Лідери Суперліги розпочинають ІІ етап. 7-9 квітня – тур у Миколаєві

5 Квітень, 2021

У жіночій гандбольній Суперлізі стартує ІІ етап чемпіонату. Група «А», у якій розігруватимуться медалі, збереться на 11-й тур (він є стартовим на ІІ етапі чемпіонаті») у Миколаєві. Поєдинки цього тріо пройдуть 7-9 квітня на майданчику арени ФОК «Намив». Прямі трансляції ігор дивіться на ФГУ-ТВ.

 

 

 

Суперліга. Група «А» («Галичанка», «Карпати», «Реал»)

 

Миколаїв. ФОК «Намив»

 

 

 

7 квітня

 

19.00 «Галичанка» – «Реал»

 

8 квітня

 

19.00 «Реал» – «Карпати»

 

9 квітня

 

14.00 «Галичанка» – «Карпати»

 

 

 

11-очковий відрив дозволяє «Галичанці» залишатись фаворитом у турнірній боротьбі. Нагадаємо, львівський клуб виграв Суперлігу у шести попередніх чемпіонатах поспіль. Аби не дати шансів переслідувачкам й уникнути золотої серії підопічним Віталія Андронова потрібно за підсумками ІІ етапу мати дистанцію у більш ніж сім очок від другого місця.

 

 

 

Велика інтрига зберігається у боротьбі за срібло. Наразі лише два очки розділяє «Карпати» та «Реал», який минулого року вперше у своїй історії виграв медалі, і тепер не здає позиції.

 

 

 

Нагадаємо, до групи «А» потрапили три кращі команди за підсумками І етапу Суперліги – «Галичанка» (38 очок), «Карпати» (27) та «Реал» (25). Очки здобути на попередній стадії зберігаються. Всього на ІІ стадії кожна команди зіграє по 6 матчів. Якщо за підсумками ІІ етапу між 1-ю та 2-ю командами турнірної таблиці (група «А») різниця складатиме 7 очок або менше, то для визначення чемпіона буде призначена серія за золото до двох перемог. Третя команда групи «А» здобуде бронзу.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys