Вхід на сайт


Визначилися фіналісти регіональної футбольної ліги

Учасниками змагань, починаючи з групового етапу, є команди Катеринопільського, Звенигородського і ...

Анонс матчів 2 і 3 турів чемпіонату Черкас з футболу 8х8

Ігри пройдуть на «Центральному стадіоні» відповідно 21 та 28 серпня

Попередня програма Черкаського спортивного фестивалю

Заходи фестивалю 24 серпня відбудуться у трьох місцях: «Центральному стадіоні», Казбетському та Ми...

  • Визначилися фіналісти регіональної футбольної ліги

    Понеділок, 19 серпня 2019, 14:13
  • Анонс матчів 2 і 3 турів чемпіонату Черкас з футболу 8х8

    Понеділок, 19 серпня 2019, 11:23
  • Попередня програма Черкаського спортивного фестивалю

    Понеділок, 19 серпня 2019, 09:00
Чемпіонат області з футболу. У фокусі «Авангард» Монастирище
Футбольні клуби

 

 

Спортивне життя Монастирища має славну історію. Весь спорт і футбол зокрема у цьому місті пов’язаний із Монастирищенським машинобудівним заводом. Саме завод заснував у далеких 70-х роках минулого століття футбольну команду «Авангард», яка існує й досі.

У ті часи машинобудівний завод Монастирища мав всесоюзне значення, на якому працювало понад 4000 осіб. Тому підприємство приділяло неабияку увагу спорту. Відтак, силами заводу у Монастирищі було розбудовану якісну спортивну інфраструктуру, яка діє й досі. Тоді Монастирище дивилося тільки вперед, у місті був якісний спорткомплекс із басейном, на початку 90-х років завод розробив план будівництва льодової арени, але з розпадом Союзу, ці плани не реалізували. 

Незважаючи на те, що надворі вже 2012-й рік, спортивний комплекс у Монастирищі й досі у хорошому стані. Щоправда, басейн вже на працює 12 років. Команда від машинобудівного заводу «Авангард» лишилася і продовжує виступати в обласних змаганнях.

Однак перед початком нового сезону участь «Авангарду» була під великим питанням. Але команда подала заявку у Вищу лігу, і зараз вже грає у ній. Це стало завдяки спонсорським коштам Андрія Крохмаля та Олега Ярового. Час від часу машинобудівний завод допомагає монастирищенським дитячим командам.

Особливістю, що відрізняє «Авангард» від інших клубів є те, що у цій команді більшість гравців – місцеві футболісти.

avangardmonasDSC00049 

«Цього року ми зібралися із ветеранами спорту і вирішили, що будемо виступати у Вищій лізі максимально своїми гравцями. У нашому складі лише троє гравців із Христинівки, решта – всі свої. Знаємо, що буде складно, але будемо боротися у кожному матчі», – зазначає Руслан Плетінка, головний тренер «Авангарду» та голова Федерації футболу Монастирищенського району.

Минулий сезон команда завершила на 9-му місці з 12-ти команд і залишилася в еліті обласного чемпіонату. У цьому сезоні «Авангард» зіграв три матчі і всі програв. Завданням команди є не перемоги будь-якою ціною, а награвання власного складу.

Початок сезону 2012 для «Авангарду» не можна назвати вдалим. Команда не взяла участі у кубку області, у чемпіонаті зазнає лише поразок. Це все пов’язано із незбалансованим складом команди.

avangardmonasDSC00032 

«З минулого сезону у нас лишилися всі гравці. Нам не вдалося зібратися на кубок, оскільки на той момент чотири особи були травмованими, а трьох гравців ми не встигли заявити. Зараз ми розуміємо, що нам буде складно грати з більш укомплектованими та вищими за класом командами. Але це не означає, що ми так просто складемо руки», – говорить Руслан Плетінка.

Незважаючи на те, що минулий сезон «Авангард» завершив на передостанніх сходинках таблиці, команда з Монастирища подекуди проводила якісні матчі. До прикладу взяти протистояння «Авангарду» зі «Шполою-ЛНЗ-Лебедин», коли майбутні чемпіони лише на 86-й хвилині курйозним ударом здалеку зуміли перемогти. Були торік і міцні «камбеки» від «Авангарду». У матчі з ФК «Городище» монастирищенці, програючи по ходу матчу з рахунком 0 : 3, зуміли звести цей поєдинок унічию.

Лідерами команди є молоді виконавці атакувального плану Сергій Семенько та Дмитро Микода. Але вистачає у команді слабких місць. На цьому етапі в команди гостро стоїть питання голкіпера та останнього захисника. Через травму не може грати основний воротар команди, тому місце у рамці займає нападник «Авангарду» Андрій Оксамитний. 

avangardmonasDSC00064

Нині у Монастирищі значну увагу приділяють дитячому футболу. У цьому сезоні дві монастирищенські команди вперше за 8 років взяли участь у чемпіонаті області з футболу. Футбольне керівництво району робить серйозну ставку на дітей.

Враховуючи проблеми у футбольному житті свого району, керівництво «Аванагрду» тверезо оцінює шанси команди у чемпіонаті. Але, незважаючи на труднощі, команда буде грати і боротися за очки. Безперечно слід очікувати, що «Авангард», як і в минулому сезоні неодноразово зможе зіпсувати життя лідерам чемпіонату.

 
Афіша

1508 твоя сила

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

2 27dniprofbiinsta

Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 8 53 - 22 19
2 "Майфон" 7 38 - 14 17
3 "Служба порятунку" 6 30 - 18 13
4 «Юрія-Фарм» 8 21 - 41 12
5 «Черкасигаз» 7 21 - 20 7
6 «Патріоти» 8 14 - 29 4
7 ДФС 8 22 - 55 3
Чемпіонат Черкас з футболу 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Карбон" 6 25 - 12 18
2 "Черкаські козаки" 6 16 - 12 13
3 МСК"Дніпро" 6 19 - 13 9
4 "Патріот" 6 13 - 15 7
5 Олімп 5 11 - 14 3
6 "MOBILE Store" 5 8 - 26 0
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"