Черкащани на Чемпіонаті світу з кікбоксінгу WAKO вибороли 1, 2 і 3 місця

27 Листопада, 2023

В м. Албуфейра (Португалія) відбувся Чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO де у складі національної збірної України змагалися черкаські спортсмени.

Медалі різного гатунку вибороли вихованці черкаського Вулкану – Анна Чорнобривець, Іван Ткаченко та Роман Щербатюк.

Роман провів три поєдинки: з португальцем, спортсменом з Боснії і Герцоговини, а у фіналі (одноголосним рішенням суддів) здолав хорвата і став Чемпіоном світу.

Іван переміг хорвата, спортсмена з Киргистану, але у фінал був не допущений рішенням суддів в зв’язку з розсіченням на лиці і тому став срібним призером Чемпіонату світу.

У Анни Чорнобривець у її ваговій категорії було 12 кікбоксерок. Перемігши індіанку та польку, черкащанка поступилася спортсменці з Турції (чемпіонка світу 2021 року) та виборола бронзу світової першості. Таким чином, Анна виконала норматив Майстра спорту України міжнародного класу.