Вхід на сайт


Чемпіонат Черкаської області серед юнаків. Група "Б" (U-11) і група "Б" (U-13)
Середа, 14 березня 2018, 16:57

1403 футдіти

У чемпіонаті області з футзалу (юнаки) відбудуться завершальні матчі групового етапу. Календар матчів 

 

У групі "А" (U-11) та групі "А" (U-13) змагання вже закінчилися. У цих групах учасниками фінальної частини стали:

U-11 - ДЮСШ №1 (Умань), ДЮСШ (Монастирище) і ДЮСШ (Звенигородка). 

U-13  - ДЮСШ (Звенигородка), ФК "Тальне" і ДЮСШ (Монастирище).

 

17, 18 та 20 березня у двох групах "Б" вікових категорій U-11 та U-13 стануть відомими інші учасники фінальної частини чемпіонату. Варто відзначити, що до наступного раунду із груп "Б" виходять: у віковій категорії U-11 - п'ять команд, а у віковій категорії U-13 - три команди  

 

Чемпіонат Черкаської області з футзалу серед юнаків

сезону 2017-2018р.р.

Результати і календар ігор U-11 (2007-08 р.н.)

Група Б

  1. «Зоря» Руська Поляна

  2. ФК «Черкаси КДЮСШ-1»

  3. ФШМ «Явір» м.Черкаси

  4. Академія «Черкаське Дніпро-Зоря»

  5. «Дніпро-80» м.Черкаси

  6. СДЮШОР м.Черкаси

  7. «Явір-Олімп» м.Сміла

  8. «Юність» м.Городище

  9. ДЮСШ м.Ватутіне

  10. КДЮСШ-1 м.Черкаси

  11. «Фортуна» Христинівка

    1. ЛНЗ Лебедин
    2.  

10.12.2017р. (неділя)

Академія с.Білозір’я

1. 10:00 «Зоря» – ФК «Черкаси» 0:3

2. 10:45 ЛНЗ – ФШМ 1:4

3. 11:30 КДЮСШ-1 – «Дніпро-80» 0:7

4. 12:15 «Зоря» – ФШМ 1:4

5. 13:00 ФК «Черкаси КДЮСШ-1» – Академія 2:5

6. 13:45 ЛНЗ – «Дніпро-80» 3:2

7. 14:30 «Фортуна» – СДЮШОР 1:2

8. 15:15 «Юність» – «Явір-Олімп» 0:8

9. 16:00 ДЮСШ м.Ватутіне – СДЮШОР 8:1

10.16:45 «Фортуна» – Академія 2:7

11.17:30 «Явір-Олімп» – КДЮСШ-18:0

12.18:15 ДЮСШ м.Ватутіне – «Юність» 9:2

29.12.2017(п’ятниця)
м.Сміла СК «Авангард»

13. 10:00 «Зоря» – Академія 1:5

14. 10:45 ФК «Черкаси КДЮСШ-1» – СДЮШОР (13.03.2018)

15. 11:30 «Зоря» – «Дніпро -80» 1:7

16. 12:15ФК «Черкаси КДЮСШ-1» – «Юність»  

17. 13:00 «Фортуна» – КДЮСШ-110:0

18. 13:45 ФШМ – «Дніпро -80» 5:3

19. 14:30 ЛНЗ – ДЮСШ Ватутіне3:7
20. 15:15 «Фортуна» – «Юність» (18.02.2018)
21. 16:00 ФШМ – «Явір-Олімп» (13.03.2018)
22. 16:45 СДЮШОР – Академія (13.03.2018)
23. 17:30 КДЮСШ-1 – ДЮСШ Ватутіне 4:10
24. 18:15 ЛНЗ – «Явір-Олімп» 3:11

 

18.02.2018 (неділя)
м.Сміла СК «Авангард»

25. 10:00 «Зоря» – СДЮШОР 0:6
26. 10:45 «Дніпро -80» – «Явір-Олімп» 0:8
27. 11:30 СДЮШОР – «Юність» 5:4
28. 12:15 ФШМ – ДЮСШ Ватутіне 9:1
29. 13:00 ФК «Черкаси» – КДЮСШ -1 0:2
30. 13:45 ЛНЗ – «Фортуна» 4:4 сп(3:0)
31. 14:30 «Зоря» – «Явір-Олімп» 0:5
32. 15:15 Академія – «Юність» 1:3
33.
16:00 «Дніпро -80» – ДЮСШ Ватутіне 2:6
34. 16:45 «Юність» – «Фортуна» 6:3
35. 17:30 ФК «Черкаси» – ЛНЗ 1:0
36. 18:15 Академія – КДЮСШ -1 4:3

37. 19:00 ФШМ – «Фортуна» 7:3

 

24.02.2018 (субота)
Академія с.Білозір’я

38. 10:00 «Зоря» – «Юність» 0:3
39. 10:45 «Явір-Олімп» – ДЮСШ Ватутіне 2:1
40. 11:30 СДЮШОР – КДЮСШ-1 3:0
41. 12:15 «Дніпро -80» – «Фортуна» 3:4
42. 13:00 Академія – ЛНЗ 2:0
43. 13:45 ФШМ – ФК «Черкаси» 3:2
44. 14:30 «Зоря» – ДЮСШ Ватутіне 0:5
45. 15:15 «Юність» – КДЮСШ-1 3:0
46. 16:00 «Явір- Олімп» – «Фортуна» 6:0
47. 16:45 СДЮШОР – ЛНЗ 0:2
48. 17:30 «Дніпро -80» – ФК «Черкаси» 3:1
49. 18:15 Академія – ФШМ 3:5

 

13.03.2018 (вівторок)
м.Сміла СК «Авангард»

(Перенесені матчі)

14. 16:00 ФК «Черкаси КДЮСШ-1» – СДЮШОР 3:2

21. 16:45 ФШМ – «Явір-Олімп» 2:5

22. 17:30 СДЮШОР – Академія 2:1


17.03.2018 (субота)
Академія с.Білозір’я

50. 10:00 «Зоря» – КДЮСШ -1
51. 10:45 ДЮСШ Ватутіне – «Фортуна»
52. 11:30 «Юність» – ЛНЗ
53. 12:15 «Зоря» – «Фортуна»                                                      

54. 13:00 «Юність» – ФШМ
55. 13:45 ДЮСШ Ватутіне – ФК «Черкаси»
56. 14:30 КДЮСШ-1 – ЛНЗ
57.
15:15 СДЮШОР – ФШМ
58. 16:00 «Явір-Олімп» – ФК «Черкаси»
59. 16:45 СДЮШОР – Дніпро-80
60. 17:30 «Явір -Олімп» – Академія
61. 18:15«Дніпро -80» – Академія

18.03.2018 (неділя)
Академія с.Білозір’я

62. 09:00 КДЮСШ-1 – ФШМ
63. 09:45 «Фортуна» – ФК «Черкаси»
64. 10:30 «Зоря» – ЛНЗ
65. 10:30 ДЮСШ Ватутіне – Академія 6:4
66. 11:15 «Юність» – «Дніпро -80»
67. 12:00 «Явір-Олімп» – СДЮШОР

 

Фінальна частина відбудеться в Академія с.Білозір’я 23-25 березня 2018 року!

 

 Чемпіонат Черкаської області з футзалу серед юнаків

 сезону 2017-2018р.р.

Результати і календар ігор U-13 (2005-06 р.н.)

 

Учасники:

 Група Б

 

  1. ДЮСШ Канів

  2. ДЮСШ «Олімп» м.Сміла

  3. «Явір-Олімп» м.Сміла

  4. ФК «Черкаси» м.Черкаси

  5. ФШМ «Явір» м.Черкаси

  6. «Дніпро-80» м.Черкаси

  7. «Юність» м.Городище

  8. Академія «Черкаське Дніпро-Зоря»

 

14.12.2017р. (четвер)

м.Сміла CК «Авангард»

12:00 ДЮСШ Канів – ДЮСШ «Олімп» 0:3

12:45 Академія – «Явір-Олімп» 0:5

13:30 «Юність» – ФК «Черкаси» 1:10

14:15 «Дніпро-80» – ФШМ «Явір» 1:5

15:00 Академія – «Юність» (18.03.2018)              

15:45 ДЮСШ Канів – ФК «Черкаси» 1:11

16:30 «Явір-Олімп» – ФШМ «Явір» 4:2

17:15 ДЮСШ «Олімп» – «Дніпро-80» 9:2

 

28.12.2017 (четвер)

Академія с. Білозір’я

12:00 ДЮСШ «Олімп» – ФК «Черкаси» (20.03.2018)

12:45 ДЮСШ Канів – «Явір-Олімп» (20.03.2018)

13:30 Академія – ФШМ «Явір» 2:4

14:15 «Юність» – «Дніпро-80» (20.03.2018)    

15:00 ДЮСШ Канів – ФШМ «Явір» (20.03.2018)

15:45 «Явір-Олімп» – «Юність» 6:0

16:30 ФК «Черкаси» – «Дніпро-80» 10:0

17:15 ДЮСШ «Олімп» – Академія (20.03.2018)

 

18.03.2018 (неділя)

Академія с. Білозір’я

13:00 ДЮСШ Канів – «Дніпро-80»

13:45 ФШМ «Явір» – Юність 4:1

13:45 ФК «Черкаси» – Академія

14:15 ДЮСШ «Олімп» – «Явір-Олімп»

15:00 ДЮСШ Канів – Академія

15:45 «Юність» – ДЮСШ «Олімп»

16:30 ФШМ «Явір» – ФК «Черкаси»

17:15 «Дніпро-80» – «Явір-Олімп»

18:00 Академія – «Юність»    

 

20.03.2018 (вівторок)

м.Сміла СК «Авангард»

11:00 ДЮСШ Канів – «Юність»

11:45 ДЮСШ «Олімп» – ФК «Черкаси»

12:30 ДЮСШ Канів – «Явір-Олімп»

13:15 «Юність» – «Дніпро-80»  

14:00 ДЮСШ Канів – ФШМ «Явір»  

14:45 ДЮСШ «Олімп» – Академія 3:1

14:45 ФШМ «Явір» – ДЮСШ «Олімп»

15:30 ФК «Черкаси» – «Явір-Олімп»

16:15 «Дніпро-80» – Академія 2:4

 

Фінальна частина відбудеться 24-25 березня в Академія с.Білозір’я

 
ОГОЛОШЕННЯ
«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net 

плакат

Реклама на сайт

prokat-baydarok-300x424-banner

Joma Бізнес-ліга (Бренд-ліга)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Епіцентр» 4 19 - 8 12
2 «Карбон» 4 19 - 13 10
3 «Перемога» 4 19 - 20 6
4 "Юрія-Фарм" 4 19 - 19 4
5 "Фотоприлад" 4 15 - 16 3
6 "Капрі-Трейд" 3 10 - 16 3
7 «Черкаські зубри» 3 10 - 19 0
Joma Бізнес-ліга (корпоративна ліга)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "SolTex" 4 21 - 3 12
2 "Обленерго" 4 22 - 7 12
3 "Служба порятунку" 4 22 - 10 9
4 "Патріоти" 4 8 - 8 6
5 "Черкасигаз" 5 11 - 16 6
6 "Швидка допомога" 5 13 - 28 6
7 ДФС 4 10 - 16 3
8 "Олімп" 4 9 - 17 3
9 УЗЕ 4 7 - 18 0

freya

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК 

на участь у Чемпіонаті Черкащини

з футболу 8х8

Матчі чемпіонату відбуватимуться на футбольному полі розміром 60м х 40м

Змагання проходитимуть в Черкасах орієнтовно по середах і четвергах починаючи з 18:00-18:30.

Контактні телефони:

063-134-44-21; 093-519-35-45;097-288-51-20

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"