Переможцем чемпіонату Черкаської області з футзалу в екстра-лізі став черкаський «Карбон»!

23 Лютого, 2020

23 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 10 тур. Зустріч команд Екстра-ліги

«Рувер» – «Карбон» – 2:3 (1:2)

Голи: Слівченко, Берьозкін  – Бойко, Колос, Магльований

Так слалася турнірна боротьба в екстра-лізі, що доля золотих нагород мала вирішитися у завершальній грі усього чемпіонату.

Матч команди почали без всяких умовностей у вигляді тактичної розвідки. У перші 3-4 хвилини частіше шкіряна куля в ногах карбонівців і Колос відкриває рахунок у грі – 0:1. Через 1 хв. Слівченко мав нагоду зрівнювати рахунок у грі, але Магльований ногою зумів зупинити політ шкіряної кулі у кут воріт. Через 10 секунд голкіпер гостей знову рятує своїх одноклубників від неминучого гола. А ще чере кілька десятків секунд ніхто і ніщо не завадили м’ячу влетіти у ворота «Рувера» – 0:2.

Зрозуміло, що поразка не входить у плани господарів зустрічі і вони своєю активністю змушують суперника захищатися, а на 7 хвилині Магльований, після влучного удару у виконанні Слівченка, виймає круглого із сітки своїх воріт – 1:2. Через дві хвилини стійка воріт рятує карбонівців від неприємностей.

Поступово гра набула нервового характеру з великою кількістю єдиноборств за м’яч, а інколи і з порушенням правил.

З перших хвилин другого тайму «Рувер» йде у ва-банк, атакуючи вп’ятьох. «Карбон» зрозуміло, що зосереджується на захисті своїх воріт із надією на помилку своїх опонентів. Ті («Рувер») часто обрізаються, але гості цим відразу не змогли скористатися. Та все ж на 17 хвилині гри м’яч від Магльованого потрапляє у протилежні ворота – 1:3. Пропустивши третій гол, господарі зустрічі не змінюють тактику і продовжують атакувати вп’ятьох та за 4 хвилини до фінальної сирени скорочують відставання у рахунку до одного гола – 2:3.

На цьому руверці не збираються зупинятися і роблять все можливе, щоб зрівняти рахунок. До завершення зустрічі грати ще три хвилини. Варто відзначити, що у разі нічийного рахунку зустрічі, «Рувер» фінішує на другому місці.

Завершальні хвилини гри «Карбон» провів у щільному захисті своїх воріт. Це дало їм змогу довести гру до переможного рахунку. Фінальна сирена засвідчила, що вперше чемпіоном Черкаської області з футзалу серед команд екстра-ліги стала команда «Карбон».