Олександр Побєдоносцев провів тренування для аматорів в Тернополі

17 Лютий, 2021

Цей майстер-клас – другий в історії Ліги, проведений для любителів

13 і 14 лютого, в Тернополі проходив п’ятий всеукраїнський чемпіонат з хокею серед аматорів «Ternopil Hockey Classic – 2021». В рамках змагань, в яких брало участь близько 20 аматорських команд, УХЛ і Parimatch провели традиційне «Тренування із зіркою», але в зовсім незвичному форматі.

Майстер-клас для учасників «Ternopil Hockey Classic – 2021» провів чотириразовий чемпіон України, капітан національної збірної, спортивний директор УХЛ – Олександр Побєдоносцев.

В ході відкритого майстер-класу учасники провели серію вправ на поліпшення технічних навичок, катання, володіння ключкою і дали цінні професійні поради. Також Олександр Побєдоносцев допоміг «учням» поліпшити свою техніку і розповіли про секрети своєї професійної майстерності.

Спортивний директор УХЛ Олександр Побєдоносцев зізнався, що вперше дав майстер-клас любителям:

– Якщо чесно, я вперше тренував аматорів і для мене це теж новий і цікавий досвід. Так що думаю, що і учасники і ми, тренери, змогли винести для себе багато цінних уроків.

 Хлопці тренуються, намагаються, задають нам дуже багато питань. Їх дуже цікавить хокей, в тому числі технічні нюанси – як правильно кидати або пробивати буліти.

Я думаю, що такі заходи важливі не тільки для хокею, а й для всіх видів спорту. Це здорово, коли досвідчені професійні гравці допомагають аматорам, і дають їм можливість реалізувати себе на цьому етапі.

Підтримав «Тренування із зіркою» і гравець місцевого баскетбольного клубу «Тернопіль» Олександр Тищенко, який провів символічне вкидання в матчі на перше місце «Ternopil Hockey Classic – 2021»

Нечасто професіонали дають відкриті майстер-класи любителям, що привернуло до заходу гравців багатьох аматорських команд, які із задоволенням виконували всі вказівки тренерів і попутно задавали свої запитання.

Організатор турніру Георгій Хвичия-Дуве поділився враженнями після тренування:

– Турнір «Ternopil Hockey Classic» ми проводимо вже в п’ятий раз і в цьому році нас вперше підтримав професійний хокей – Українська хокейна ліга і Parimatch. Здорово, що до таких турнірів є увагу – це популяризує наш вид спорту і допомагає йому розвиватися.

«Тренування із зіркою» навіть для любителів – це величезний досвід. Відмінно, коли є можливість потренуватися біля зірок українського хокею, перейняти їх навички і знання. Так що я сподіваюся, що ми збережемо нову традицію і продовжимо працювати разом.

Представник Parimatch Вадим Місюра розповів про друге в історії тренування для аматорів, а також наголосив на важливості розширення масштабів вже традиційного заходу:

– Географія проекту «Тренування із зіркою» в цьому році розширюється. Головне в таких заходах – комунікація уболівальників і журналістів зі спортсменами. Завдяки нашому проекту ми дізнаємося, чим живуть команди, які проблеми є в спорті, – і разом допомагаємо один одному.

Зараз непростий час для спорту, необхідно підтримувати інтерес до змагань.

В кінці тренування учасники провели двосторонній поєдинок, щоб закріпити отримані навички і знання. До слова, участь в матчі взяв і зоряний тренер, який і в ході гри давали цінні поради своїм “учням”. Цей майстер-клас – другий в історії Ліги, проведений для любителів.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys