Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Черкасиобленегро» – «Рятівник» Черкаси – 4:1

23 Лютого, 2020

23 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 10 тур. Зустріч команд вищої ліги

«Черкасиобленегро» – «Рятівник» – 4:1(2:1)

Голи: Коркішко, Сорокін, Лобов (2) – Блонський

«Черкасиобленегро» у попередньому турі достроково став переможцем вищої ліги. «Рятівник» перед цим поєдинком у турнірній таблиці на четвертому місці. Таким чином енергетикам своє чемпіонське звання потрібно будо підтверджувати у зустрічі з досить таки мотивованим суперником.

Відповідно гру команди почали без розкачки і на високих швидкостях. Стартові п’ять хвилин зустрічі команди обмінювалися гострими атаками і демонстрували видовищну гру.

У середині першого тайму у господарів гри Коркішко наважився на дальній удар по воротах і шкіряна куля влетіла за адресою – 1:0. «Рятівник» з таким ходом у грі не погоджується і робить відчайдушну спробу  зрівняти рахунок у грі.

Ближче до завершення тайму у «Черкасиобленерго» вже голкіпер долучався до атак. А за 26 секунд до перерви Лобов збільшує перевагу своєї команди у рахунку. Проте майже через 10  секунд м’яч влітає вже у протилежні ворота – 2:1.

На старті другої частини зустрічі у «Рятівника» був відмінний шанс зрівняти рахунок, але після флангового прострілу від Горбаня і «корегування» польоту, шкіряна куля зіткнулася зі стійкою воріт.

Командам залишається грати ще 6 хвилин. Чи вистачить сил в енергетиків, однією четвіркою грають практично без замін. У гостей є варіанти із замінами, то ж їм вдається постійно пропонувати супернику високий темп зустрічі.

Починаючи з 21 хвилини гри рятівники-студенти йдуть на ризик, атакуючи ворота суперника вп’ятьох. І досить швидко гості помиляються в атаці, чим скористався їхній опонент – 3:1. Згодом рахунок у зустрічі став – 4:1.

«Черкасиобленерго», як чемпіон області на мажорній ноті завершив сезон 2019/2020 років, а «Рятівник» залишився без нагород.