ВПЕРШЕ В ЗАПОРІЖЖІ: УХЛ І PARIMACH ПРОВЕЛИ «ТРЕНУВАННЯ ІЗ ЗІРКОЮ» В НОВОМУ МІСТІ

3 Березень, 2021

З кожним роком географія «Тренувань із зіркою», які проводять УХЛ і Parimatch, розширюється і для традиційного заходу відкриваються нові міста. У неділю, 28 лютого, вперше відкритий майстер-клас відбувся в Запоріжжі, повідомляє сайт УХЛ. Нагадаємо, що раніш перше в історії хокейне «Тренування із зіркою» пройшло в Тернополі. На цей раз майстер-клас для юних вихованців місцевої школи провели генеральний директор УХЛ, екс-гравець НХЛ, КХЛ і збірної України – Сергій Варламов, а також чотириразовий чемпіон України, капітан національної збірної, спортивний директор УХЛ – Олександр Побєдоносцев.

У ході «Тренування із зіркою» всі учасники змогли не тільки потренувати свої навички володіння ключкою і шайбою, але і поліпшити свою техніку катання на ковзанах, а також випробувати себе в сьогоденні хокейному скілл-шоу.

Генеральний директор УХЛ Сергій Варламов наголосив на необхідності розширювати географію «Тренувань із зіркою»:

– Я вважаю, що необхідно проводити «Тренування із зіркою» саме в тих містах, в яких ще немає професійних хокейних клубів. Такі заходи як раз можуть допомогти в становленні нових команд на хокейній карті України.

На наших майстер-класах завжди відмінна атмосфера. Приємно, що діти вчаться, запам’ятовують, задають питання – це допоможе їм у майбутній професійній кар’єрі.

Відзначимо, що всі учасники поділилися на групи і в різних зонах тренували силу кидка, точність удару, майстерність володіння шайбою, а також спробували себе в пробитті буліта.

Вперше в Запоріжжі: УХЛ і Parimach провели «Тренування із зіркою» в новому місті

Представник Parimatch Вадим Місюра розповів про першу в історії «Тренування із зіркою» в Запоріжжі:

– Дуже важливо, щоб юні спортсмени могли не тільки поспілкуватися з професіоналами, а й разом потренуватися, щоб перейняти їх безцінний досвід. Наше завдання, зробити спорт доступніше, зацікавити дітей, дати їм необхідну мотивацію. Тому ми обов’язково будемо регулярно проводити “Тренування із зіркою”, відкриваючи все нові міста.

Після закінчення тренування досвідчені хокеїсти провели фото- і автограф-сесію для всіх юних спортсменів.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys