Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Громада-СУЕМ» Черкаси – «Яснозір’я» – 11:3

23 Лютий, 2020

23 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 10 тур. Зустріч команд вищої ліги

«Громада-СУЕМ» – «Яснозір’я» 11:3 (4:1)

Голи: Сторчоус (3), Авер’янов (3), Орел (2), Вакуленко, автогол суперника – Колос (2), Бойко

До поєдинку команди підійшли у всеозброєнні (що стосується складів команд). Привертало увагу те, що за яснозірців грає головна їхня «забивна сила» Бойко-Колос.

На «кону» гри срібний комплект нагород. І якщо гостей влаштовувала нічия, то студентів лише перемога.

Коли у першому таймі було зіграно 5 хвилин, «Яснозір’я» відкрило рахунок у грі – 0:1. Помітно, що гості грають легко і невимушено. А от «Громаду-СУЕМ» такий хід у грі «завів» і вони спочатку заволоділи ігровою перевагою, а потім почали справно і забивати – по два голи у свій актив записали Орел і Авер’янов – 4:1. При цьому двічі грубо помилявся голкіпер яснозірців.

Після перерви вже гості почали свою забивну серію і на другій хвилині зустрічі табло вже висвічувало 4:3. Але не довго – за короткий проміжок часу «Громада-СУЕМ» повернула свою перевагу у три голи – 6:3, а на 17 хвилині зустрічі вже вела у рахунку 7:3. Перевага студентів на межі катастрофічної для суперника і чи вистачить сил у «Яснозір’я» переламати хід поєдинку? Та здається, що господарів поля сьогодні зупинити майже неможливо – 8:3, тим паче, що вони на досягнутому зупинятися не збиралися.

Досить швидко пролетіли завершальні хвилини зустрічі, протягом яких «Громада-СУЕМ» ще неодноразово забивала у ворота суперника і у підсумку виборола «срібло» чемпіонату Черкащини з футзалу серед команд вищої ліги. «Яснозір’я» фінішував третім.