Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Арка-Вдала» – «Черкасиенергозбут» – 2:2 (1:0)

23 Лютий, 2020

23 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 10 тур. Зустріч команд вищої ліги

«Арка-Вдала» – «Черкасиенергозбут» – 2:2 (1:0)

Голи: Жерепа, Бондар – Шевченко, автогол суперника

Для обох команд ця зустріч особливого турнірного значення не мала. А от завершити турнір на мажорній ноті і «Арка-Вдала», і «Черкасиенергозбут» напевне хотіли. З огляду на цей зустріч суперники почали активно. Багато рухалися гравці на старті гри, але без особливого успіху. Особливою активністю жодна з команд не виділялася. Здавалося, що при нічийному результаті команди підуть на перерву, але у господарів зустрічі пройшла якісна атака, яка закінчилася забитим голом у ворота Дяка – 1:0.

На 3 хвилині другого тайму у господарів Норенко не зумів реалізувати вихід сам на сам з воротарем  «Черкасиенергозбута». Зі свого боку енергетики спочатку відповіли нереалізованою атакою, але майже відразу виправили помилку забитим голом – 1:1. Згодом гостям вдається вийти у рахунку вперед – 1:2. Але вилучення Шевченка у енергетиків і гра в меншості дала шанс господарям зрівняти рахунок у грі. Проте гості пропустили гаючи у повному складі і сталося це за 11 секунд до фінальної сирени – 2:2.