Вхід на сайт


До уваги найближчі плани Асоціації футзалу Черкаської області
П'ятниця, 23 лютого 2018, 18:37

Футзал Лого 2

АФЧО планує провести у період весна-літо-осінь масштабні чемпіонати з міні-футболу і з футболу 8х8

Добігають кінця з футзалу, які проходять у нашому регіоні під патронатом Асоціації футзалу Черкаської області у зимовий період. Уже у березні відбудуться нагородження переможців і призерів. Про подальші плани розповідає президент Асоціації футзалу Черкаської області Юрій Гончаров:

-У наших планах організація і проведення починаючи з весни відразу кількох турнірів на відкритих міні-футбольних майданчиках. Насамперед це чемпіонат Черкаської області з міні-футболу 8х8 «Joma-ліга». Ці змагання проходитимуть на футбольних майданчиках 60х40 у Черкасах орієнтовно по середах і четвергах починаючи з 18:00-18:30. Стартуватиме чемпіонат на спортмайданчиках відповідного розміру у ЗОШ 34 і 28 з переходом на футбольне поле із штучним покриттям 60х40 на КП «Центральний стадіон».

Наступний проект – це літня «GERA-Бізнес-ліга» з міні-футболу, яку плануємо проводитимемо у будні дні у після роботи у Черкасах на футбольному майданчику 20х40 на КП «Центральний стадіон» у двох лігах: «Бренд-ліга» - змагання для компаній і торгових марок з необмеженою кількістю «легіонерів»; «Корпоративна ліга» - змагання виключно для працівників того чи іншого підприємства, незалежно від форми власності. А ще зараз активно вивчається питання про проведення у рамках літньої «Бізнес-ліги» змагань серед працівників IT-сфери – «IT-ліга».

Цього року ми проводимо змагання на Кубок Черкаської області з футзалу, починаючи з групового, зонального, етапу. Цей турнір викликав великий інтерес, тож вирішено організувати чемпіонат Черкаської області з міні-футболу на відкритих майданчиках. Стартує такий чемпіонат із зонального етапу і також матчі проводитимуться серед тижня.

 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"