Збірна України. Тренерський штаб назвав гравців, які готуватимуться до матчу проти Фарерських островів

2 Березень, 2021

Наближається 10 березня – дата, коли Збірна України з гандболу у відборі до Євро-2022 у Києві прийматиме збірну Фарерських островів (Палац спорту, 17.30). Окрім всієї важливості для турнірної боротьби цей матч також є першим, який наша команда проводить на своїй території з 2019 року.

 

Підготовка збірної стартує третього березня, хоча значна частина гравців ще мають матчі у своїх клубах і прибуватимуть до розташування національної команди у наступні дні. Збірна проживатиме у київському готелі «Братислава», а тренуватиметься у броварській залі БСФК.

 

Усього на збори викликані 24 гравці обрані з розширеної заявки. За підсумками підготовки на матч проти Фарерських островів буде визначена офіційна заявка з 16-ти виконавців.

 

Відбір на чемпіонат Європи-2022

Склад збірної України на збори перед матчами проти Фарерських островів

 

Воротарі: Геннадій Комок («Мотор»), Антон Терехов («Погонь Щецин»,Польща), Віталій Шиманський («Університет Нєва», Росія)

 

Праві крайні: Андрій Акіменко («Азоти Пулави», Польща), Юрій Кубатко («Мотор»), Едуард Кравченко («Мотор»)

 

Півсередні та центральні: Євген Буйненко («Пермські мєдвєді», Росія), Дмитро Горіга («Мотор»), Владислав Донцов («Мотор»), Тарас Міноцький («Мотор»), Олександр Кириленко («Пермські мєдвєді», Росія), Дмитро Коваленко («Одеса»), Леонід Михайлютенко («Донські казаки», Росія), В’ячеслав Садовий («Сучава», Румунія), Олександр Тільте («Хробри Глогув», Польща)

 

Лінійні: Іван Бурзак («Мотор»), Дмитро Дорощук («Спортинг», Португалія), Дмитро Тютюнник («Мотор»), Едуард Захаров («Пермські мєдвєді», Росія), Дмитро Ільченко ЦСКА (Росія)

 

Ліві крайні: Захар Денисов («Мотор»), Олександр Касай («Мотор»), Євген Жук («Пермські мєдвєді», Росія), Станіслав Плясун («ЦСКА-ШВСМ»)

 

Микола Степанець – головний тренер

Євген Будко – тренер

Віктор Горбаха – тренер

У складі збірній України є як кадрові втрати, так і гравці, які давно не викликались до збірної, або ж взагалі вперше залучаються до національної команди – Шиманський, Михайлютенко, Захаров, Касай, Коваленко. «Їм буде нелегко, – зазначає головний тренер Микола Степанець. – Перші збори, новий колектив, вписатись у гру за короткий час вдається не завжди, але вони мають намагатись проявити себе. У них хороший вік».

 

У майбутньому тренерський штаб розраховує на гравців, які цього разу до заявки не потрапляють. «Антон Деревянкін не викликаний, але він залишається в обоймі збірної, – розповідває Микола Степанець. – Ще не набрав форму Олексій Ганчев, вже більше трьох місяців без клубу і без ігрової практики Владислав Остроушко, важких травм зазнали Станіслав Жуков та Сергій Онуфрієнко, ще не відновився Владислав Залевський, підвернув гомілкостоп і не гратиме найближчі тижні Артем Козакевич».

 

Промо матчу Україна – Фарерські острови

Нагадаємо після гри у Києві, збірні України та Фарерсбких островів проведуть повторну гру 14 березня на майданчику острів’ян.

Виступи чоловічої збірної України у відборі на Євро-2022

Нагадаємо, команда Миколи Степанця у відборі на Євро-2022 має одне очко після двох стартових матчів проти росіян, що пройшли на нейтральному майданчику – у Мінську (27:27 та 28:30). На чемпіонат Європи вийдуть переможці та другі команд восьми відбірних груп, а також чотири найкращі збірні з тих, що у посядуть треті місця.

Відбір на Євро-2022. Група 3

І

В

Н

П

Голи

Очки

1

Росія

2

1

1

0

57-55

3

2

Україна

2

0

1

1

55-57

1

3

Чехія

0

0

0

0

0

0

4

Фарерські острови

0

0

0

0

0

0

Відбір на Євро-2022. Група 3. Поточний розклад ЄГФ

5 листопада. Україна – Росія 27:27

7 листопада. Росія – Україна 30:28

10 березня. Україна – Фарерські острови (Київ. 17.30. Палац Спорту)

14 березня. Фарерські острови – Україна

28 квітня. Україна – Чехія

2 травня. Чехія – Українаhttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys