Вхід на сайт


Анонс чергової міні-футбольної неділі
Написав Максим Гаптар   
Субота, 11 лютого 2012, 06:40

champzmini4945698s

Груповий раунд чемпіонату Черкаської області з міні-футболу завершено, тому вже завтра команди відіграють стикові матчі, які визначать чемпіона міста та вісьмох учасників плей-оф.

 

 

11.00 "Черкасигаз" - "Ураган"

Останні команди, яким нічого втрачати на цьому турніру, адже все, що вони могли програти - програно. Цей стиковий матч є водночас грою за 13-те місце. Враховуючи гру "Урагану" віддамо перевагу їм, адже була низка матчів, які команда зі Золотоніського району мала вигравати, проте їм чогось не вистачало.

Наш прогноз: перемога "Урагану" з перевагою у 3-5 м’ячів.

 

12.00 "Вергуни" - "Хімелектробуд"

Матч п’ятої та шостої команди. Перемога у цій грі дозволить боротися за 9-те місце, тому інтересу до цього матчу може виникнути більше. Обидві команди продемонстрували, що при якісному налаштуванні вони можуть дати бій сильним суперникам.  "Вергуни" це довели у протистоянні з "Дахнівкою" та "Матусовом", "Хімелектробуд" і грі з "Цетусом". Враховуючи більш якісний виступ "Вергунів", то їм можна віддати перевагу, адже вони показали, що коли хочуть, то можуть боротися.

Наш прогноз: перемога "Вергунів" з перевагою у 2-3 м’ячі.

 

13.00 "Надія" - "Шарм"

Два стартові розігрівочні матчі, о 13-й розбавить протистояння "Шарму" з "Надією". Команди, які борються за право грати за 5-те місце. Обидва колективи не стабільно провели груповий раунд, тому важко віддати перевагу конкретній команді. І "Шарм" і "Надія" перебуває на гарному ходу, тому багато чого залежатиме від помилок суперника. "Шарм", попри перемогу над матусянами в останньому турі, не вселяє надій у свій успіх, тому ми віддамо невеличку перевагу "Надії", яка з кожною наступною грою додає у зрілості та грамотності.

Наш прогноз: перемога "Надії" з перевагою в 1-2 м’ячі.

 

14.00 "Енергія" - "ЧДТУ"

IMG_07934545ch

 

Ще одна гра у боротьбі за 5-ку. Окрім першої та останньої гри, весь турнір "Енергія" провела дуже успішно. Проте дві поразки опустили команду Ігоря Чуприни на третій рядок своєї групи, і завтра "Енергія" гратиме не з першою командою іншої зони, а з четвертою. Дивлячися на гру "ЧДТУ", можна сказати, що легкої прогулянки "Енергії" не слід чекати, адже студенти гарно підтяглися і не збираються зупинятися на досягнутому. У цьому матчі зійдуться швидкість та молодість проти досвіду та стабільності. Ми поставимо на молодість, адже знову під питанням фізичні кондиції "Енергії", тому "ЧДТУ" їх може "перебігати" та "перекомбінувати".

Наш прогноз: перемога "ЧДТУ" з перевагою в 1-2 м’ячі.

 

15.00 "13-й состав" - "Матусів"

Матч-релакс. Якщо ви прийдете на матчі чемпіонату з 10-ї години, то о 13-й ви матимете змогу відпочити від напружених міні-футбольних матчів, адже ця гра із розряду прохідних. Переможець цієї гри виходить на переможця пари "Вергуни" - "Хімелектробуд", тому на вас чекають "розбірки поза вісімкою". Якщо серйозно, то і "Матусів" і "Состав" довгий час мали реальні шанси на вихід до плей-оф, проте серія невдач перекреслила плани цих команд. Завтра вони гратимуть і намагатимуться показати хороший міні-футбол.

Наш прогноз: перемога "13-го составу" з перевагою в 1-3 м’ячі.

IMG_0700champzmini4945698ddsg

16.00 "Рятівник-1" - "Цетус"

Перший головний "стик" дня. Молоді "рятівники" навели неабиякого галасу у груповому раунді, тому їхнє перше місце й досі розцінюється як випадковість. На команду Академії пожежної безпеки чекає чергове випробування грізним суперником. Цього разу на "Рятівни" чекає найсильніший суперник - "Цетус". Гравці "Цетусу" "злі" після поразки "Рятівникові-2" та нічиєї з "Надією" виходитимуть лише на перемогу, аби в наступному матчі боротися за звання чемпіона міста. "Рятівник-1" може протипоставити "Цетусу" хібащо свою "залізну" дисципліну та характер. В усіх інших показниках "Цетус" на голову вище своїх суперників, що, на нашу думку, він і доведе у завтрішньому матчі.

Наш прогноз: перемога "Цетуса" з перевагою у 2-4 м’ячі.

 

17.00 "Рятівник-2" - "Дахнівка"

Другий головний стик і центральний матч дня. "Рятівник-2" є єдиною командою чемпіонату, яка вигравала всі свої матчі. Хоча їхня серія сягнула 6-ти матчів, далі "рятівникам" відступати нікуди. Команді потрібно перемагати задля виходу до фіналу, щоб поборотися за чемпіонство. Попри перемогу над "Енергією" шанси "Дахнівки" на перемогу у цьому матчі виглядають незначними. Адже "Рятівник" переміг таких сильних суперників як: "Надія", "ЧДТУ", "Цетус". Також у цьому матчі може знову з’явитися Юрій Усаковський, який разом з Сергієм знову проведе урок міні-футболу своїм суперникам.

Наш прогноз: перемога "Рятівника-2" з перевагою у 2-3 м’ячі.

 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"