвела до контратаки «Гермеса» і Степанов виводить свою команду знову вперед – 3:4. Грати ще 3 хвилини. «Карбон-2» робить все можливе, щоб змінити хід гри, але «Гермес» не випускає з рук важливої і «золотої» для них перемоги.

«Гермес» стає переможцем чемпіонату Черкащини з футзалу серед команд першої ліги сезону 2019/2020 років.

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. ПЕРША ЛІГА (1-4 місця)