Запоріжжя вдома переміг чемпіона України

17 Січень, 2021

Запоріжжя приймав чемпіона України Дніпро в матчі регулярного чемпіонат Суперліги Паріматч.

Команди провели результативну першу половину матчу. Господарі атакували з вискоим відсотком з дальньої дистанції (7/14 триочкових) та активно завантажували фарбу, набравши 22 очки з трисекундної.

Дніпро також багато атакував з дальної дистанції, реалізувавши 8 з 20 триочкових за половину, при цьому команда Дениса Журавльова мала перевагу на підбираннях, за рахунок чого отримала більшу кількість можливостей для атак другого шансу. Результативна гра тріо Кеффі, Форчун та Маяускас проти активної роботи у нападі Терреллf, Тимофеєнка та Санона була одним зі ключових протистоянь першої половини, яка завершилась за рівного рахунку — 51:51.

Команди зменшли оберти після великої перерви, додали у захисті, в результаті чого гра переважно проходила у повільному темпі та позиційному нападі. Відсоток реалізації впав в обох команд, але протягом більшої частини другої половини матчу лідирували у рахунку господарі.

Команди увійшли у заключні дві хвилини матчу за 2 очок переваги Запоріжжя. Команди багато помилялися у нападі і ключовим у клатчі стало влучання Форчуна за 17 секунд до кінця. Американець реалізував триочковий кидок, надавши своїй команді 4-очкову перевагу, яку господарі вже не відпустили. Корнієнко набрав 2 очки з-під кільця, скоротивши відставання, але на більше гостей не вистачило.

 

Запоріжжя перемогло з рахунком 78:76, оформивши чергову сенсацію на старті 2021 року. Після виїзної перемоги над Київ-Баскетом підопічні Валерія Плеханова вже дома за рахунок командної роботи завдали Дніпру 4 поразки в сезоні.

Найкращі гравці

 

Результативна гра тріо запоріжців Кеффі – Форчун – Маяускас стала ключовим в переможному для господарів матчі. Всі три гравці набрали по 17 очок, зробивши ключовий внесок у перемогу Запоріжжя

 

Наступні матчі

 

Запоріжжя наступний матч зіграє 22 січня вдома проти Будівельника, а Дніпро повернетья в регулярний чемпіонат вже після виступа в Кубку Європи ФІБА.

 

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

 

17 січня

 

Запоріжжя — Дніпро 78:76 (30:26, 21:25, 17:12, 10:13)

 

Запоріжжя: Кеффі 17 + 7 передач + 6 підбирань, Форчун 17 + 7 підбирань, Мальчевський 9, Тихонов 8 + 7 підбирань, Сізов 0 — старт, Маяускас 17 + 7 підбирань, Міхєєв 7, Тітов 2, Грицак 1 + 5 підбирань + 2 блок-шота, Морозов 0

 

Дніпро: Террелл 14 + 4 підбирання – 3 втрати, Тимофеєнко 14 + 4 підбирання, Джетер 10 + 3 передачі, Закурдаєв 4, Кравцов 0 — старт, Санон 12 + 5 підбирань + 4 передачі, Корнієнко 9 + 9 підбирань, Бобров 7 + 6 підбирань, Шундель 6, Коломойський 0http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys