Олексій Адедиран продовжить кар’єру в складі БК Рівне

3 Березень, 2021

Олексій Адедиран – центровий зі зростом 201 сантиметр та вагою 113 кілограм став гравцем БК Рівне. Ще 26 лютого він виходив на майданчик у формі МБК Миколаїв в матчі Суперліги проти БК Тернопіль.

Загалом, в цьому сезоні баскетболіст відіграв 20 матчів, проводячи на майданчику майже тринадцять хвилин і набираючи в середньому 5 з половиною очок та 3,4 підбирання. На своє перше тренування з Рівним Олексій Адедиран прибув в прямому сенсі «з корабля на бал»:

– Я виїхав з Миколаєва рано вранці, і провів в дорозі дванадцять з половиною годин. Я горю бажанням грати, саме тому, я відразу прийшов на тренування працювати, щоб допомогти команді. Упевнений, що додам рівнянам в іграх  агресивності, жорсткості та досвіду, – Олексій Адедиран – гравець БК Рівне.

За свою кар’єру Олексій Адедиран встиг пограти в Росії, Естонії, Латвії, є чинним чемпіоном України зі стрітболу, а також у сезоні 2018 року був асистентом головного тренера у команді Черкаські Мавпи, які стали чемпіонами України.

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys