Томас Бах переобраний президентом МОК на другий термін

11 Березень, 2021

Олімпійський чемпіон Томас Бах був переобраний президентом Міжнародного Олімпійського Комітету на чотирирічний термін. На 137-й сесії МОК, яка відбувається у віртуальному режимі, 67-річний німець отримав 93 голоси “за” і 1 “проти” з 94 дійсних голосів.

Томас Бах, який завоював «золото» у складі збірної Німеччини з фехтування на рапірах на Олімпійських іграх Монреаль-1976, був обраний президентом МОК на сесії МОК в 2013 році в Буенос-Айресі на перший восьмирічний термін. Цей термін закінчиться в день закриття Олімпійських ігор Токіо-2020 8 серпня цього року, як було вирішено Виконавчим комітетом МОК. Його другий термін на посту президента МОК почнеться відразу після цього і завершиться в 2025 році.

«Щиро дякую вам за цей надзвичайний голос довіри та впевненості. Для мене це ще більш приголомшливо, враховуючи численні реформи та багато складних рішень, які нам довелося прийняти, і які торкнулись усіх нас», – відзначив президент Бах після виборів.

Під час свого президентства Томас Бах отримав в жовтні минулого року престижну Сеульську премію миру – премію, яка, за його словами, належить всьому МОК і всьому олімпійському руху. Він підкреслив, що без підтримки такої кількості людей по всьому світу досягнення миру за допомогою спорту ніколи б не могло бути здійснено. У 2019 році він був нагороджений Премією миру Джема-Папандреу в Афінах. Ця нагорода вручається окремим особам і групам, які зробили «видатний внесок у справу миру».http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys